18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Romper 2023-04-19, 20:00 1
chysek_litrusek napisał/a:

Gowno straszne ten gravel. Normalnie biegi masz w klamkach, gdzie podczas jazdy cykasz sobie nie odrywając rak z kierownicy. Tutaj masz jakiś przełącznik pośrodku kiery, gdzie za każdym razem musisz oderwać rękę od kierownicy. W decatlonie możesz wypożyczyć gravela na doby (inne zresztą tez - pojeździsz zobaczysz). Zobacz taka opcje. Moim zdaniem warto dołożyć i może jakiego innego kupić. No albo w ogóle inny rower, bo cena graveli jest wystrzelona do granic. Taka moda. Nie jestem ekspertem.



Potwierdzam. Przełożenia napędu jak na jakimś miejskim rowerze, prędkości z tego nie będzie. Podstawowy osprzęt. Brak dedykowanego montażu na ramie pod pełne błotniki dyswalifikowałby dla mnie ten rower jako środek do codziennego transportu. Zrób "reaserch" odnośnie grup osprzętu (np. shimano), da Ci to podstawową wiedzę do sprecyzowania swoich wymagań i szybką ocenę rowerów z ofert sklepu.
Zgłoś
Avatar
Sadek90 2023-04-19, 20:13 1
motylekwbrzuchu napisał/a:

40-letni chłop na hulajnodze
Dorosły mężczyzna na hulajnodze to chyba już najbardziej żałosny widok.



Nie zesraj się. Pewnie wypożyczoną hulajnogą wracał z ziomkami z melanżu.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-04-19, 20:19 4
Jak będziecie mieli 40 lat to zrozumiecie, że dziadki mają wyjebane na to co o nich myślicie Zwłaszcza, że mogą sobie pozwolić na to, aby wejść do sklepu jak po bułki i wyjść z hulajnogą - ot tak, bo się zmęczyli
Zgłoś
Avatar
Sztruks 2023-04-19, 20:31 3
Baronessa napisał/a:

Hulajnoga elektryczna może być środkiem transportu dla dzieci i małolatów w przedziale 12-20 lat. Każdy dojrzały facet, szczególnie już po 30-stce wygląda na tym gównie jak pedalisko. Dorosłemu chłopowi, to co najwyżej wypada jazda rowerem i to zwyczajnym, klasycznym, a nie jakimś elektro śmieciem na baterie.
Sam zastanawiam się nad kupnej roweru i zostaniem pedalarzem, bo paliwo w pOlaczkowiu drogie w chuj, jak na polskie zarobki. Co miesiąc kilka stówek ucieka z portfela...
W Decathlonie fajny gravel za bezcen (1700PPLN) widziałem. Co o tym myślicie, stuleje? Nie rozpierdoli się po roku?



Będziesz wyglądał na nim jak Pedał jeszcze kup dobie w Decathlonie leginsy na rower

Zgłoś
Avatar
pis_to_chuje 2023-04-19, 20:37 1
i chuj w dupę debilowi
Zgłoś
Avatar
nagniotki_bolesne_i_syfilis 2023-04-19, 20:41
Baronessa napisał/a:

Hulajnoga elektryczna może być środkiem transportu dla dzieci i małolatów w przedziale 12-20 lat. Każdy dojrzały facet, szczególnie już po 30-stce wygląda na tym gównie jak pedalisko. Dorosłemu chłopowi, to co najwyżej wypada jazda rowerem i to zwyczajnym, klasycznym, a nie jakimś elektro śmieciem na baterie.
Sam zastanawiam się nad kupnej roweru i zostaniem pedalarzem, bo paliwo w pOlaczkowiu drogie w chuj, jak na polskie zarobki. Co miesiąc kilka stówek ucieka z portfela...
W Decathlonie fajny gravel za bezcen (1700PPLN) widziałem. Co o tym myślicie, stuleje? Nie rozpierdoli się po roku?



świetnie się nada do wkładania chuja w szprychy
Zgłoś
Avatar
JANUSZHGA 2023-04-19, 22:57 3
Ruskie gówno... nie ma strat. Czysty zysk. Jednego mniej
Zgłoś
Avatar
dr.lecter 2023-04-20, 0:16 1
Dlaczego on nie był na froncie tylko zapierdalał zapewne po pijaku na tej hulajnodze? Jebać go w srakę. Niech mu ziemia ciężką będzie.
Zgłoś
Avatar
KapitanBomba74 2023-04-20, 5:24
Zgłoś
Avatar
IcoJaRobieTu 2023-04-20, 8:08 6
Baronessa napisał/a:

Hulajnoga elektryczna może być środkiem transportu dla dzieci i małolatów w przedziale 12-20 lat. Każdy dojrzały facet, szczególnie już po 30-stce wygląda na tym gównie jak pedalisko. Dorosłemu chłopowi, to co najwyżej wypada jazda rowerem i to zwyczajnym, klasycznym, a nie jakimś elektro śmieciem na baterie.

Nie rozpierdoli się po roku?

decathlon.pl/p/rower-szosowy-triban-rc100/_/R-p-305831?mc=8545769



Każdy dojrzały FACET ma w dupie zdanie innych na temat tego, co powinno się robić. Każdy FACET sam wyznacza własną ścieżkę i wszelkie robaki twojego pokroju (i inne) mogą go pocałować w dupę.

A przykład roweru zajebisty, szosówka czyli rower dla jebanych pedałów, największego raka na drogach. Widać od razu, że masz niską samoocenę i musisz ją sobie podnosić obcisłymi gaciami oraz rozpierdalaniem się po jezdni mając obok DDR-kę. Typowe rodzime bydło...
Zgłoś
Avatar
Gandalf-Szary 2023-04-20, 15:08
motylekwbrzuchu napisał/a:

Mi nie chodzi o to, że to zagrożenie (niech się dziwaki rozbijają), tylko, że to niesamowicie pedalskie. To, że ty jeździsz na tym homo gównie, to mnie akurat nie dziwi, nie raz dałeś popis głupoty. Benzyna ci nie pasuje, pewnie mięso i gotówka też. Pamiętaj, bądź posłuszny.



Taki niby wolny jesteś, gotówka mięso itp. A jesteś zakładnikiem jakiejś zjebanej wyimaginowanej opinii.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-04-20, 15:30
Gandalf-Szary napisał/a:

Taki niby wolny jesteś, gotówka mięso itp. A jesteś zakładnikiem jakiejś zjebanej wyimaginowanej opinii.



Nikt nie jest całkiem wolny. To, że uważam mężczyzn jeżdżących na hulajnogach za pedałów, to jest moja opinia. Tak samo uważam za pedałów długowłosych, brodaczy itp. itd., a w szczególności wszystkich podążających za modą.
Zgłoś
Avatar
S-ss 2023-04-21, 3:07
motylekwbrzuchu napisał/a:

Mi nie chodzi o to, że to zagrożenie (niech się dziwaki rozbijają), tylko, że to niesamowicie pedalskie. To, że ty jeździsz na tym homo gównie, to mnie akurat nie dziwi, nie raz dałeś popis głupoty. Benzyna ci nie pasuje, pewnie mięso i gotówka też. Pamiętaj, bądź posłuszny.



Co Ty pierodlisz za farmazony. Jesteś ostatnią osobą, która będzie mówić ludziom w jakim wieku czym mogą jeździć.
Zgłoś
Avatar
LubelskiCebularz 2023-04-21, 10:13 1
motylekwbrzuchu napisał/a:

40-letni chłop na hulajnodze
Dorosły mężczyzna na hulajnodze to chyba już najbardziej żałosny widok.



ale ty musisz mieć smutne życie na tym swoim wypizdowie
Zgłoś
Avatar
Flodzia 2023-04-21, 10:23

A wiecie kto to?
ukryta treść
Na pewno nie motylekwbrzuchu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie