18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
dżonyłojlker 2023-04-19, 14:00 30
40-letni chłop na hulajnodze
Dorosły mężczyzna na hulajnodze to chyba już najbardziej żałosny widok.
Zgłoś
Avatar
zajac1190 2023-04-19, 14:41 1
Fuck russia i tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
HermanVonSztolc 2023-04-19, 14:57 3
Bardzo kurwa dobrze... to nowa zmora... szkoda ze reszta nie poszła w slad za nim
Zgłoś
Avatar
dance4life 2023-04-19, 16:25 20
motylekwbrzuchu napisał/a:

40-letni chłop na hulajnodze
Dorosły mężczyzna na hulajnodze to chyba już najbardziej żałosny widok.



mam 35 i jezdze hulajnoga. W zatloczonym miescie nie warto mi auta z garazu wyciagac.

Zagrozeniem nie sa wlasciciele hulajnog, bo oni maja zwykle troche oleju w glowie - a te wszystkie wypozyczane, na ktorych jezdza gowniarze i pijaki na wieczornych imprezach.

Ale jak dla Ciebie to zalosny widok, to tankuj dalej u Obajtka i stoj w korkach w godzinach szczytu.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-04-19, 16:45 23
dance4life napisał/a:

mam 35 i jezdze hulajnoga. W zatloczonym miescie nie warto mi auta z garazu wyciagac.
Zagrozeniem nie sa wlasciciele hulajnog, bo oni maja zwykle troche oleju w glowie - a te wszystkie wypozyczane, na ktorych jezdza gowniarze i pijaki na wieczornych imprezach.
Ale jak dla Ciebie to zalosny widok, to tankuj dalej u Obajtka i stoj w korkach w godzinach szczytu.



Mi nie chodzi o to, że to zagrożenie (niech się dziwaki rozbijają), tylko, że to niesamowicie pedalskie. To, że ty jeździsz na tym homo gównie, to mnie akurat nie dziwi, nie raz dałeś popis głupoty. Benzyna ci nie pasuje, pewnie mięso i gotówka też. Pamiętaj, bądź posłuszny.
Zgłoś
Avatar
kawior2007 2023-04-19, 17:47 2
Powinien ją zawczasu położyć jak motorzyści
Zgłoś
Avatar
Zer'aThul 2023-04-19, 17:51 21
"40-letni zginął na hulajce" - pomyślałem sobie: jprdl, co za stary, głupi dziad. ...
... i w tej samej chwili uświadomiłem sobie, że mam 42.
KURWAAAAA!!!!
Zgłoś
Avatar
zbynekmaslanka 2023-04-19, 17:58 2
Głupio tak ... ktoś ginie na wojnie a ktoś na hulanodze w drodze po bułki do biedronki
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2023-04-19, 18:07 4
Należy wyciąć drzewa przy ścieżkach. Taka mam koncepcję.
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2023-04-19, 19:12 1
Hulajnoga elektryczna może być środkiem transportu dla dzieci i małolatów w przedziale 12-20 lat. Każdy dojrzały facet, szczególnie już po 30-stce wygląda na tym gównie jak pedalisko. Dorosłemu chłopowi, to co najwyżej wypada jazda rowerem i to zwyczajnym, klasycznym, a nie jakimś elektro śmieciem na baterie.

Sam zastanawiam się nad kupnej roweru i zostaniem pedalarzem, bo paliwo w pOlaczkowiu drogie w chuj, jak na polskie zarobki. Co miesiąc kilka stówek ucieka z portfela...
W Decathlonie fajny gravel za bezcen (1700PPLN) widziałem. Co o tym myślicie, stuleje? Nie rozpierdoli się po roku?

decathlon.pl/p/rower-szosowy-triban-rc100/_/R-p-305831?mc=8545769
Zgłoś
Avatar
sothis 2023-04-19, 19:15 4
dance4life napisał/a:

mam 35 i jezdze hulajnoga. W zatloczonym miescie nie warto mi auta z garazu wyciagac.
Zagrozeniem nie sa wlasciciele hulajnog, bo oni maja zwykle troche oleju w glowie - a te wszystkie wypozyczane, na ktorych jezdza gowniarze i pijaki na wieczornych imprezach.
Ale jak dla Ciebie to zalosny widok, to tankuj dalej u Obajtka i stoj w korkach w godzinach szczytu.



Z jednej strony głupio wyglądasz, z drugiej jest wygodnie. Ja w pracy śmigam w adidasach a współpracownicy garniak i pantofle. Kto robi lepiej? Ja wyglądam jak wieśniak, ale mam dobrą amortyzację pod stopą. Oni profesjonalnie, ale obciążają organizm jak ludzie biegający po betonie, jeszcze bez biegówek. Ja jak prostak, ale pracę wykonuje na podobnym poziomie. Kto ma rację? XD
Zgłoś
Avatar
Petebb 2023-04-19, 19:29 4
Baronessa napisał/a:

Hulajnoga elektryczna może być środkiem transportu dla dzieci i małolatów w przedziale 12-20 lat. Każdy dojrzały facet, szczególnie już po 30-stce wygląda na tym gównie jak pedalisko. Dorosłemu chłopowi, to co najwyżej wypada jazda rowerem i to zwyczajnym, klasycznym, a nie jakimś elektro śmieciem na baterie.
Sam zastanawiam się nad kupnej roweru i zostaniem pedalarzem, bo paliwo w pOlaczkowiu drogie w chuj, jak na polskie zarobki. Co miesiąc kilka stówek ucieka z portfela...
W Decathlonie fajny gravel za bezcen (1700PPLN) widziałem. Co o tym myślicie, stuleje? Nie rozpierdoli się po roku?



ale to ty dzwonisz
Zgłoś
Avatar
chysek_litrusek 2023-04-19, 19:34 1
Baronessa napisał/a:


Sam zastanawiam się nad kupnej roweru i zostaniem pedalarzem, bo paliwo w pOlaczkowiu drogie w chuj, jak na polskie zarobki. Co miesiąc kilka stówek ucieka z portfela...
W Decathlonie fajny gravel za bezcen (1700PPLN) widziałem. Co o tym myślicie, stuleje? Nie rozpierdoli się po roku?



Gowno straszne ten gravel. Normalnie biegi masz w klamkach, gdzie podczas jazdy cykasz sobie nie odrywając rak z kierownicy. Tutaj masz jakiś przełącznik pośrodku kiery, gdzie za każdym razem musisz oderwać rękę od kierownicy. W decatlonie możesz wypożyczyć gravela na doby (inne zresztą tez - pojeździsz zobaczysz). Zobacz taka opcje. Moim zdaniem warto dołożyć i może jakiego innego kupić. No albo w ogóle inny rower, bo cena graveli jest wystrzelona do granic. Taka moda. Nie jestem ekspertem.
Zgłoś
Avatar
SzymonL8 2023-04-19, 19:46 3
Uderzył czołowo, znaczy czołem przypierdolił?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie