18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
19.07.2022, na drodze krajowej 94 (na trasie Środa Śląska - Wrocław, na wysokości Krępic) doszło do zderzenia motocyklistki z samochodem osobowym. Młoda kobieta nie przeżyła wypadku (źródło: TW).


Samochodem osobowym, który, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, najprawdopodobniej wymusił pierwszeństwo na motocyklistce, kierował trzeźwy 40-latek. Po zderzeniu kobieta spadła z motocykla i wpadła pod jadące z naprzeciwka auto (źródło: TW).
Zgłoś
Avatar
Terror 2022-07-20, 15:22 4
Angevil napisał/a:

Mógłby zapierdalać nawet 500km/h i nie zmieni to faktu, że chuj z puszki po konserwach zwyczajnie ruszył by zabić człowieka.
Motocyklista wcale nie pędził ponad normę - widać to dobrze, że zbliżał się w całkiem sensownej prędkości... No ale wiadomo brainlety mają już używane bo się kolejny moto rozbił a gdyby to był ktoś z rodziny to już byście latali po parkingu rysować wszystkim karoserie w złości co pizdy internetowe?



miałem kiedyś podobny przypadek i typek w puszce normalnie mnie nie zauważył, dlatego teraz jak jeżdżę traktuje innych uczestników ruchu tak jakby mnie nie widzieli, bo co tłuką ludziom na nauce jazdy? "Zachowaj szczególną ostrożność", bo chuj wie co komuś do łba strzeli, może jest świeżym kierowcą, może jest niewyspany, pijany etc

Mega szkoda dziewczyny.
Zgłoś
Avatar
Gitrix 2022-07-20, 15:35
Czy w takim przypadku kierowca idzie siedzieć?
Zgłoś
Avatar
Hetman_Wielki 2022-07-20, 16:10
no oczywiście ślepa pizda w suvie

zaznaczam ze baby w suwie gówno widza + słabe umiejętności oceny sytuacji na drodze
Zgłoś
Avatar
symptomCOVID19 2022-07-20, 16:25 1
Terror napisał/a:

miałem kiedyś podobny przypadek i typek w puszce normalnie mnie nie zauważył, dlatego teraz jak jeżdżę traktuje innych uczestników ruchu tak jakby mnie nie widzieli, bo co tłuką ludziom na nauce jazdy? "Zachowaj szczególną ostrożność", bo chuj wie co komuś do łba strzeli, może jest świeżym kierowcą, może jest niewyspany, pijany etc
Mega szkoda dziewczyny.


W tym roku nie puszki stwarzaja najwieksze zagrozenie a zjeby na rowerkach i wbiegający piesi , to jest dopiero plaga .
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-07-20, 16:32
Hetman_Wielki napisał/a:

no oczywiście ślepa pizda w suvie
zaznaczam ze baby w suwie gówno widza + słabe umiejętności oceny sytuacji na drodze



Ty też nie za dobrze widzisz, o nie suv, tylko motocykl.
Zgłoś
Avatar
Halman2 2022-07-20, 16:36
Pan z przeciwka miał dokładnie 3 sekundy. Wystarczający czas, żeby wyhamować do zera, nie jechał szybko więc, gdyby chciał zrobiłby to.
Zgłoś
Avatar
ramonawielun 2022-07-20, 17:03
Na tym skrzyżowaniu to jebany standard
Zgłoś
Avatar
Z................w 2022-07-20, 17:14
Szkoda kierowcy osobówki bo jego obciąża za głupotę motocyklisty
Zgłoś
Avatar
K................k 2022-07-20, 17:16
Znowu chłodnica do wymiany kurde . I gaz do klimy a taki drogi teraz .
Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2022-07-20, 17:22
Lee225 napisał/a:

Ale klepiesz farmazony. Jechała szybko ma znaczenie ,a wymuszenie pierwszeństwa nie ma znaczenia? Myślisz i widzisz co piszesz? Pozwalamy na wymuszanie i mordowanie ale na przekroczenie prędkości już nie. Lepiej oddaj zawczasu prawo jazdy jeśli masz bo zrobisz komuś krzywdę.



gdyby jechała wolniej to nie doszłoby do wymuszenia. czas i miejsce by się nie zgrało.
druga sprawa, że buk tak chciał
Zgłoś
Avatar
Heliar 2022-07-20, 17:56
Kupa debili co jak zwykle nie wiem ale się wypowiem. Oglądacie na smartfonach i piszecie brednie, bo jakość nagrania hujowa. Włącznie se na monitorze, wyraźnie widać, nie wyprzedała TIRa, nie jechała środkowym pasem, tylko w ostatniej chwili próbowała uciec, nie mrugała światłami, to są refleksy od szyby. Zapierdalała tyle co cała reszta, bo odległość między SUVem z przodu czy TIRem z tyłu się nie zmienia.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2022-07-20, 18:26 1
ademicus napisał/a:

Od kilku lat jeżdzę motocyklem. Na kazdym skrzyżowaniu, nawet poza terenem zabudowanym gdy widze że stoją samochody, zwalniam do 50 km, a ręka na manetce hamulca i noga też. Nie wiem też, jak to jest, że jezdze już 10 lat i nigdy nawet wywrotki parkingowej nie miałem. Do 140 przyśpieszam tylko na autostradzie, wyprzedzając cieżarówkę robie to szybko i z duzym zapasem miejsca. Obracam głowe a nie patrze tylko w lusterka gdy zmieniam pas. Po prostu jazda jest frajdą a nie wyścigiem by być 5 minut wcześniej.



Gdy czytam lub słyszę takie słowa, rozglądam się po Niebie czy już widać kometę i czy Trzej Królowie się czasem już nie pojawią.
Zgłoś
Avatar
Janusz_k 2022-07-20, 18:33 1
drattius napisał/a:

Dokładnie jechała prawym pasem



I dlatego kierowca wyjechał bo sądził że będzie skręcać. Sama sobie winna bo głupim manewrem zmyliła kierowcę, tym bardziej że jest zakaz wyprzedzania z prawej na skrzyżowaniu o ile wyprzedzany nie skręca w lewo, więc jej wina, złamała przepisy i zapłaciła za to najwyższą cenę.

Hetman_Wielki napisał/a:

no oczywiście ślepa pizda w suvie


Sam jesteś ślepy.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-07-20, 18:39 1
Zbysław napisał/a:

Szkoda kierowcy osobówki bo jego obciąża za głupotę motocyklisty


Zbysław nie pierdol. W tym wypadku mu chuja zrobia. Ma nagrane i dowód ze nie mógł nic zrobić.
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2022-07-20, 18:51 1
ademicus napisał/a:

Od kilku lat jeżdzę motocyklem. Na kazdym skrzyżowaniu, nawet poza terenem zabudowanym gdy widze że stoją samochody, zwalniam do 50 km, a ręka na manetce hamulca i noga też. Nie wiem też, jak to jest, że jezdze już 10 lat i nigdy nawet wywrotki parkingowej nie miałem. Do 140 przyśpieszam tylko na autostradzie, wyprzedzając cieżarówkę robie to szybko i z duzym zapasem miejsca. Obracam głowe a nie patrze tylko w lusterka gdy zmieniam pas. Po prostu jazda jest frajdą a nie wyścigiem by być 5 minut wcześniej.



Chłopie. Wolelibyśmy żebyś zapierdalał właśnie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie