18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:46
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
Dzisiaj po południu między miejscowościami Czernica i Ratowice niedaleko Wrocławia przydarzył się wypadek. Ale nie byle jakiego sortu to wypadek. Otóż kierujący Mercedesem (dużym - co ważne) postanowił bardzo mocno przekroczyć prędkość na dosyć krętej drodze i uderzyć w jadącą z przeciwka ciężarówkę. Efektem był lot koszący kierowcy zakończony jego śmiercią oraz doszczętne spalenie samochodu. Kierowca ciężarówki z kolei został ranny. Ta ostatnia postanowiła odpocząć.
Na zachętę zdjęcie, reszta w spojlerze. Nie zmniejszałem, bo dosyć ciekawe.

spoiler







Źródło:
http://www.gazetawroclawska.pl/komunikacja/wypadki/a/smiertelny-wypadek-w-czernicy-zderzenie-mercedesa-z-ciezarowka-zdjecia,11848703/

Dwa ostatnie zdjęcia znalezione na facebooku.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2017-03-03, 19:40 14
Cytat:

postanowił bardzo mocno przekroczyć prędkość na dosyć krętej drodze i uderzyć w jadącą z przeciwka ciężarówkę


każdy ma jakieś postanowienia noworoczne
Zgłoś
Avatar
krzyks 2017-03-03, 19:49 3
Za dobry materiał z Wrocławia zawsze piwo
Zgłoś
Avatar
-Roger- 2017-03-03, 19:58 2
@up a co lecisz już z wózkiem po złom?
Zgłoś
Avatar
Pikdzik 2017-03-03, 20:05 17
Albo mi opisy fantastico zryły beret albo cześć sadoli próbuje nieudolnie go naśladować
Zgłoś
Avatar
hellbwoi 2017-03-03, 20:12 11
@up
Jedno wcale nie wyklucza drugiego...
Zgłoś
Avatar
MarcinWrc 2017-03-03, 20:16 3
@up @upup
Nie, nie miałem na celu podrabiania kogokolwiek. Wiadomo, lekko "ozdobiłem" swoją wypowiedź, ale w sumie podobnie pisałem wszelkie wypracowania w czasach szkolnych i nie dostawałem złych ocen - nawet nikomu to nie przeszkadzało. Na studiach jakieś profesorro rehabilitowany również nie czepiał się. Zresztą... jeśli rozumiecie, to nie widzę problemu
Chociaż teraz jak o tym napisaliście, to w sumie macie rację. Odrobinę zalatuje tu właśnie jego stylem. Ale wypieram się naśladownictwa.
Zgłoś
Avatar
Pikdzik 2017-03-03, 20:23 2
Czyli Tobie tez zryły beret i jest ok:)
Zgłoś
Avatar
MarcinWrc 2017-03-03, 21:11 6
Pojawiły się nowe zdjęcia, zamieszczam jeśli ktoś chce się napawać widokiem pogiętej i spalonej blachy.
To jest chyba najbardziej obfotografowany wypadek w ostatnim czasie.

spoiler









Proszę o podpięcie do pierwszego posta
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2017-03-03, 21:45 1
jeden idiota a naraził tyle ludzi.
Zgłoś
Avatar
dabster 2017-03-03, 22:27 8
A gdzie zdjęcie truchła kierowcy?
Zgłoś
Avatar
lilmuzynio 2017-03-03, 22:35 5
Pewnie wyparowalo - nie zebym sie cieszyl ze ktos zginal ale dobrze kutasowi. Tak powinien konczyc kazdy miszczuniu kiery.
Zgłoś
Avatar
d................t 2017-03-04, 2:43
Jeżdżę tą drogą ze dwa razy w miesiącu. Mnóstwo zakrętów, nawierzchnia taka sobie, koleiny, co chwilę wioski, 80 % drogi z Wrocławia do Jelcza Laskowic to podwójna ciągła. Niemniej jednak w żaden sposób nie usprawiedliwia to sprawcy i ofiary zarazem. Nie ma co hejtować, nie będę się wymądrzał, nie wiadomo, może zasłabł, może się zagapił, może ktoś zadzwonił, ciężko osądzać. Może po prostu zapierdalał, wtedy wytłumaczenia szukać nie trzeba. Aczkolwiek - świeć Panie nad jego duszą i wyrazy współczucia dla rodziny ofiary i kierowcy zestawu - to chyba przechujowe uczucie (chyba, bo sam na szczęście nigdy nie zaznałem) uczestniczyć w wypadku, gdzie na twoich oczach umierają inni ludzie, a ty niewiele możesz zrobić. Tak przy okazji, czy te zgliszcza, to Mercedes to ten pierwszy z M-klasy (W163)? Bo jakoś nie mogę dopasować z tych zgliszczy.
Zgłoś
Avatar
KlasycznyWojtek 2017-03-04, 4:07 1
Tak, to pierwsza M.
Zgłoś
Avatar
i-i 2017-03-04, 13:03
Jedna z nielicznych historii, która kończy się śmiercią debila za kółkiem, a nie kogoś postronnego.
Zgłoś