18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 40 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Śmieszna sytuacja
WizarD90 • 2013-06-12, 17:19
Przeglądałem ostatnio Sadistica i natknąłem się na ten filmik, który użytkownik maxvolumePL wrzucił jako swój.

maxvolumePL napisał/a:





Ja tam sobie radzę, na naszych Polskich drogach e36 318Ti



Jakież było moje zdziwienie, gdyż znam kierowcę z tego filmu bardzo dobrze jest nim stary znajomy Bartek Sacha. Myślałem, początkowo że maxvolumePL wstawił to w formie żartu - otóż nie!


Zaczynał dawać rady innym użytkownikom forum. Opowiadał o "swoim" samochodzie co on tam nie ma zrobione co kompletnie nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistym stanie samochodu. Wrzucam to ponieważ aż mnie zagotowało jak młody szczyl podszywa się pod tak dobrego kierowce jak Bartek, który jest esencją e36 Compacta i żeby jeździć tak jak on trzeba bardzo dużo wytrwałości i treningu. A tu takie coś jak maxvolumePL bez żadnych skrupułów się pod niego podszywa.
@edit wrzuciłem to też dlatego bo nie chcę żeby was ktoś w chuja robił :*

link do tematu - sadistic.pl/tymczasem-na-torze-vt205383.htm2219108

Na deser wrzucam filmik Bartka z placu. Który jest niejako jego wizytówką.

Zgłoś
Avatar
Zaethrael 2013-06-12, 18:10
I co wam zrobił ten mały rumunek ? Teraz zostanie tylko tramwaj i zaczepianie przechodniów - a tak był sadol gdzie nikomu nie szkodził
Zgłoś
Avatar
jeloo 2013-06-12, 18:12 3
Najbardziej to się uśmiałem, jak mówił, że przed łosiem czy jeleniem się nie hamuje. Chyba liczył, że jak przyśpieszy to ten łoś mu się po dachu przeturla... I on jeszcze ma prawo jazdy... Ja nie wiem, chyba kurwa za kaszankę kupił...

Chociaż nie. Pewnie nie ma prawa jazdy...
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2013-06-12, 18:13 2
Skoro Polak Polaka robi w chuja to definitywnie przegraliśmy 3 WŚ
Zgłoś
Avatar
modyf 2013-06-12, 18:16 13
Jedziecie po chłopaku, a może on chory jest? Może to schizofrenia czy jakieś inne rozdwojenie jaźni? może jeździ swoją beemką i robi filmiki, choć w rzeczywistości wszystko to odbywa się w klopie? może jeszcze być źródłem kilku wesołych filmików

a serio, dlaczego teraz wierzycie WizardowiD90 ???
tak z czystej ciekawości pytam, bo poza tym, że wrzucił jakiś filmik z jakąś beemką i zna jakiegoś Bartka, to nic przekonującego tu nie widzę?
Zgłoś
Avatar
sobol90 2013-06-12, 18:16
Kiedy to bylo na kaplanowce ?
Zgłoś
Avatar
WizarD90 2013-06-12, 18:19 6
modyf napisał/a:

Jedziecie po chłopaku, a może on chory jest? Może to schizofrenia czy jakieś inne rozdwojenie jaźni? może jeździ swoją beemką i robi filmiki, choć w rzeczywistości wszystko to odbywa się w klopie? może jeszcze być źródłem kilku wesołych filmików

a serio, dlaczego teraz wierzycie WizardowiD90 ???
tak z czystej ciekawości pytam, bo poza tym, że wrzucił jakiś filmik z jakąś beemką i zna jakiegoś Bartka, to nic przekonującego tu nie widzę?



user/trus555/videos tutaj masz link do jego profilu na yt, nie wierzysz możesz go spytać czy to wrzucił.

@sobol było to rok temu dokładnie była to Moto Orkiestra 8 stycznia 2012
Zgłoś
Avatar
faba 2013-06-12, 18:20 29
maxvolumePL gdzie teraz jesteś? Bo dzwonił S. Loeb się pyta czy go na prawym przewieziesz.
Zgłoś
Avatar
mlody354 2013-06-12, 18:21 9
Internetowi napinacze xD pozdro. Ja tam zapierdalam mercedesem 245 KM 6-biegowa skrzynia automatyczna 6,4L a wy? jakieś tandetne bety dla dresiarzy. Podskoczyć mi możecie.

Po za tym w aucie macie miejsce na 2-5os. a ja 106 i własnego szofera za 5zł za godzinę
Zgłoś
Avatar
argoh 2013-06-12, 18:23 4
Zawsze się zastanawiałem jaką trzeba być pizdą, żeby się pod kogoś podszywać
Zgłoś
Avatar
kris172 2013-06-12, 18:24 7
Cytat:

modyf napisał/a:

Jedziecie po chłopaku, a może on chory jest? Może to schizofrenia czy jakieś inne rozdwojenie jaźni? może jeździ swoją beemką i robi filmiki, choć w rzeczywistości wszystko to odbywa się w klopie? może jeszcze być źródłem kilku wesołych filmików



w rzeczywistości są to halucynacje z niedożywienia

w rzeczywistości nie ma żadnego zimnioka

Wasz trud skończon
Zgłoś
Avatar
maxvolumePL 2013-06-12, 18:25
Dobra, widzę że jest pojazd po mnie...zaraz Wam rozrysuję sytuację, fakt faktem, wjebałem filmik Bartka, bo to jego Ti chodzi tak jak moje, nie miałem swojego filmiku, żeby wrzucic, więc posłużyłem się jego. (sprawdźcie pierwszy temat, jak wrzuciłem ten filmik sadistic.pl/bmw-e36-race-car-vt202605,15.htmcomments, nie napisałem że ja prowadzę, tylko że MOJA chodzi tak samo, ale w sumie na bani, ktoś mnie tam w komencie podpuścił, i jak by nie było, podszyłem się pod Bartka (Bartek sorry, zobaczymy się u Gelka, (znamy go Obywoje WIEM CO MÓWIĘ, wypijemy flachę) kto jest z Tarnowa, na bank widział przelot czarnego, w macie 318Ti na blachach RSA... Jak już wcześniej pisałem, odcinka jest na 7200 ( tak już miała jak ją kupiłem) Jak tylko znajdę chwilę czasu, to nagram SWÓJ przelot, myślę, że Bartek też się do niego dołączy Bez ciśnień Panowie...
Zgłoś
Avatar
Dzyzys 2013-06-12, 18:45 17
maxvolumePL,
To jest Sadistic. Tu rozgrzeszenia nie dostaniesz
Zgłoś
Avatar
kris172 2013-06-12, 18:46 17
Cytat:

Dobra, widzę że jest pojazd po mnie...zaraz Wam rozrysuję sytuację, fakt faktem, wjebałem filmik Bartka, bo to jego Ti chodzi tak jak moje, nie miałem swojego filmiku, żeby wrzucic, więc posłużyłem się jego. (sprawdźcie pierwszy temat, jak wrzuciłem ten filmik sadistic.pl/bm...5.htmcomments, nie napisałem że ja prowadzę, tylko że MOJA chodzi tak samo, ale w sumie na bani, ktoś mnie tam w komencie podpuścił, i jak by nie było, podszyłem się pod Bartka (Bartek sorry, zobaczymy się u Gelka, (znamy go Obywoje WIEM CO MÓWIĘ, wypijemy flachę) kto jest z Tarnowa, na bank widział przelot czarnego, w macie 318Ti na blachach RSA... Jak już wcześniej pisałem, odcinka jest na 7200 ( tak już miała jak ją kupiłem) Jak tylko znajdę chwilę czasu, to nagram SWÓJ przelot, myślę, że Bartek też się do niego dołączy Bez ciśnień Panowie...



I dopiero teraz kolego o tym piszesz. Masz przynajmniej prawko, czy na karcie motorowerowej jeździsz?
Zgłoś
Avatar
e................n 2013-06-12, 18:46 4
A ja powiem tak. Chuj to kogo obchodzi ze tam sobie ktoś kłamał w internetach.
Kiedyś Sadol to był Sadol. Ostre filmiki, zdjęcia które naprawdę robiły wrażenie.
Za takim sadistikiem mi tęskno. A nie jakieś pierdolenie o szopenie.

Moim zdaniem jak chcecie napierdzielać takie smęty o internetowych kłamczuszkach to idzie na facebook-a, fotke czy jakieś inne gówno.

Sadistic to dawniej był portal wyjątkowy. Uwielbiałem go za to że był naprawdę hardy.

Pisze to bo mnie boli.
Zgłoś
Avatar
kris172 2013-06-12, 18:47 2
Spierdalam na Harda. Dobranoc.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie