18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Śmieszna sytuacja
WizarD90 • 2013-06-12, 17:19
Przeglądałem ostatnio Sadistica i natknąłem się na ten filmik, który użytkownik maxvolumePL wrzucił jako swój.

maxvolumePL napisał/a:





Ja tam sobie radzę, na naszych Polskich drogach e36 318Ti



Jakież było moje zdziwienie, gdyż znam kierowcę z tego filmu bardzo dobrze jest nim stary znajomy Bartek Sacha. Myślałem, początkowo że maxvolumePL wstawił to w formie żartu - otóż nie!


Zaczynał dawać rady innym użytkownikom forum. Opowiadał o "swoim" samochodzie co on tam nie ma zrobione co kompletnie nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistym stanie samochodu. Wrzucam to ponieważ aż mnie zagotowało jak młody szczyl podszywa się pod tak dobrego kierowce jak Bartek, który jest esencją e36 Compacta i żeby jeździć tak jak on trzeba bardzo dużo wytrwałości i treningu. A tu takie coś jak maxvolumePL bez żadnych skrupułów się pod niego podszywa.
@edit wrzuciłem to też dlatego bo nie chcę żeby was ktoś w chuja robił :*

link do tematu - sadistic.pl/tymczasem-na-torze-vt205383.htm2219108

Na deser wrzucam filmik Bartka z placu. Który jest niejako jego wizytówką.

Zgłoś
Avatar
Edek Łomiarz 2013-06-12, 18:49 1
@maxvolumePL, idź być żałosnym gdzie indziej.
Sprawdź czy nie ma Cię np. na kwejku czy pudelku.
Zgłoś
Avatar
maxvolumePL 2013-06-12, 18:55
kris172 napisał/a:



I dopiero teraz kolego o tym piszesz. Masz przynajmniej prawko, czy na karcie motorowerowej jeździsz?



Prawka nie mam (4lata temu mi wzięli, 4,22 w wydychanym) Co wcale nie przeszkadza przy zapierdalaniu. Przy obecnych przepisach, lepiej prawka nie mieć, niż mieć. Zobacz sobie na taryfikator, a tak to tylko 500 zł za "jazdę bez uprawnień" Nie wiadomo ile wykroczeń byś popełnił ( oczywiście nie zabijając nikogo)

Edek Łomiarz napisał/a:

@maxvolumePL, idź być żałosnym gdzie indziej.
Sprawdź czy nie ma Cię np. na kwejku czy pudelku.



Skoro korzystasz z takich stron, to twoja sprawa.
Zgłoś
Avatar
asd1235 2013-06-12, 18:55 87
maxvolumePL napisał/a:



Prawka nie mam (4lata temu mi wzięli, 4,22 w wydychanym



No gratuluje kurwa! Co za debil.
Zgłoś
Avatar
las84500 2013-06-12, 18:59 31
maxvolumePL napisał/a:



Prawka nie mam (4lata temu mi wzięli, 4,22 w wydychanym) Co wcale nie przeszkadza przy zapierdalaniu. Przy obecnych przepisach, lepiej prawka nie mieć, niż mieć. Zobacz sobie na taryfikator, a tak to tylko 500 zł za "jazdę bez uprawnień" Nie wiadomo ile wykroczeń byś popełnił.



Zgłoś
Avatar
maxvolumePL 2013-06-12, 19:00
asd1235, nie łącz prawka, z umiejętnością zapierdalania, Amen.
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2013-06-12, 19:06 17
Intrygi jak w "Modzie na sukces"
Zgłoś
Avatar
r................5 2013-06-12, 19:18
Ja też znam Bartka, no i co? Równie dobrze kłamać może WizarD90. Naiwne psiaki wierzą we wszystko.
Zgłoś
Avatar
kulkiry 2013-06-12, 19:27 3
A po co kupować kompakta, jak się nie jest pedałem albo laską? Nie dość, że brzydki to jeszcze gorzej wyważony niż sedan.
Zgłoś
Avatar
Edek Łomiarz 2013-06-12, 19:27
@rofik5, czytanie ze zrozumieniem, wczesne klasy podstawówki, "naiwny psiaku".
Ten maxciotaPL przyznał się że zajebał filmik i chwalił się że to on:
Cytat:

fakt faktem, wjebałem filmik Bartka


Cytat:

jak by nie było, podszyłem się pod Bartka

Zgłoś
Avatar
Kakushkin 2013-06-12, 19:29 12
@maxvolume

Ty tak serio? Nie dość, że się chwalisz brakiem prawka po prowadzeniu w stanie kurewskiego upojenia, to jeszcze dajesz tak kurewski dowód braku jakiejkolwiek wiedzy, którą posiada większość kierowców.
Popełniając serię wykroczeń bez prawka, 5 stówek za jego brak doliczą Ci do kumulacji wszystkich tych wykroczeń, a jak odpierdolisz coś konkretnego, kto wie czy w sądzie nie bekniesz.
Widzę nie ma co się wdawać w dyskusję, dość klawiatury zmarnowałem na powyższe wypociny, które raczej nie trafią do zakutego łba.
Zgłoś
Avatar
paka2000 2013-06-12, 19:41 7
Ja pitolę Ty tak Max(jak Ci tam)? Dziś nie dostajesz mandatu większego niż 500 zł (słownie : pięćset), to raz. Dwa, coś mi się zdaje, że na zawody bez prawka chyba nie dopuszczają. Trzy, chyba się posrałem ze śmiechu gdy przeczytałem w temacie, w którym podszywałeś się, że nie powinno się hamować przed zwierzyną wychodzącą na drogę i jeszcze te opowiadanie, że jakieś tam zwierzę kopytami urwało głowy pasażerom. Chłopie.... czy Ty znasz choć na podstawowym poziomie prawa fizyki? Dla Twojej wiadomości - zwierzę (przykładowo jeleń) zostaje uderzone w nogi, tak więc jakby nie patrzeć korpus zwierzęcia leci w stronę maski, zaś nogi do przodu.

Widzę dla Ciebie jedno rozwiązanie. Idź tam gdzie Twe miejsce (czyt. włóż nos w książki).

Dziękuję, z miejsca chciałbym podziękować mamie i tacie oraz pozdrowić kolegów i koleżanki.
Zgłoś
Avatar
Vendal 2013-06-12, 19:44 14
maxvolumePL napisał/a:

Prawka nie mam (4lata temu mi wzięli, 4,22 w wydychanym) Co wcale nie przeszkadza przy zapierdalaniu. Przy obecnych przepisach, lepiej prawka nie mieć, niż mieć. Zobacz sobie na taryfikator, a tak to tylko 500 zł za "jazdę bez uprawnień" Nie wiadomo ile wykroczeń byś popełnił ( oczywiście nie zabijając nikogo)



Oglądnij sobie to cymbale i zastanów się zanim jeszcze raz wsiądziesz do auta po alkoholu:



Jeżeli Cię to nie rusza to serdecznie Ci życzę abyś kiedyś doznał takiej straty jak ten człowiek.

Dziękuję dobranoc.
Zgłoś
Avatar
D................a 2013-06-12, 19:46 7
Kurwa, stratą prawka po jeździe pod wpływem alkoholu chwalisz się jak gimbus, którego spisali za "niewinność" na osiedlu. Mam nadzieję, że następnym razem jak wsiądziesz za kółko pod wpływem, to rozpierdolisz się o pierwsze lepsze drzewo, nie robiąc przy tym krzywdy nikomu innemu.
Zgłoś
Avatar
maxvolumePL 2013-06-12, 19:51
Damundo, śmignęli mnie jakiś miesiąc temu u nas na mieście, koło BDG, za wiaduktem na krakowskiej. 220, więcej suka nie pójdzie niestety. "szedłem lewym" bo wyprzedzałem jeszcze ziomka z mx3 ki, jebli nas obydwóch. na alko 0,0, mnie złapali na 216, jego na 192 ( 1wsza w nocy, ZERO RUCHU, na mieście ograniczenie do 60ciu. jemy zabrali prawko, (plus 1800 mandat)za trójkrotne przekroczenie prędkości, stwarzanie zagrożenie w ruchu lądowym, czy coś tam ja dostałem 500zł mandat, bo stwierdziłem ,że nie mam już tak długo prawka, "że zapomniałem ile można po mieście jeździc". PRZESZŁO? PRZESZŁO KURWA, choc psy miały chyba większą bekę od mnie, jak im to mówiłem, ale takie są kurwa przepisy w Polsce 500 zł mandat, przytomnie zjechałem na CPN, i nie musieli lawety wzywac, gdyż pojazd, nie zagrażał ruchowi publicznemu. Zamknąłem auto, po 20stu minutach wróciłem, jak już ich nie było, odpaliłem, i pojechałem do domu...

Acha, i jeszcze jedno, bo widzę atak o te 4,22. Nie zapierdalałem, w sobotę robiliśmy u ziomka w garażu sprzęgło, przy mojej poprzedniej e36, wyjechałem zobaczyc jak chodzi (300m od garażu, i trzecia w nocy!) i niestety akurat nadjechała kijanka.

A tu sweet focia, z podróży do szpitala, na pobranie krwi:

Zgłoś
Avatar
Imper3838 2013-06-12, 19:52 15
@maxvolumePL Jak chcesz to sobie "zapierdalaj" na 4 promilach. Znam takich jak Ty, najpierw kozaczą jak to umieją jeździć wyczynowo, a jak coś się stanie to spierdalacie z miejsca wypadku.

Jakby ktoś taki choćby leciutko musnął lakier komuś z mojej rodziny albo spowodował coś gorszego, to powinien sobie od razu miejsce na cmentarzu wykupić i się tam położyć. A jakby policja wcześniej załapała ode mnie, to wykorzystałbym wszystkie środki, żeby załatwić najgorszą celę z cwelami w więzieniu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie