18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Śmieszne [ polityczne ] kawały
K................T • 2010-11-27, 18:27
Dziadek pokazuje małemu Donaldowi album z lat młodości.
- Popatrz, Doniu, tutaj byłem w wojsku.
Donald pyta - a kim jest ten pan z wąsami?
- To był bardzo, ale to bardzo zły człowiek, wnusiu.
- A dlaczego dziadziu trzymasz wyprostowaną prawą rękę w jego kierunku?
Na to dziadek - Krzyczę do niego: "Hejże hola! Zatrzymaj się bardzo zły człowieku!

-czemuż płemieł Donald Tusk wstaje o szostej rano?
-po to, aby dłużej moc się lenić

Szef TVN24 po nowych wyborach do dziennikarzy: Kochani, przez dwa lata waliliśmy w obóz rządzący. Tak dalej byc nie może. Jesteśmy telewizją niezależną i to zobowiązuje. Teraz będziemy kopać w opozycję.

Facet wybrał się na ryby. Zarzuca wedkę, czeka, nagle spławik się rusza, więc gość wyciąga rybkę.
- Powiedz rybko, jesteś może ze złota?
- Nie. Z PO.
- Eee, to ty pewnie nie spełniasz życzeń?
- Nie, ja tylko obiecuję.

- Donald, co robisz?- Nic..
- Wczoraj też nic nie robiłeś!
- Ale jeszcze nie skończyłem

Dzwoni żona do Donka i pyta: „Co robisz?”
On : „Nic, przecież jestem w pracy.

Pewnego dnia w rodzinie Tusków narodził się syn. Rodzice chcieli mu dać na imię Goofy ale nie wiedzieli jak to się piszę i skończyło się na Donald.

Donald Tusk odwiedza gospodarstwo rolne. Gdy znalazł się w chlewni, pośród stada dorodnych świń, towarzyszący grupie oficjeli fotoreporterzy natychmiast strzelają fotki. Na to Tusk:
- Tylko żeby mi tam nie było jakiegoś głupiego podpisu pod zdjęciem, typu „Kaczor Donald i świnie”, albo coś takiego!
- Ależ skąd panie premierze. Wszystko będzie cacy.
Nazajutrz ukazuje się gazeta ze zdjęciem Tuska wśród świń i podpis „Premier Donald Tusk (trzeci od lewej)".

Przychodzi Komorowski do lekarza z żabą na głowie.
Lekarz pyta:
- Co pani jest?
Żaba na to:
- Coś mi sie przykleiło do dupy.

[ Komentarz dodany przez: Cthulhu: 2010-11-27, 23:08 ]
sadistic.pl nie jest forum politycznym, nie zapominaj o tym
Zgłoś
Avatar
Klusken 2010-11-28, 13:34 5
czy PiS czy PO ten sam syf, rzeczą oczywistą jest że jak PO jest przy władzy to PiS drze mordę że Tusk i Komorowski nic nie robią, jak PiSiory były przy władzy też nic nowego nie wprowadzili tylko robili nam obciach za granicą. Większość Polaków woli PO z prostej przyczyny - nie pyskują tyle, nie drą mordy w tak wulgarny sposób na swoich przeciwników politycznych jak PiS i ogólnie mają większą ogładę.
I spieprzaj PiSiorze z tym syfem z Sadistica, polityki jest już wystarczająco w TV
Zgłoś
Avatar
kamil66 2010-11-28, 13:49 1
Przychodzi facet do lekarza z sucharem na głowie.
Lekarz pyta:
- Co panu jest?
Facet na to:
- KNT
Zgłoś
Avatar
MackieMajcher 2010-11-28, 14:00 4
Pan Fasola napisał/a:


Dla ciebie Pan Jarosław gimbusie. W dniu ostatecznego sądu oddasz mu pokłon bo on będzie stał obok Boga jak inni święci.



Już nawet wysłał swojego sobowtóra, żeby grzać miejsce.
Zgłoś
Avatar
xqvz 2010-11-28, 14:39 12
Czy Wy niektórzy kurwa na prawdę jesteście tak ograniczeni ? To, że ktoś widzi, że od PO po prostu śmierdzi, to od razu według was musi być fanatycznym katolem walącym konia na wiecach Jarka ? Tak was właśnie piękne telewizja wytresowała, że w Polsce scena polityczna dzieli się tylko na tych co Jarka kochają i tych co go nienawidzą. Może w Starożytnej Grecji demokracja miała jakiś sens, ale dzisiaj świadomość, że tylu debili w tym kraju ma prawo głosu mnie dobija. I miej tu człowieku nadzieje, że za 5-10 lat coś się zmieni i będziesz żył w normalnym kraju... No fucking way !
Zgłoś
Avatar
amf09 2010-11-28, 15:14 7
I dowcipy i komentarze są żenujące. Dowcipy to stare suchary z podłożonym "PO" albo "Tusk". A najlepsze jest to, że gdyby podłożony byłby Jarosław i PiS to wszyscy by tu klaskali jajami z radości.
Zgłoś
Avatar
plugnplay 2010-11-28, 15:34 1
bo teraz to mozna byc albo za PiS albo PO, a moze ktos jest za SLD i sie nabija z PO?

zarty calkiem ok
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2010-11-28, 15:59 2
Pan Fasola napisał/a:


Dla ciebie Pan Jarosław gimbusie. W dniu ostatecznego sądu oddasz mu pokłon bo on będzie stał obok Boga jak inni święci.



Chyba wśród świętych ruchaczy kotów. Pedał.
Zgłoś
Avatar
Zkirtaem 2010-11-28, 16:02 1
dwakilo, inaczej zaśpiewasz jak staniesz przed Nim, po prawicy Boga, przed Sądem Ostatecznym. Właśnie piszę petycję na postawienie po prawicy Świebodzińskiego Jezusa Króla Polski drugiego pomnika - naszego Lecha Kaczyńskiego, bohatera polski, męczennika. To będzie piękne.

Cytat:

Tak was właśnie piękne telewizja wytresowała, że w Polsce scena polityczna dzieli się tylko na tych co Jarka kochają i tych co go nienawidzą.


ta, oglądaj telewizję dalej i dalej interesuj się polityką. Wyrośniesz na ludzi.
Zgłoś
Avatar
mrrr... rrrr... rrrr... 2010-11-28, 16:15 1
Jak mnie śmieszą te wszystkie jednostki co walą w demokracje. Gdyby nie ona taka strona nie miałaby prawa istnieć, ale be ale fu.

Gdyby nie fakt że to stare kawały i suche jak diabli to mimo mojego antypisuarowego podejścia dałbym piwo. Tyle że to ma śmieszyć a nie żenować.
Zgłoś
Avatar
xqvz 2010-11-28, 16:37 1
XiksiksX napisał/a:

Jak mnie śmieszą te wszystkie jednostki co walą w demokracje. Gdyby nie ona taka strona nie miałaby prawa istnieć, ale be ale fu.



Są jeszcze inne typy republiki niż demokratyczna ; ) Poza tym, jeżeli coś działa chujowo to powinniśmy mówić, że to działa chujowo a nie siedzieć cicho tylko dlatego, że nie ma wobec tego żadnej realnej alternatywy.
Zgłoś
Avatar
Pan Fasola 2010-11-28, 16:38 3
dwakilo napisał/a:



Chyba wśród świętych ruchaczy kotów. Pedał.


Co to są święci ruchacze kotów? Czy to twoja sekta rodzinna?
P.S. Na koniec wypowiedzi też się podpiszę.
Hetero.
Zgłoś
Avatar
mrrr... rrrr... rrrr... 2010-11-28, 16:44 1
xqvz napisał/a:



Są jeszcze inne typy republiki niż demokratyczna ; ) Poza tym, jeżeli coś działa chujowo to powinniśmy mówić, że to działa chujowo a nie siedzieć cicho tylko dlatego, że nie ma wobec tego żadnej realnej alternatywy.



Nie zgodzę się, powinno się szukać alternatywy która zawsze jest. A pierdolenie pozostanie pierdoleniem.
Zgłoś
Avatar
a................b 2010-11-28, 17:28 2
@up

A zjebana platforma zjebaną platformą...
Zgłoś
Avatar
NiggaFromNR 2010-11-28, 18:08 1
@Pan Fasola AAHAHAHAHAHAHAHHAHHHAAAHAH!!

obejrzyj sobie sadistic.pl/madzia-buczek-od-malego-sluzy-rydzykowi-vt56703.htm i znajdz 5 różnic pomiedzy sobą a tą upośledzoną cipą.
Zgłoś
Avatar
pitko 2010-11-28, 19:05 4
macie zjebane poglądy. mod pisze że forum nie jest polityczne, ale jak jest coś na PiS to wszyscy "wohohohoho, zajebiste", ale pojawi się coś na PO to wszyscy "wypierdalaj", "chujnia" etc...
hipokryzja większości użytkowników, w tym modów.
śmieją się z "fanatycznych" wyznawców PiSu, ale sami wyznają PO.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie