18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
M................r 2015-08-02, 23:18
Gdyby nagrywał to czarnuch, to zacząłby do tego tańczyć.
Zgłoś
Avatar
kaczyhuj 2015-08-02, 23:34
gregoriuss napisał/a:

To nie jest płyta indukcyjna, garnek krzywy jak uj, ale jakim cudem sie dzieje tak a nie inaczej, bo przez to zdarzenie nie mogłem zjeść tych parówek a były bardzo pyszne podobno...



To jest płyta indukcyjna. mam podobną w domu, nagrzewa sie spirala do czerwoności i gaśnie po chwili oddając ciepło, a garnek się trzęsie po jest krzywy, mi też się dzieje tak z jednym
Zgłoś
Avatar
Docrev 2015-08-03, 0:04 9
kaczyhuj - ty widziales plyte indukcyjna... ze spirala, prosze cie ogarnij sie.
Zgłoś
Avatar
h................o 2015-08-03, 0:12 1
Co to za głupia cipa w tle pierdoli jakieś głupoty?
Zgłoś
Avatar
ilbe2 2015-08-03, 0:12 2
wy się śmiejecie, a gość ma ducha w domu!
Zgłoś
Avatar
fdx 2015-08-03, 0:16
Dobry bit . choc pod koniec nieco nie trzymal rytmu.
Zgłoś
Avatar
MarcinWrc 2015-08-03, 0:16
Ten garnek ma nawet dobre ucho i trzyma rytm
Zgłoś
Avatar
Policeman 2015-08-03, 0:20 2
Cofamy się w rozwoju, nie mówię o sobie czy o kimś konkretnym [chociaż o autorze filmu i niektórych komentujących z pewnością]. Gdyby coś takiego zaobserwowano 100 lat temu, nie byłoby żadnego zdziwienia, a teraz

"ojej co się dzieje, śmieszny garnek wpadł w tany! Beka, skisłę, iksDe, heheszki, lol, wtf, wrzuć na fejskika i daj lajka i suba"

I chuj kurwa w dupę nauki, cofamy się i cofamy, szkoły to gówno a nie szkoły, na fizyce gościu nam pisał wzory na tablicy bo nauczanie się kilku z nich graniczyło chyba dla większości ludzi w LO z cudem. Trzy zasady dynamiki - chodziłbym po ulicy z mikrofonem i prędzej bym zdechł z wyczerpania niż bym znalazł kogoś kto by je streścił. Przypomina mi się moja znajoma i jej krzyżówka, zajrzałem jej przez ramię, a tam hasło:

Ryba na literę "F" i mój [wciąż, po tylu latach niesłabnący] szok, gdy ona wpisała tam "filety". To jest to panie i panowie, dobranoc, kończymy tę zabawę, poproszę grzyb atomowy na 12 rano, pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
mistrz173 2015-08-03, 0:24 1
Darude - Sandstorm

(
Tak jak by ktoś pytał
)
Zgłoś
Avatar
bongoo 2015-08-03, 0:26
ja wiem o co chodzi, garnek sie rusza
Zgłoś
Avatar
freaky 2015-08-03, 0:28 1
A nie jest tak, że garnek mokry od zewnątrz w kontakcie z gorącą płytą wytwarza podciśnienie, i wypychająca para sprawia, że lewituje? Podobnego efektu doświadczałem kładąc kubek na świeżo wytartym blacie. Wiecie ile już razy herbata mi tak spierdoliła...
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2015-08-03, 0:35 2
To jest kurwa brat tego jebanego czajnika!!!!
Tez sie zastanawialismy czemu tak sie....

Zgłoś
Avatar
Kserx 2015-08-03, 0:35
dobry beat
Zgłoś
Avatar
1................y 2015-08-03, 0:36
Kurwa mają w domu nawiedzony garnek, a gość próbuje ogarnąć o co chodzi?!
Jak będzie w nocy coś go wyciągało za nogę z łóżka i będzie śmierdziało parówkami to będzie miał swoja odpowiedź.
Zgłoś
Avatar
Pietia82 2015-08-03, 0:39
Kuchnia indukcyjna i krzywe dno. Totalnie zajebisty film godny sadistica. Idź w huj z tym ścierwem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie