18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
nebelwerfer 2022-06-13, 8:35 6
no cóż, nie wszyscy mogą być Helmanem
Zgłoś
Avatar
Halman 2022-06-13, 8:38 22
nebelwerfer napisał/a:

no cóż, nie wszyscy mogą być Helmanem


1. napisz coś o halmanie
2. licz na wirtualne piwa
Zgłoś
Avatar
nebelwerfer 2022-06-13, 8:44 7
Halman napisał/a:

1. napisz coś o halmanie
2. licz na wirtualne piwa



1. bądź helmanem wrzuć temat na sadola licz na piwka
2. zobacz że ktoś pisze o tobie komentarz i przyjeb się że to dla piwek
Zgłoś
Avatar
Halman 2022-06-13, 8:51 1
nebelwerfer napisał/a:

1. bądź helmanem wrzuć temat na sadola licz na piwka
2. zobacz że ktoś pisze o tobie komentarz i przyjeb się że to dla piwek


3. piw mam już tyle że ich nie liczę bo po co?
4. nie mam czasu na słabiutkie prowokacje...
Zgłoś
Avatar
nowynick 2022-06-13, 8:54 39


olej kto wstawia, podoba się to dajesz piwo, nie to nie...

a co do panienki to w końcu jakaś normalna publika co chciała muzyki posłuchać na koncercie, oby się trend z tego zrobił, bo od 20 lat muzyka kuleje z powodu promowania nieutalentowanych striptizerek udających artystki...
Zgłoś
Avatar
sothis 2022-06-13, 8:57 14
nowynick napisał/a:

olej kto wstawia, podoba się to dajesz piwo, nie to nie...
a co do panienki to w końcu jakaś normalna publika co chciała muzyki posłuchać na koncercie, oby się trend z tego zrobił, bo od 20 lat muzyka kuleje z powodu promowania nieutalentowanych striptizerek udających artystki...



Zależy na jaki koncert się idzie. Np nigdy nie widziałem, żeby Araya ze Slayera wabił publiczność swoimi lub cudzymi cyckami xp
Zgłoś
Avatar
freddy.krueger 2022-06-13, 10:27 7
nebelwerfer napisał/a:

no cóż, nie wszyscy mogą być Helmanem



Helman robi robotę nie ma chuja we wsi gdyby nie on sadol nie był by taki jaki jest a że czasem wrzuca opisy które tylko on rozumie .... życie
Zgłoś
Avatar
wojtas09999 2022-06-13, 11:41
Za cycki zawsze piwo
Zgłoś
Avatar
Maniecky 2022-06-13, 12:55 23
Podejrzalem szybko o co chodzi...to koncert dla transow i pedalow a owa piosnkarka slynela z krytycyzmu tej spolecznosci, i do tego sie spoznila na koncert.....a poniewaz zjebane lewaki smiejac sie z religi, same wpadly w jej pulapke, gdzie krytka LGBTQ to grzech smiertelny, wiec zrobili to co lewaki lubia najbardziej, czyli "cancell" jej wystepu.

Wiec piwo dla niej, chuj w dupe transom.
Zgłoś
Avatar
korowiow777 2022-06-13, 14:56 7
Maniecky napisał/a:

Podejrzalem szybko o co chodzi...to koncert dla transow i pedalow a owa piosnkarka slynela z krytycyzmu tej spolecznosci, i do tego sie spoznila na koncert.....a poniewaz zjebane lewaki smiejac sie z religi, same wpadly w jej pulapke, gdzie krytka LGBTQ to grzech smiertelny, wiec zrobili to co lewaki lubia najbardziej, czyli "cancell" jej wystepu.
Wiec piwo dla niej, chuj w dupe transom.



Nie mam pojęcia kim jest ta ubrana jak kurewka osoba. Rozumiem, że coś spiewa? Z tego co piszesz to słynąca z krytycyzmu do lgbetów przyjęła zlecenie śpiewania w jakiejś knajpie dla lgbetów? I stroi przy tym fochy? To jest kurwaa bardziej żałosne niż moje osiagnięcia w byciu wysportowanym. A to już grubo.
Zgłoś
Avatar
killua 2022-06-13, 14:57 3
Maniecky napisał/a:


Wiec piwo dla niej, chuj w dupe transom.



hehe, nice try transie
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2022-06-13, 15:11 1
Ja ją lubię bo ma fajne kawałki, na YouTube znajdzie ten kto chce. Widownia poczuła się urażona to chuj im w dupe. Ja na jej koncert poszedłbym.
Zgłoś
Avatar
Maniecky 2022-06-13, 15:51 1
korowiow777 napisał/a:

Nie mam pojęcia kim jest ta ubrana jak kurewka osoba. Rozumiem, że coś spiewa? Z tego co piszesz to słynąca z krytycyzmu do lgbetów przyjęła zlecenie śpiewania w jakiejś knajpie dla lgbetów? I stroi przy tym fochy? To jest kurwaa bardziej żałosne niż moje osiagnięcia w byciu wysportowanym. A to już grubo.



Tez jej nie znalem wczesniej. Juz mialem jechac po niej za sztuczne wlosy, cycki jak z kostiumu na Halloween i bycie wywloka....ale podejrzalem o co biega, i antysentyment do LGBidetow wzial gore... XD
Zgłoś
Avatar
parapsychol 2022-06-13, 16:13
czarnoskora wersja naszej Dody
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie