18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:07
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2024-09-20, 16:24
Witajcie

Chcę wam opowiedzieć krótką historię pewnego tatuażu jaką przeczytałem na chat Onet.

Właściciel (czy tam pracownik, nie pamiętam dokładnie) miał bardzo zakochanego kolegę. Miał on zacną pannę i planowali wspólna przyszłośc i takie tam romantyczne głopoty. Wreszcie zmienili swój status na FB i mogli cieszyć się resztą swojego życia razem. Pan młody na znak swojej miłości i oddania wpadl na genialny pomysł. Jako że ma kolegę który umie robić tatuaże to sobie zrobi taki wyku***ty na całe o ile dobrze pamiętam plecy i będzie się potem nim lansić, a jego żonka bedzie mu się oddawać na pstryknięcie palca na wszelkie możliwe pozycje. Ten tatuażysta mówi mu, że nie powinien tak robić bo to wcześnie, bo to emocje bla bla bla. Gość się uparł. No cóż, będzie kasa, niech człowiek ma. Jego plecy, jego sprawa. Umówili się pewnego pięknego dnia na stworzenie tego arcydzieła. Nie paiętam czy ten tatuaż powsta cały od razu (pamiętam tyle, że goscia kuł igła ok. 10h). No robienie tatuażu boli (ku**a, Amerykę odkryłem ) i nasz koleżka tyle wycierpiał....
Zawodolony jednak i pewnie w ch*j obolały wraca do domku aby się pochwalić żonce pleckamia tam... jego żona daje du*y jakimuś facetowi w ich wspólnym małżeńskim łóżu.

Wiem tyle że gość się załamał. Czy tego kochanka wyje**ł przez okno, czy żonkę zaraz po nim tego nie wiem. Tak czy inaczej to najsmutniejsza histroria jaką jak w życiu słyszałem.

I idealna na walentyki

Tak więc babom ufać nie wolno, a tym bardziej dziergać się w imie miłości dla nich.

Miłego dnia Sadole
Zgłoś
Avatar
geronimo 2014-02-14, 12:32
Dziergać to możesz na drutach jak już
Zgłoś
Avatar
mrozekpl 2014-02-14, 12:49
decorator12 napisał/a:



I idealna na walentyki


kurwa nie wiem coście sie dojebali do tych walentynek.
walentynki to święto dla zakochanych
ludzie którzy nie darzą nikogo tym uczuciem nie obchodzą tego święta i mają je w dupie.
Zgłoś
Avatar
606 2014-02-14, 12:53
Obawiam się, że całe plecy to by mu chyba kilka dni dziarał, a nie 10 godzin.
Zgłoś
Avatar
Prokurator 2014-02-14, 13:37
Więcej prawdy jest w bajce o czerwonym kapturku niż w tym
Zgłoś
Avatar
a................6 2014-02-14, 13:51 5
Ja zrobiłam sobie tatuaż, który miał symbolizować mój idealny związek. Nie był to mój ani pierwszy, ani drugi tatuaż. Trzeci też nie. Związek kilkuletni, rozmowy o zaręczynach i takie tam bzdety, w każdym razie poważna sprawa. Spotykam się z chłopakiem, a on daje mi list, w którym pisze, że przespał się z jakąś burą kurwą. Nie było to wytatuowane imię, ot mały symbol, który ładnie udało mi się przeinterpretować, ale wiem, że takie sytuacje są możliwe. Kurwa mać.

I serio? 10 godzin na plecy? Całe plecy w jednej sesji? Chyba pod mostem Poniatowskiego.
Zgłoś
Avatar
Dreszczyk 2014-02-14, 14:02
A to suka wredna... Szkoda chłopa
Zgłoś
Avatar
cho_zakurzyć 2014-02-14, 14:04
decorator12 napisał/a:

Wreszcie zmienili swój status na FB i mogli cieszyć się resztą swojego życia razem.



Rozjebałeś mnie tym zdaniem..
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2014-02-14, 14:09
anna496 napisał/a:

Ja zrobiłam sobie tatuaż, który miał symbolizować mój idealny związek. Nie był to mój ani pierwszy, ani drugi tatuaż. Trzeci też nie.



Andzia cycek pewnie nam tu nie wrzucisz ale zlituj się proszę i wrzuć fotki swych tatuaży
Zgłoś
Avatar
a................6 2014-02-14, 14:15
jedno się z drugim wiąże, niestety I wolę zostać anonimowa.
Zgłoś
Avatar
j................3 2014-02-14, 14:53
nie ufam ludziom z tatuażem a tym bardziej kobietom z tatuażem a kobietom to już w cale chodź już noszę na palcu obrączkę która jest efektem wpadki
nie chce mi się żyć
Zgłoś
Avatar
KelThuzzaR 2014-02-14, 16:00
Robienie tatuażu nie boli, jeśli jest inaczej jesteś zwykłą pizdą i nie powinieneś go robić.
Zgłoś
Avatar
Aeropalisada 2014-02-14, 16:09
Haha pamiętam jak w szkole średniej był taki typek co wydziarał sobie imię laski na ramieniu... a ona z nim na drugi dzień zerwała xD
Mieliśmy beke, że teraz będzie musiał szukać laski o takim samym imieniu... i zmienił szkołę biedak
Zgłoś
Avatar
a................6 2014-02-14, 16:34 4
jaras0303 napisał/a:

nie ufam ludziom z tatuażem a tym bardziej kobietom z tatuażem a kobietom to już w cale chodź już noszę na palcu obrączkę która jest efektem wpadki
nie chce mi się żyć


CHODŹ
W CALE


I pogratulować głupoty. Jeśli przez wpadkę rozumiesz dziecko, to mam nadzieję, że kiedyś Ci się młoda/młody odpłaci za takie podejście do rodziny. Nie chcesz? Zostaw i daj szansę na normalne życie, a sam zajmij się nauką języka polskiego, tłuczku.


KelThuzzaR napisał/a:

Robienie tatuażu nie boli, jeśli jest inaczej jesteś zwykłą pizdą i nie powinieneś go robić.


Kolega chyba nie miał kilkugodzinnej sesji na żebrach, albo ma zrobioną dobrą rzeźbę/masę, bo jak jest skóra na kości ze znikomą warstwą tłuszczową/mięśniową, to można się ładnie popłakać, chociaż wulgaryzmy potrafią załatwić sprawę. Kostki na nadgarstkach też nie należą do najlżejszych miejsc.
Zgłoś
Avatar
einsatzkommando 2014-02-14, 16:53 2
anna496 napisał/a:



I pogratulować głupoty. Jeśli przez wpadkę rozumiesz dziecko, to mam nadzieję, że kiedyś Ci się młoda/młody odpłaci za takie podejście do rodziny. Nie chcesz? Zostaw i daj szansę na normalne życie, a sam zajmij się nauką języka polskiego, tłuczku.



Konkretne piwo za to! Zgadzam się w 100%, więc nic nie będę dodawał skoro wszystko zostało powiedziane. : )

anna496 napisał/a:


Kolega chyba nie miał kilkugodzinnej sesji na żebrach, albo ma zrobioną dobrą rzeźbę/masę, bo jak jest skóra na kości ze znikomą warstwą tłuszczową/mięśniową, to można się ładnie popłakać, chociaż wulgaryzmy potrafią załatwić sprawę. Kostki na nadgarstkach też nie należą do najlżejszych miejsc.


No co TY, teraz sami twardziele się dziarają.
Pół roku temu robiłem tatuaż na łydce, razem ok 5h. Źle nie było aczkolwiek podczas robienia konturów na kości myślałem, że się zesram
Zgłoś
Avatar
a................6 2014-02-14, 16:59
Pochwal się
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie