18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:07
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2024-09-20, 16:24
Witajcie

Chcę wam opowiedzieć krótką historię pewnego tatuażu jaką przeczytałem na chat Onet.

Właściciel (czy tam pracownik, nie pamiętam dokładnie) miał bardzo zakochanego kolegę. Miał on zacną pannę i planowali wspólna przyszłośc i takie tam romantyczne głopoty. Wreszcie zmienili swój status na FB i mogli cieszyć się resztą swojego życia razem. Pan młody na znak swojej miłości i oddania wpadl na genialny pomysł. Jako że ma kolegę który umie robić tatuaże to sobie zrobi taki wyku***ty na całe o ile dobrze pamiętam plecy i będzie się potem nim lansić, a jego żonka bedzie mu się oddawać na pstryknięcie palca na wszelkie możliwe pozycje. Ten tatuażysta mówi mu, że nie powinien tak robić bo to wcześnie, bo to emocje bla bla bla. Gość się uparł. No cóż, będzie kasa, niech człowiek ma. Jego plecy, jego sprawa. Umówili się pewnego pięknego dnia na stworzenie tego arcydzieła. Nie paiętam czy ten tatuaż powsta cały od razu (pamiętam tyle, że goscia kuł igła ok. 10h). No robienie tatuażu boli (ku**a, Amerykę odkryłem ) i nasz koleżka tyle wycierpiał....
Zawodolony jednak i pewnie w ch*j obolały wraca do domku aby się pochwalić żonce pleckamia tam... jego żona daje du*y jakimuś facetowi w ich wspólnym małżeńskim łóżu.

Wiem tyle że gość się załamał. Czy tego kochanka wyje**ł przez okno, czy żonkę zaraz po nim tego nie wiem. Tak czy inaczej to najsmutniejsza histroria jaką jak w życiu słyszałem.

I idealna na walentyki

Tak więc babom ufać nie wolno, a tym bardziej dziergać się w imie miłości dla nich.

Miłego dnia Sadole
Zgłoś
Avatar
Adek1507 2014-02-14, 10:13 3
Jedno piwo i główna??
Zgłoś
Avatar
kaffiur 2014-02-14, 10:13 2
główna z jednym piwem?
Zgłoś
Avatar
xXcarlossXx 2014-02-14, 10:14 5
no wlasnie kurwa jak ??! ktos tu ma chyba wujka moderatora
Zgłoś
Avatar
sharqylbj 2014-02-14, 10:15 4
nie ma piwa dla oszusta :v
Zgłoś
Avatar
poiman 2014-02-14, 10:16
zacna historia, nie chce mi się srać o wujka moda ;]
Zgłoś
Avatar
hellmartin 2014-02-14, 10:20
taa historia spoko ale 4 piwa i główna...
Zgłoś
Avatar
m................d 2014-02-14, 10:23 1
Kłuł igłą analfabeto!
Zgłoś
Avatar
decorator12 2014-02-14, 10:25 1
Sam jestem w szoku że już to jest na głównej :o Nie mam wujka moderatora, zarajestrowałem się jakąś godzinę temu :o
I wybaczcie ten bład z kłuciem - rano było, palce swoje a głowa swoje
Zgłoś
Avatar
masaq 2014-02-14, 10:26 11
decorator12 napisał/a:

Witajcie

taki wyku***ty na całe o ile dobrze pamiętam plecy i będzie się potem nim lansić, (pamiętam tyle, że goscia kuł igła ok. 10h). No robienie tatuażu boli (ku**a, Amerykę odkryłem ) i .



czytaj więcej takich bajek, że tatuaż na całe plecy robi się 10 godzin ... kurwa kto takie bzdety w internecie wypisuje
Zgłoś
Avatar
Krysti@n 2014-02-14, 10:28 3
Nie wiadomo co sobie wytatuował, więc już na tym traci historia na znaczeniu, a tak poza tym idź w chuj z tą cenzurą...
Zgłoś
Avatar
klocek_666 2014-02-14, 10:29 15
Cytat:

Właściciel (czy tam pracownik, nie pamiętam dokładnie) miał bardzo zakochanego kolegę.


Brzmiało, jakby ten właściciel miał geja zakochanego w sobie
Zgłoś
Avatar
degruzman 2014-02-14, 10:29 9
No jeśli już zmienili statusy na fb, to rzeczywiscie poważna już miłość musiała być.
Zgłoś
Avatar
Kurgiel 2014-02-14, 10:52 1
powiedz lepiej jak teraz maskujesz plecy ? na basen w koszulce ?
Zgłoś
Avatar
K................s 2014-02-14, 12:28
Powinieneś dostać ostrzeżenia za te chujowe gwiazdki przy wulgaryzmach.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie