18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 49 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
606 2014-01-21, 7:39
Kurwa, pracować w takiej firmie i dziennie przeglądać kilkanaście milionów samojebek nagich dupeczek. Pierdolę, praca marzenie.
Zgłoś
Avatar
Nameless 2014-01-21, 8:50 1
@cheste
Ja pierdole. Wiesz w ogóle o czym piszesz?

@reszta debili
Chuja się znacie i gówno wiecie. Nawet nie chce mi się tego komentować, bo co najmniej połowa z was i tak jest zbyt ograniczona, żeby to zrozumieć. Druga połowa dalej będzie uważać swoje pomimo braku jakichkolwiek kontrargumentów.

Fajnie, że macie jakieś zdanie na swój temat, ale zupełnie nie wiecie o czym piszecie. Swoją opinię opieracie zapewne na szczątkowych informacjach, braku znajomości tematyki i pierdołowatych informacji/hejtów - jak ta wstawka.
Zgłoś
Avatar
pylaochos 2014-01-21, 9:03 1
Moim zdaniem (chociaż nie cierpię jobsa) to jednak sam ludź wybiera czy chce mieć przeglądane pliki (posiadając u nich konto). Jeżeli nie chce to nie pcha się. Sytuacja z przeszukiwaniem przez rząd plików jest inna bo narzucona i łamie podstawowe prawo, nie daje wyboru, chcesz czy nie kurfa twoja mać masz przeglądane pliki i wuj.
Zgłoś
Avatar
RavenRR 2014-01-21, 9:10
ocwpzw napisał/a:

Pewnie, że nie, od tego są skrypty wyszukujące słowa kluczowe


Dlatego często wysyłam wiadomości zawierające zestawienie słów "szybkowar", "zamach" i "USA"
Zgłoś
Avatar
Iron96 2014-01-21, 16:18
Ja korzystam z dysku google w celu kopii zapasowych, ale dane szyfruje.
Zgłoś