18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
Avatar
Aco 2013-03-15, 12:04
McMenel napisał/a:


Dobra to może inaczej. Na każdej liście powinien być program łącznie z nazwiskiem. W przypadku kandydowania drugi raz lista osiągnięć.


Moment głosowania to nie miejsce i czas na zapoznawanie się z programem, naprawdę można to zrobić wcześniej na własną rękę. Ponadto jeśli każdy kandydat chciałby napisać coś sensownego, a nie slogan to karta do głosowania zmieniłaby się w książkę, a teraz trzeba ją wydrukować każdemu obywatelowi i wydać na to masę kasy. Nie mówiąc o tym, że jeśli ktoś podejmuje decyzję na kogo głosować nad sama urną może lepiej niech zostanie w domu i zostawi wybory świadomym obywatelom.

McMenel napisał/a:


Proste jeżeli homoseksualiści będą w Polsce na równych prawach co hetero da to możliwość do łatwiejszego zbierania od nich różnych podatków. Czytałem kilka opracować na ten temat i dosyć jasno stwierdzały iż monogamiczne związki homoseksualne mają tendencje do wydawania większej ilości pieniędzy. Prosta ekonomia. Taka para wyda kasę w takiej Polsce albo się wyprowadzi gdzie jest bardziej tolerowana. Zamiast trzymać w Polsce obywateli coraz częściej wynajduje się sposoby na to aby ich zrażać do tego kraju.


Bogaci też wydają więcej, więc może lepiej przestać rzucać kłody pod nogi, w postaci podatku progresywnego, tym którzy chcą się dorobić. Bardziej martwi mnie wyjazd z Polski energicznego przedsiębiorcy, który jest przytłoczony wysokością podatków i zobowiązań, niż gej który nie kupi szalika i kosmetyków.

McMenel napisał/a:


Co do aborcji i In-vitro to powiem to tak. Dopóki płód jest niezdolny do przetrwania poza organizmem matki ( również z pomocą medyczną ) jest to wyłącznie problem sumienia matki nie kogoś innego. Nie twój , nie mój nie jakiegoś autorytetu moralnego tylko jej. Prawo do aborcji nie zmusza nikogo do przeprowadzania jej. Daje jedynie możliwość wyboru. Jeżeli twoja partnerka nie chce aborcji i uważa ją za zło to nikt nie będzie na niej przeprowadzał zabiegu wbrew jej woli. Na dowolnego wyznawanego ,bądź nie, przez ciebie boga nie wpychajmy ludziom w gardło naszych własnych zasad moralnych.


i to jest twój wybór, a duża część społeczeństwa uważa, że dziecko nie jest własnością matki w żadnym momencie od poczęcia, każda strona ma swoje racje i to, że wywołuje to spory nie jest powodem dla którego polityka miałaby się tym nie zajmować
Zgłoś
Avatar
WiktorS 2013-03-15, 12:37 1
Dlaczego w tą wypowiedź, twórca tego filmu wrzucił kurwina? Przecież to debil!
Zgłoś
Avatar
w................4 2013-03-15, 13:28 2
McMenel napisał/a:

Filmik byłby dobry. Ale nie jest. Po co Mikke ?? On nie jest alternatywą.


Alternatywa - sytuacja wymagająca wyboru między dwiema wykluczającymi się możliwościami, np. stanąć przed alternatywą; potocznie: inna możliwość, inne rozwiązanie, np. alternatywa dla planu gospodarczego.
Więc z definicji alternatywy JKM jest alternatywą Racja, nieraz pierdolnie jakąś głupotę, można się z nim nie zgadzać w kwestiach obyczajowych, ale jeśli chodzi o jego poglądy polityczne, gospodarcze czy ekonomiczne, to jest on najlepszym rozwiązaniem. Jego plany gospodarcze są teraz tym, czego Polska potrzebuje, zadłużana z każdą chwilą przez obecny rząd.
Poza tym jeśli ktoś sam chce decydować za siebie, a nie żeby rząd to robi to JKM też jest dobrą alternatywą.
Zgłoś
Avatar
Els 2013-03-15, 13:51
Już dawno straciłam do Hołdysa szacunek, koleś pierdoli trzy po trzy w wywiadach, to już chyba starcza demencja.
Zgłoś
Avatar
Bila 2013-03-15, 14:14
Pamiętam jak ci artyści zrobili sobie spotkanie z premierem,mało mu dupy nie lizali,szybko coś zdanie zmieniają.Tak jak kora,jak ją z blantami złapali,panie premierze niech pan coś zrobi,głosowaliśmy na pana.
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-03-15, 15:32
przeca to lewacki smiec drodzy panstwo
Zgłoś
Avatar
BP82 2013-03-16, 1:30
Mądraliński przedszkolak fałszywy
Zgłoś
Avatar
ScrappyCoco 2013-03-16, 10:34
Ale pierdolisz zbigniew smuty, jak ja bym powiedział donaldowi, co o nim myślę i o jego rządach to by się pod stołem kurwiszon rudy skitrau.
Zgłoś