18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
Avatar
JaTylkonaChwile 2021-03-03, 21:26
nawet mi go kurwa nie zal - jakie te budlaki są wolne... nie spierdolil? Przypomina mi sie tekst o najglupszych i najslabszych murzynach dajacych sie zlapac w siatke na placy...
Zgłoś
Avatar
r061071 2021-03-03, 21:55 52
JaTylkonaChwile napisał/a:

nawet mi go kurwa nie zal - jakie te budlaki są wolne... nie spierdolil? Przypomina mi sie tekst o najglupszych i najslabszych murzynach dajacych sie zlapac w siatke na placy...



jaki ty kurwa ogrniety jestes dlatego ci wyjasnie, najpierw został ukąszony w noge lub podbrzusze a jak oslabł być może po kilkunastu godzinach zostal znaleziony przez oprawce na plazy kiedy nie był już wstanie sie poruszac
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2021-03-03, 21:59 1
Jedzą i jedzą... i ciągle świeże. Mają łeb...
Zgłoś
Avatar
ciepson 2021-03-03, 22:02
Warany ogrzewają tego jelenia żeby nie zmarzł.
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2021-03-03, 22:52 8
Przyroda jest kurwa okrutna jak nadchodzący komunizm. Też tak będziemy jęczeć jak nas politycy będa obdzierać z resztek godności na rzecz nierobów.
Zgłoś
Avatar
fengar 2021-03-03, 22:56 19
CzerstWybut napisał/a:

Przyroda jest kurwa okrutna jak nadchodzący komunizm. Też tak będziemy jęczeć jak nas politycy będa obdzierać z resztek godności na rzecz nierobów.



zwierzęta chociaż próbują się bronić.
Zgłoś
Avatar
Hubertus999 2021-03-03, 23:38 1
W ślinie waranow są specjalne związki zapobiegające krzepnięciu krwi. To ich główna broń. Takie zwierzę po ugryzieniu po prostu się wykrwawia. Dlatego ten na filmiku leży i beczy co jakiś czas. Jest zbyt słaby by wstać i cokolwiek zrobić, najpewniej właśnie przez upływ krwi. A patrząc na to że warany nie są mega szybkkimi jaszczurami na pewno dałby radę im uciec. Wbrew pozorom warany są w kurwe niebezpieczne. Kiedyś widziałem filmik na którym były 2 sloiki krwi. Do jednego dodali ślinę warana czy tam już wyekstrahowany jad. W słoiku bez jadu krew krzepła normalnie. W drugim krew była jak woda. Totalnie płynna. Tak je natura stworzyła. Jedno lekkie ugryzienie i po człowieku.
Zgłoś
Avatar
Marcin360360 2021-03-04, 0:40 1
Co na to ta lewicowa kretynka spurek? Wszyscy mamy hesc trawę?
Zgłoś
Avatar
Akki11 2021-03-04, 1:07
Hubertus999 napisał/a:

W ślinie waranow są specjalne związki zapobiegające krzepnięciu krwi. To ich główna broń. Takie zwierzę po ugryzieniu po prostu się wykrwawia. Dlatego ten na filmiku leży i beczy co jakiś czas. Jest zbyt słaby by wstać i cokolwiek zrobić, najpewniej właśnie przez upływ krwi. A patrząc na to że warany nie są mega szybkkimi jaszczurami na pewno dałby radę im uciec. Wbrew pozorom warany są w kurwe niebezpieczne. Kiedyś widziałem filmik na którym były 2 sloiki krwi. Do jednego dodali ślinę warana czy tam już wyekstrahowany jad. W słoiku bez jadu krew krzepła normalnie. W drugim krew była jak woda. Totalnie płynna. Tak je natura stworzyła. Jedno lekkie ugryzienie i po człowieku.



Nie do końca. One nie są jadowite. Po prostu nie myją zębów, nie dziwię im się, ciężko im dosięgnąć szczoteczką
Ponieważ nie myją ząbków, w ich paszczy rozwija się jad trupi, jak dziabną, zakażenie murowane, dlatego właśnie ofiara nie dała rady uciec. Kończyła trud.
Zgłoś
Avatar
nemesisnt 2021-03-04, 2:27 1
Hubertus999 napisał/a:

W ślinie waranow są specjalne związki zapobiegające krzepnięciu krwi. To ich główna broń. Takie zwierzę po ugryzieniu po prostu się wykrwawia. Dlatego ten na filmiku leży i beczy co jakiś czas. Jest zbyt słaby by wstać i cokolwiek zrobić, najpewniej właśnie przez upływ krwi. A patrząc na to że warany nie są mega szybkkimi jaszczurami na pewno dałby radę im uciec. Wbrew pozorom warany są w k***e niebezpieczne. Kiedyś widziałem filmik na którym były 2 sloiki krwi. Do jednego dodali ślinę warana czy tam już wyekstrahowany jad. W słoiku bez jadu krew krzepła normalnie. W drugim krew była jak woda. Totalnie płynna. Tak je natura stworzyła. Jedno lekkie ugryzienie i po człowieku.



Chyba nigdy biegnącego warana nie widziałeś, pracowałem z nimi we Wrocławskim zoo w kurwe szybkie i inteligentne jaszczury.
Zgłoś
Avatar
NiemiecWaszPan 2021-03-04, 2:38 1
nemesisnt napisał/a:

pracowałem z nimi we Wrocławskim zoo



Chwalisz się, czy żalisz, że musiałeś za 12zł na łape ryzykować życie i dawać żreć waranom i pewnie też sprzątać po nich gówno...?
Zgłoś
Avatar
35i 2021-03-04, 5:07 17
NiemiecWaszPan napisał/a:

Chwalisz się, czy żalisz, że musiałeś za 12zł na łape ryzykować życie i dawać żreć waranom i pewnie też sprzątać po nich gówno...?



Przynajmniej coś robił, a nie siedział na garnuszku mamusi i pierdolił głupoty w internecie, dzieciaku.
Zgłoś
Avatar
Jan_Z 2021-03-04, 7:30 1
Akki11 napisał/a:

Nie do końca. One nie są jadowite. Po prostu nie myją zębów, nie dziwię im się, ciężko im dosięgnąć szczoteczką
Ponieważ nie myją ząbków, w ich paszczy rozwija się jad trupi, jak dziabną, zakażenie murowane, dlatego właśnie ofiara nie dała rady uciec. Kończyła trud.



Nie do końca, owszem bakterie się rozwijają u nich w paszczy co napewno pomaga w tej sytuacji natomiast według najnowszych badań same warany posiadają również jad.
Zgłoś
Avatar
pankruk 2021-03-04, 7:53 1
Skurwysyny, w far cry 3 ładowałem w to granatami
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie