18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Snickers Slice n Share
demz • 2013-02-28, 16:25
Grzebiąc w sieci znalazłem takie coś:



Jest to Snickers Slice n Share. Cały baton waży pół kilo, czyli 8 razy więcej niż zwykły Snickers jakiego my znamy. Jego cena jest odpowiednio 9 razy wyższa (~$8). Zawartość kalorii wynosi 2 000.





Nie jest to nowość, bo pierwsze wzmianki o tym są z listopada 2011, ale ja to widzę pierwszy raz, a po tagach nie znalazłem. Ciekawe kiedy do nas zawita ten potwór.
Zgłoś
Avatar
Rozowy_Zniwiarz 2013-02-28, 23:35 1
doryjan napisał/a:

@up,

dobry argument, żyjemy w zjebanym kraju, bo nie sprzedają u nas większego snickersa?
so retarded



o co chodzi z tymi powiedzeniami w j. ang. ? czy nasz ojczysty jest aż tak ubogi, że nie idzie się nim normalnie posługiwać..
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2013-02-28, 23:37
Jest 8 razy cięższy dlatego kosztuje 9 razy więcej...
Oj autorze, autorze...

Rozowy_Zniwiarz napisał/a:

o co chodzi z tymi powiedzeniami w j. ang. ? czy nasz ojczysty jest aż tak ubogi, że nie idzie się nim normalnie posługiwać..



A Ty hipokryto naucz się używać Polskich znaków
Zgłoś
Avatar
olek790 2013-02-28, 23:41
Do Polski nie zawita na pewno ,bo po pierwsze tam wszystko jest tańsze albo większe np Big Maci i 1l cole. A tutaj nikt czegoś takiego by pewnie nawet nie kupił i dobrze nie będzie większych kaszalotów(mam na myśli grubasów).
Zgłoś
Avatar
w................9 2013-02-28, 23:59
olek790 napisał/a:

i dobrze nie będzie większych kaszalotów(mam na myśli grubasów).


Myślałem że chodziło ci o ryby.
Zgłoś
Avatar
N................a 2013-03-01, 0:01
doryjan napisał/a:

@up,

dobry argument, żyjemy w zjebanym kraju, bo nie sprzedają u nas większego snickersa?
so retarded



W tak zjebanym, że magic stars'y które kupuje w Anglii są produkowane w Sochaczewie
Zgłoś
Avatar
pieto90 2013-03-01, 0:08 2
demz napisał/a:



Miał na myśli pewnie to, że jesteśmy zacofani i rzeczy z zachodu przychodzą do nas z niemałym opóźnieniem. Ostatnio kumpel stwierdził, że świat pokazany w takim chociażby "Kevin Sam w Domu" (1990) wygląda jak Polska w roku 2012. Może lekka przesada, ale wiadomo o co chodzi i ciężko się z tym nie zgodzić.



Co ty pierdolisz? to, że u nas nie ma danego rodzaju produktu, wynika jedynie z analizy rynku, czy celów marketingowych firmy. U nas są jakieś Lays'y o smaku, którego nie mają w Japonii i odwrotnie. Czy to oznacza, że Japonia jest zacofana? Weź się zastanów. O ile potrzeby, wszyscy ludzie na świecie mają takie same (Maslow), to pragnienia wydają się być nieograniczone. Dlatego typowy Polak chce zjeść schabowego, a Japończyk sushi. Czaisz już? Czemu, niektórych produktów u nas nie ma? A niektóre są? To prawda, że zazwyczaj mamy produkty gorszej jakości, niż na zachodzie Europy (proszki do prania, przetwory dla dzieci itp.), ale to nie zmienia faktu, że jednak jest ten sam produkt z nazwy, a o zmienionych właściwościach, parametrach itd. Oczywiście, to też nie jest regułą. Dziwne, że iPhone5 miał premierę w Polsce raptem niespełna 2 tygodnie później niż w USA. A wiesz czemu? Bo tamten rynek jest większy, konsumenci bardziej zamożni i to z niego czerpią większe zyski. Ilość sztuk produkowana jest na podstawie analizy rynku, które nie raz mijały się z rzeczywistością i występował niedobór. Dlatego firmy stosują tego rodzaju "zabiegi", z przesuwaniem premiery danego produktu np. Do tego dochodzi konkurencja i kultura: zobacz, że w USA mają Coca-Cole w różnych smakach i formach, u nas jest zwykła, cherry, light, vaniliowa i jeszcze chyba ze dwie jakieś (są, są, ale rzadko spotykane). Różnica w ofercie Coca-coli jest spora, ale wynika to z tego, że Amerykanie są bardziej wybrednym narodem, co wiąże się z tym, że oni mają "wszystko" od początku istnienia ich kraju, my dopiero w latach 90 zaczęliśmy odczuwać ten głód, głód zachodu, więc producent nie widział sensu w promowanie tylu artykułów, bo Polak po transformacji kupi wszystko, co zza granicy. Nie było sensu wydawać kupy hajsu na marketing, wystarczyło puścić zwykłą colę i ją rozpromować dostatecznie. Do tego konkurencja- jaką w Polsce konkurencje może mieć C-CCompany i PepsiCo? Zbyszko? Kofola SA? He, He, z kim te dwa, światowe koncerny miałyby konkurować? A w Ameryce? No właśnie... Trochę gorzej, więc trzeba walczyć o klienta i posiadać szerszy wachlarz asortymentu. Mam nadzieję, że zrozumiesz, o czym piszę, bo zdaję sobie sprawę, że trochę chaotycznie napisałem, ale to ze względu na to, że jest późno, a oczy zmęczone i mózg.
Zgłoś
Avatar
Choinix 2013-03-01, 0:33
Labalbal napisał/a:

nigdy nie wejdzie, w Holandii np są juz od dawna różne smaki fant u nas jeden smak ...



Jak już pociskacie coś to chociaż z sensem, bo Fant mamy przynajmniej 3 rodzaje w Polsce. ;P I zresztą czego miałby to być wyznacznik?! Że nie jesteśmy ucywilizowani? A może to zachód jest niedorozwinięty bo nie ma Trzech Cytryn ze Zbyszko? :F
Zgłoś
Avatar
E................k 2013-03-01, 0:34
Czy wiekszy czy mniejszy ważne że jest bardzo wygodni w trzymaniu w nodze
Zgłoś
Avatar
Cyjanek 2013-03-01, 0:43
Wdr napisał/a:

w Polsce pojawi się pewnie za 10lat:) szkoda że żyjemy w takim zjebanym "kraju"



Się ciesz, bo byś na dentystę nie wyrobił... Z resztą kogo byłoby stać na takiego snickersa.
Zgłoś
Avatar
wernetto 2013-03-01, 0:47
Wdr napisał/a:

w Polsce pojawi się pewnie za 10lat:) szkoda że żyjemy w takim zjebanym "kraju"



a to taki problem się wyprowadzić?
Zgłoś
Avatar
Templariusz Mariusz 2013-03-01, 1:15
Amerykanin zjada takie dwa na deser po obiedzie, popija 2 L coli light, i dziwi się że waży 150 kg.
Zgłoś
Avatar
VanGreeg 2013-03-01, 7:53
Filmik wisi od wczoraj i nikt nie wrzucił jeszcze mema z Sashą Grey?
Zgłoś
Avatar
Corey_09 2013-03-01, 13:02
Na rok by mi wystarczył, taki baton.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-03-01, 13:42
w Hameryce 8$ w UK 45£

amazon.co.uk/Snickers-Original-Chocolate-WORLDS-LARGEST/dp/B0063HMIRW

tak sie robi interesy w EU
Zgłoś
Avatar
demz 2013-03-01, 16:57
Pleso93 napisał/a:

Jest 8 razy cięższy dlatego kosztuje 9 razy więcej...
Oj autorze, autorze...



Oryginalny cytat z Candyblog:

Cytat:

The Snickers Slice ‘n Share is 16 ounces, while a standard Snickers bar is 2.07 ounces (so 8 times bigger). It’s also 9 times the price. The best value is probably to buy the snack size, which are about $1.25 for eight little bars totally 5 ounces - which comes out to $4.00 a pound instead of $7.99 a pound. (...) I found mine after going to several stores and it was even on sale for $7.99, regular price is $9.99.



Jeszcze jakieś pytania? Chyba, że potrzebujesz tłumaczenia, to daj znać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie