18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:22
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
Avatar
ukcioo 2012-09-29, 20:50
za małolata kazdy mowił ze chce byc policjantem albo strazakiem zgaduje ze u nich jest mniej wiecej tak samo; no moze wieksza czesc tych "marzen" zostanie spełniona wlasnie u zydków
Zgłoś
Avatar
kelgar1992 2012-09-29, 20:59
Żydzi rozpierdolą świat, Cha Cha Cha. Można się jakoś do nich przyłączyć ?
Zgłoś
Avatar
socjalmmv 2012-09-29, 21:08
I może ktoś mi powie że ci ludzie nadają się do normalnego życia w cywilizowanym państwie.
Zgłoś
Avatar
Mr Dan 2012-09-29, 21:18 1
Jeśli chodzi o sprawę żydów, to Hitler chciał dobrze
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2012-09-29, 21:32
Zydzi to naród wybrany... Wybrany, zeby ich nienawidzić
Zgłoś
Avatar
horyzont01 2012-09-29, 21:44
Oddziały szturmowe ''Netanjahujugend""
Zgłoś
Avatar
dagins 2012-09-29, 21:58
lol, zanim zaczniecie pisać coś o praniu mózgów małym Żydom, to przeczytajcie kilka komentarzy pod tym filmem. Żydzi są otoczeni przez arabskich terrorystów, którzy tylko czekają, żeby zaorać Izrael. Jeżeli nie utrzymają armii na najwyższym poziomie, to zostaną wycięci w pień maczetami przez Arabów - dzikusów, którzy mentalnie jeszcze tkwią w średniowieczu. A wiecie co się stanie po upadku Izraela? Żydzi wyemigrują masowo między innymi do Polski - jak za dawnych, dobrych lat.
Zgłoś
Avatar
KTU 2012-09-29, 21:58 3
@Ja-ah-qu-ub-el, Do Twojego postu można dodać jeszcze że dlatego tak promują wielokulturowość w Europie bo wiedzą że w taki sposób osłabiają inne narody. Dlatego bardzo mi się chce śmiać z tych tolerancyjnych co chcą wielokulturowej Polski i ogólnie wielokulturowej Europy. Nawet w Polsce w prosty sposób można to zauważyć. Krytyka polityczna organizuje "kolorową niepodległą" co z patriotów robi faszystów i promuje multikult a w krytyce politycznej jest Sierakowski który stoi w ruchu odrodzenia żydów w Polsce.

@kufel01, Co do tego że żydzi pokroju Rockefellerów czy Rotschildów przyzwolili na mordowanie swoich i to finansowali to wydaje mi się że głównym powodem tego było po prostu to żeby był pretekst do powstania państwa Izrael.

Niestety ale ich się nie da zatrzymać, sterują światową gospodarką, władają mediami, mocno wpływają na światopogląd szarych mas tak żeby tylko im współczuli a każde słuszne słowo krytyki w ich stronę to "antysemityzm", "nazizm", a tak w ogóle Hauer88 jest reinkarnacją Hitlera bo ośmielił się udostępnić taki filmik. Gdyby nie było żydów to swiat po prostu byłby lepszy a jak ktoś mnie przyrówna do Hitlera to mam to w dupie bo on i tak mordował wszystkich jak leci, Słowian czy Romów to nie jest tak jak chcą żydzi żebyście wszyscy myśleli że to tylko ich tragedia. Żydzi to są nawet gorsi niż Islamiści a wiecie dlaczego? Bo przynajmniej ludzie zdają sobie sprawę z zagrożenia ze strony Islamu a żydzi wtapiają się w społeczeństwo (na pewno uwierzę że nie ma ich w Polsce, nie ma ich w Polskiej polityce czy mediach...), i dosłownie rozmontowują je na różnych płaszczyznach, niosą niewidzialną śmierć jak przy zatruciu dwutlenkiem węgla z wadliwego piecyka gazowego. A na Polskę szczególnie zagięli parol i chyba o efektach nie muszę mówić bo dobrze je widać.
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-09-29, 21:59
kufel01 napisał/a:

Szanują swoich? Żydowski świat bogatych i głodnych władzy patrzył podczas II wojny światowej jak ich"bracia" idą z dymem i to wszystko było pod ich kontrolą!



a niby czemu USA wmieszało się do WWII w Europie? Swoich ratowali i nie pierdol tylko przeczytaj talmud, tam masz napisane, że jesteś gojem i tylko żydom należy się pełnia praw

kufel01 napisał/a:

Żydzi rządza światem owszem , i to oni ciągną za sznurki podczas wojen i ludobójstw! to samo było w czasie II wojny światowej.



poucz się historii III rzesza to był wypadek przy pracy w wykonaniu żydów, Hitler miał się obrócić przeciw arystokracji i elitom niemieckim, a zaatakował żydów. Wszystkie idee wywrotowe typu komunizm, socjalizm, liberalizm, które wywróciły do góry nogami stary porządek w chrześcijańskiej Europie, były wymyślone przez żydów i to oni na wszelkich wojnach i rewolucjach zyskiwali, pięli się w gore w drabinie społeczne gdy marksistowskie tłumy gnoiły arystokrację. Poczytaj jakiego wyznania Był np. Marks. Skutki komunizmu dla nas znasz. Jeśli chodzi o żydów to w wyniku wojen ze szczurów oskarżanych o roznoszenie dżumy stali się bogaczami.

kufel01 napisał/a:

i to oni ciągną za sznurki podczas wojen i ludobójstw!



jak myślisz jak zdobywa się władzę i terytorium? trzeba tępić innych, a u nas niemiec może wyzywać polaka od nazistów i jest ok. Polacy powinni się uczyć od żydów, a nie przyjmować od nich nauki przygotowane specjalnie dla gojów

kufel01 napisał/a:

Mi sie wydaje że te żydowskie scierwo z premedytacją wyj***ło swoich rzeby było mniej konkurencji żydowskiej na rynku bankierskim! Patrz na Rotschildów czy Rockefelerów włos im nie spadł z głowy!!



Rockefelerowie to trochę inny kontynent, ale trzeba przyznać, że statystyki holocaustu są nieco zawyżone, a każdy zabity żyd spłacił się już 1000krotnie Izraelowi.
Zgłoś
Avatar
R................r 2012-09-29, 22:12 1
Takich się powinno na żydrandole przerabiac
Zgłoś
Avatar
ebstein 2012-09-29, 22:12
Kurwa, ludzie, czy wy widzicie co te dzieci (bo film składa się z wypowiedzi dzieci) mówią. Jak 8-10 letni chłopiec mówi, że wyobraża się w czołgu do którego napierdalają brudasy (od cholery ich poznałem na studiach, wiem co mówię) i się broni co co to znaczy? Może to, że otaczają ich wrogowie, co do jednego, zdeterminowani, by ich zabić? Może to, że od lat 50-tych toczyli wojny ze WSZYSTKIMI sąsiadami, zdarzało się, że ze wszystkimi naraz. I wygrywali. Zawsze. Mimo, że brudasy mieli od cholery ruskich "doradców" i ówczesny hit eksportowy bloku wschodniego - T72. Może dlatego, że wiedzą, że KAŻDEGO z nich, niezależnie od stanu zdrowia i innych czynników czeka OBOWIĄZKOWA służba wojskowa, podczas której najprawdopodobniej będą mieli szansą się wykazać. Emo-pizdy w rurkach tam nie mają racji bytu. A może to, że co piątek cholernie istotna siła militarna w regionie, Iran, solennie obiecuje ich wszystkich wymordować i właśnie robi co może, żeby ten mord odbył się przez odparowanie? To tak jakby w '39 Polakom zakazać moblizacji. Qrwa, Żydy Żydami, ale jak dzieci wiedzą o tym, że prawdopododobnie będą się strzelać z brudasami wspomaganymi przez ruskich, to ja w tym widzę pewną tragedię. A Palestyńczycy? Znałem jednego. Kawał kutasa był z niego, podawał Polakom do przywitania lewą rękę. "Bo jest dla niewiernych" - mówił. A jak się schlał (bo to taki ortodoks co do przykazań ichniejszego bóstwa nie był) to mówił "Dla niewiernych i do podcierania dupy".
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-09-29, 22:46
ebstein napisał/a:

k***a, ludzie, czy wy widzicie co te dzieci (bo film składa się z wypowiedzi dzieci) mówią. Jak 8-10 letni chłopiec mówi, że wyobraża się w czołgu do którego napie**alają brudasy (od cholery ich poznałem na studiach, wiem co mówię) i się broni co co to znaczy? Może to, że otaczają ich wrogowie, co do jednego, zdeterminowani, by ich zabić? Może to, że od lat 50-tych toczyli wojny ze WSZYSTKIMI sąsiadami, zdarzało się, że ze wszystkimi naraz. I wygrywali. Zawsze. Mimo, że brudasy mieli od cholery ruskich "doradców" i ówczesny hit eksportowy bloku wschodniego - T72



ebstein napisał/a:

Qrwa, Żydy Żydami, ale jak dzieci wiedzą o tym, że prawdopododobnie będą się strzelać z brudasami wspomaganymi przez ruskich,



Weź globus, znajdź kontynent, który znajduje się za między pacyfikiem, a atlantykiem...teraz się zastanów czy żydzi zawsze walczą w pojedynkę

ebstein napisał/a:

Kawał ku*asa był z niego, podawał Polakom do przywitania lewą rękę.



Może nie Polakom, tylko akurat tobie, na miejscu Palestyńczyka też nie chciałbym się witać z żydem. Z resztą jesteście siebie warci. Ja jestem pełnym antysemitą. Ludy semickie to żydzi i arabowie-potomkowie syna Noego imieniem Sem.

A
ebstein napisał/a:

To tak jakby w '39 Polakom zakazać moblizacji.



Skończ pierdolić. Polacy przez 123 lata walczyli o przywrócenie Polski na mapie. Żydzi zamiast walczyć kilka tysięcy lat temu o swój kraj woleli się rozpierdolić po całym świecie i za pomocą kłamstw i manipulacji podporządkowywać sobie inne narody. Dlaczego bankierstwo jest w rękach tej nacji? Bo pożyczanie na kredyt, tak zwana lichwa, była zakazana w średniowieczu przez Kościół. Tylko niechrześcijanie mogli pożyczać kasę i żądać odsetek. Tak funkcjonuje dzisiaj cały świat, banki centralne pożyczają kasę bankom komercyjnym, a te ludziom i powstaje spirala oprocentowania. To, że kończąc szkołę, musisz wziąć kredyt na mieszkanie i harować do końca życia na odsetki zawdzięczasz właśnie żydom, to oni wymyślili ten system i siedzą na jego szczycie

Teraz pomyśl sobie jak żyjemy my Polacy jedni z wielu gojów, okradani ze wszystkich stron. Nie możemy nawet powiedzieć, że żyje nam się źle, bo zostaniemy nazwani nazistami. Musimy płacić za kryzys wywołany przez amerykańskie banki, których właścicielami są żydzi. Dlaczego plany oszczędnościowe polegają na odbieraniu ludziom pieniędzy, przywilejów, wolności. Dlaczego kasa z funduszu ratunkowego UE pochodząca z podatków zwykłych ludzi, jest przekazywana dla banków, które kryzys wywołały?
Zgłoś
Avatar
ebstein 2012-09-29, 23:05
@Ja-ah-qu-ub-el

To zdumiewające, że każdego, kto w kwestii żydowskiej ma inne zdanie niż ty (celowo małą literą) uważasz za żyda. Co o tym sądzić? Nie chciałbyś podpalić jakiejś stodoły z wkładką, pod nadzorem brunatnych przyjaciół, od których potem otrzymasz porcję ołowiu w potylicę? Ja jutro na 7:30 idę na mszę i muszę przyznać, że czasem wstydzę się za współbraci w wierze (jeśli jednym z nich jesteś). Jeśli widzisz związek z wystraszonym małym chłopcem, nieistotne akurat że żydowskim, ze swoimi częściowo wyimaginowanymi wyobrażeniami o świecie (lepiej pojechać stereotypem; uboższym umysłowo jest lepiej) to naprawd, żal mi ciebie (znów celowo małą literą; chuj, wyspowiadam się jak z tego całego jebanego portalu).

A o palestyńczykach i innych arabusach - nie wiesz, nie widziałeś, być może twoja ignorancja cie usprawiedliwia. Mają Nas, Polaków, za niewierzących i frajerów. Pasuje ci to - chapaj im obrzezane dzidy.
Zgłoś
Avatar
shin69 2012-09-29, 23:10
Semickie kurewstwo - kozojebce i żydocykloniarzebe.
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-09-29, 23:13
ebstein napisał/a:

@Ja-ah-qu-ub-el

To zdumiewające, że każdego, kto w kwestii żydowskiej ma inne zdanie niż ty (celowo małą literą) uważasz za żyda. Co o tym sądzić? Nie chciałbyś podpalić jakiejś stodoły z wkładką, pod nadzorem brunatnych przyjaciół, od których potem otrzymasz porcję ołowiu w potylicę?



typowe, zwyzywać od nazistów

ebstein napisał/a:

eśli widzisz związek z wystraszonym małym chłopcem, nieistotne akurat że żydowskim, ze swoimi częściowo wyimaginowanymi wyobrażeniami o świecie (lepiej pojechać stereotypem; uboższym umysłowo jest lepiej) to naprawd, żal mi ciebie (znów celowo małą literą; ch*j, wyspowiadam się jak z tego całego j***nego portalu).



typowe x2 zwyzywać prawicowca od prymitywów...i to niby ja upraszczam i jadę na stereotypach

ebstein napisał/a:

A o palestyńczykach i innych arabusach - nie wiesz, nie widziałeś, być może twoja ignorancja cie usprawiedliwia. Mają Nas, Polaków, za niewierzących i frajerów. Pasuje ci to - chapaj im obrzezane dzidy.



a żydzi mają nas za gojów, czyli zwierzęta nie mające prawa do własności

poza tym poznałem sporo jednych i drugich, bo na mojej uczelni jest ich pełno na tzw english division, a ty szanowny kolego chcesz mi powiedzieć, że wiesz lepiej bo gadałeś z 1 palestyńczykiem

w swojej wcześniejszej wypowiedzi napisałem wyraźnie, że jestem antysemitą w pełnym tego słowa znaczeniu, ale chyba nie zrozumiałeś
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie