18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:22
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
Avatar
night_ZG 2012-09-29, 9:09 11
hahahaha 'wyobrażam sobie martwego araba i to poprawia mi humor' przechuj
Zgłoś
Avatar
Lechu1234 2012-09-29, 9:36 49
Ja pierdole, jak tego słucham to widzę, że ci żydzi szkolą swoje dzieci i zachowują się w stosunku do pobliskich państw dokładnie jak 70 lat temu w stosunku do nich. Ale oczywiście, jeśli jakieś słowa krytyki padną w ich kierunku to zasłaniają się holocaustem, że to niby tylko ich tragedia i tacy biedni żydzi. Chuj w dupę pejsatym.
Zgłoś
Avatar
m................i 2012-09-29, 9:40 7
Tylko co będzie z umysłami tych młodych żydów za 100 lat.

Dzisiejszy Izrael i jego mieszkańcy to nie to samo co kiedyś.
Zgłoś
Avatar
jolmen13 2012-09-29, 9:51 5
Tacy biedni żydzi, już wcale nie są tacy biedni. ;/
Zgłoś
Avatar
kufel01 2012-09-29, 10:07 6
Zauważcie że islam szkoli swoje dzieci podobnie , od małego piorą im mózgi żeby przygotować ich do wojny i nienawiści! To samo robi korea w stosunku do USA! Jeżeli wszczepią w nich nienawiśc to reszta sama sie zrobi! Ogólnie mówie nie tylko o żydach!
Zgłoś
Avatar
_................_ 2012-09-29, 10:08 5
Oni tam im robią pranie mózgu jak skurwysyn, zresztą jak w każdym państwie wyznaniowym. Nawpierdalają dzieciom głupoty do ich małych główek, a później będą wszędzie widzieć spisek przeciwko żydom.
Zgłoś
Avatar
pisuar 2012-09-29, 10:42 6
żydowska propaganda... moim zdaniem, ze względu na to jak wyglądały ich dzieje teraz próbuje się im sprać berety, aby zbudować silny (chocby nawet psychicznie) naród - tak jak robili to amerykańce.

tylko nie dostrzegają w tym wszystkim i jedni i drudzy pie*dolonej hipokryzji - będą płakać bo holokaust ale jak już martwy arab to się cieszą.
zastanawiam się gdzie są rodzice tych dzieci, które mówią takie rzeczy, żeby im zwrócić uwagę na to że ludzi zabijać nie można..
Zgłoś
Avatar
Martinezd 2012-09-29, 11:08 11
Lechu1996 napisał/a:

Ja pierdole, jak tego słucham to widzę, że ci żydzi szkolą swoje dzieci i zachowują się w stosunku do pobliskich państw dokładnie jak 70 lat temu w stosunku do nich. Ale oczywiście, jeśli jakieś słowa krytyki padną w ich kierunku to zasłaniają się holocaustem, że to niby tylko ich tragedia i tacy biedni żydzi. Chuj w dupę pejsatym.



co do holocaustu to przecież żydki same go sobie zafundowały (dosłownie)
Hitler bez żydowskich pieniędzy zza oceanu nie był by w stanie zrobić nic. tymczasem w 10 lat postawił III rzesze na równiutkie nogi, budując nie tylko sprzęt wojskowy ale też wszelkie hale sportowe, fabryki i inne rzeczy służące społeczeństwu.
Amerykańscy bankierzy (żydzi) tylko zacierali ręce "pożyczając" małemu austriakowi z wąsikiem tony szmalu, z którym dobrze wiedzieli co będzie się działo.

Żydzi to niestety "naród", choć jestem daleki od stwierdzenia, że są narodem, który zawsze będzie pragnął śmierci ludzi, czy to poprzez wojny, czy też poprzez wytłuczenie nas w sposób ekonomiczny.

Najgorsze jest jednak to, że nie możemy nic na to poradzić...
Zgłoś
Avatar
Novac 2012-09-29, 15:09 4
żydki = naziole
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2012-09-29, 15:32 3
Tak oto żydzi uczą nowe pokolenia, "miłości" do świata.
Zgłoś
Avatar
BrowarMiszcz 2012-09-29, 20:10 1
apel do User34 i Marcel93, ja pierwszy stawiałem wszystkim piwa wiec wracajcie do swojego szarego zycia
Zgłoś
Avatar
User34 2012-09-29, 20:17
Cicho siedz , browar , naśladujesz mnie. Ja byłem pierwszy , pozniej marcel i dopiero ty.

Ja z naszej trójki jestem tutaj najdłużej i dałem najwięcej piw
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-09-29, 20:25 7
i to jest PATRIOTYZM. Dzieci od małego są uczone z talmudu, że są narodem wybranym, a cała reszta to goje, czyli bydło, które można okłamywać i nie posiada prawa do własności. Dlatego żydzi trzymają 2/3 planety za jaja. Szanują swoich, nienawidzą obcych, kierują się interesem swojego narodu. A jak to działa u nas? Premier, którego dziadek służył w wermachcie mówi, że "polskość to nienormalność", historia jest fałszowana i zapominana, głównym celem rządzących jest przypodobanie się większym sąsiadom, a w dniu święta niepodległości zabrania się marszów z tej okazji pozwalając niemieckiemu lewactwu wyzywać Polaków od nazistów. A najgorsze jest to że lemingowska tępota łyka wszystko z tv i kracze pochwalnie wobec tych faktów wyzywając patriotów od moherów. Uczcie się kurwy od żydów, bo góra za góra 50 lat nic z tego kraju i narodu nie pozostanie.
Zgłoś
Avatar
kufel01 2012-09-29, 20:47 1
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

i to jest PATRIOTYZM. Dzieci od małego są uczone z talmudu, że są narodem wybranym, a cała reszta to goje, czyli bydło, które można okłamywać i nie posiada prawa do własności. Dlatego żydzi trzymają 2/3 planety za jaja. Szanują swoich, nienawidzą obcych, kierują się interesem swojego narodu. A jak to działa u nas? Premier, którego dziadek służył w wermachcie mówi, że "polskość to nienormalność", historia jest fałszowana i zapominana, głównym celem rządzących jest przypodobanie się większym sąsiadom, a w dniu święta niepodległości zabrania się marszów z tej okazji pozwalając niemieckiemu lewactwu wyzywać Polaków od nazistów. A najgorsze jest to że lemingowska tępota łyka wszystko z tv i kracze pochwalnie wobec tych faktów wyzywając patriotów od moherów. Uczcie się kurwy od żydów, bo góra za góra 50 lat nic z tego kraju i narodu nie pozostanie.



Szanują swoich? Żydowski świat bogatych i głodnych władzy patrzył podczas II wojny światowej jak ich"bracia" idą z dymem i to wszystko było pod ich kontrolą! Żydzi rządza światem owszem , i to oni ciągną za sznurki podczas wojen i ludobójstw! to samo było w czasie II wojny światowej. Mi sie wydaje że te żydowskie scierwo z premedytacją wyjebało swoich rzeby było mniej konkurencji żydowskiej na rynku bankierskim! Patrz na Rotschildów czy Rockefelerów włos im nie spadł z głowy!! A tak to sie z Tobą zgadzam w 100%
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie