18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
Avatar
o................n 2014-02-03, 6:24 2
Nope, celem był Komunizm. Wg propagandy Polska i ZSRR stały "jedną nogą w komunizmie, a drugą w rozwiniętym socjalizmie". Szkoda tylko, że nikt nie powiedział ile jeszcze będzie trzeba stać w rozkroku
Zgłoś
Avatar
Brzydkii 2014-02-03, 9:20 4
Na ostatnim Stalin jaki piękny Szkoda, że w rzeczywistości prawą rękę miał krótszą od lewej dlatego zawsze ją trzymał za plecami, niedorób czerwony
Zgłoś
Avatar
blachahaha 2014-02-03, 12:15
Jak dobrze że czasy tej wschodniej propagandy minęły. Teraz trzeba walczyć z zachodnią.
Zgłoś
Avatar
dawiddb 2014-02-03, 12:18 4
blachahaha mylisz się. Cel jest ciągle ten sam, tylko kierownictwo się zmieniło.
Zgłoś
Avatar
Dymekx 2014-02-03, 15:35 1
Skoda, że i za drugim razem nie udało się pogonić czerwonych
Zgłoś
Avatar
c................0 2014-02-03, 16:42
Najlepsze jest to że w w wyśmiewanym tutaj socjaliźmie żyło się lepiej ludziom niż w tym szambie zwanym wolną IIIRP.......
Zgłoś
Avatar
Pestycyd 2014-02-03, 17:55 1
Faktycznie naszą dumą
Zgłoś
Avatar
p................a 2014-02-03, 17:57 4
Haha, po zmianie słów socjalizm i radziecka na unia europejska przekaz się nie zmienia
Zgłoś
Avatar
dawiddb 2014-02-03, 18:51 4
czarek00 napisał/a:

Najlepsze jest to że w w wyśmiewanym tutaj socjaliźmie żyło się lepiej ludziom niż w tym szambie zwanym wolną IIIRP.......



A unia europejska to nie socjalizm?. Nie jesteśmy suwerennym państwem, jesteśmy państwem autonomicznym. W 2009 zdrajcy podpisali traktakt lizboński, który stanowi, że prawo europejskie jest nadrzędne nad prawem polskim. Otwórz oczy!
Zgłoś
Avatar
S................n 2014-02-03, 20:38 4
Pierwszy plakat przedstawia babę z gębą chłopa.
Śmierdzi dżenderem i lewackim-prostactwem.

pietras_ja napisał/a:

Haha, po zmianie słów socjalizm i radziecka na unia europejska przekaz się nie zmienia



O pan chorągiewka.

Jeszcze niedawno plułeś się że to ja porównuję CCCP/ZSRR do UE.
A tu takie cyrki

No chyba że to nie "wiatr" a moje argumenty spowodowały tą zmianę postawy o 180 stopni.

Oczy postanowiłeś otworzyć?
Poczytałeś?

Cieszył by mnie taki stan rzeczy
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2014-02-03, 20:40 2
Teraz mamy szczęśliwy kapitalizm, w którym młody człowiek jest z założenia skazany na porażkę, albo zajebanie się na śmierć płacąc raty za kredyty do zachodnich banków. Inaczej będzie do końca zasranego życia musiał wynajmować mieszkanie od kogoś kto dostał je przed 89' za frajer. Bo mu się należało. Nie wiem jak wtedy było dokładnie, wiem że teraz mamy wielkie gówno, żeby się zjebanego 10 letniego samochodu dorobić trzeba jechać za granicę, o ile rodzice nie ufundowali studiów itd.
Zgłoś
Avatar
p................a 2014-02-03, 21:56
@szron
Mylisz mnie z kimś, robiąc z siebie idiotę. Charakterystyczny masz nick, ale ciebie akurat nie objeżdżałem.
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-02-04, 20:04
gdyby władza sprzed wojny jakimś cudem dalej rządziła, to już widze jak dzisiejsze dzieci bawią się w Warszawie wśród gruzów z 44, smutne, ale jakie to prawdziwe, a i tak by się rozpętała jakaś wojna domowa chłopi vs panicze

chociaż długi mielibyśmy mniejsze niż za komuny bo raz wzięte nie byłyby spłacone, taka to była wspaniała sanacja
Zgłoś
Avatar
pomaranczowy4 2014-04-01, 16:59
dla mnie na 1 zdjęciu to Jim Carrey przebrany za babkę...w sumie nic dziwnego ale podobna:P
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie