18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
Avatar
McMenel 2013-06-20, 20:56 1
I co w związku z tym ? Mimo dużego socjalu UK nadal jest jedną z lepiej trzymających się gospodarek.
Zgłoś
Avatar
Timitum 2013-06-20, 21:21 37
@up To, że mają tam w miastach całe dzielnice zabarykadowane żeby się nie-muzułmanie po nich nie kręcili. Znajomek (tak, też przyjechał za szmalem) tam siedzi i opowiada. Ściągają tam ludzi z innymi systemami wartości, którzy nie adaptują się ze społeczeństwem, tylko tworzą małe getta. Z takim nie pogadasz, nie spotkasz go w pracy, ale jak już sam pracujesz to na niego łożysz.
Zamysł tego jest taki, że ludzie przyjado i bedo robić. Jak bedo robić to bedzie kasiura, i zapłaci sie za socjale i jeszcze zostanie. Piknie, raj kurwa! Tylko jak przyjadą i wezmą socjal to nie robią. Bo na chuj jak i tak kasa jest, można się skupić np na naruchaniu dzieci i świętą wojną. Pracować? Za nicnierobienie też płacą, i to nieźle. Przyjedzie z Fatimą, Dżasminą i inną Jak-im-tam i jeszcze więcej kasy dla nich idzie. I do ruchania ma więcej. Raj, kurwa!
Tylko nie dla Angoli. A w dalszej perspektywie dla nas też
Zgłoś
Avatar
rockface123 2013-06-20, 22:34 2
w gettcie są? to ostrzelać teren z moździerzy ludnosc cywilna nie zgnie, tyko taliby, i tak sie wysadzą zaniedługo o swojego jebanego boga którego nie ma
Zgłoś
Avatar
wglowiesieniemiesci 2013-06-20, 23:18
a co mnie obchodzi socjal w uk czy jak tam mieszkam? duzo ludzi w polsce zali sie ze tam ciapusy wpadaja naruchja 10 bachorów i biora socjal mnie interesuje co tu sie dzieje w kraju co zrobic zeby taki polak narobil 4 dzieci i mial co do gara włożyć ubrac dzieci itp
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2013-06-21, 0:04 1
wglowiesieniemiesci, pomimo, że chyba nie masz przecinków na klawiaturze i ciężko to odczytać, to masz racje. Zbytnio się przejmujemy "sensacyjami" z Europy Zachodniej, owszem, niby powinniśmy bronić cywilizacji europejskiej, bo to wspólne dobro, ale najpierw trzeba by zrobić porządek u siebie. I nie chodzi o jakiś problem ciapactwa, czy żydostwa w Polsce, bo takiego nie ma, ale jest problem pasożytnictwa, które należałoby wyplenić.

Tak, wiem, chuja daje takie ględzenie w komentarzach w internecie, ale trza się kurwa wyżalić gdzieś .
Zgłoś
Avatar
Riffer 2013-06-21, 0:26 2
Pater patriae napisał/a:

wglowiesieniemiesci, pomimo, że chyba nie masz przecinków na klawiaturze i ciężko to odczytać, to masz racje. Zbytnio się przejmujemy "sensacyjami" z Europy Zachodniej, owszem, niby powinniśmy bronić cywilizacji europejskiej, bo to wspólne dobro, ale najpierw trzeba by zrobić porządek u siebie. I nie chodzi o jakiś problem ciapactwa, czy żydostwa w Polsce, bo takiego nie ma, ale jest problem pasożytnictwa, które należałoby wyplenić.

Tak, wiem, chuja daje takie ględzenie w komentarzach w internecie, ale trza się kurwa wyżalić gdzieś .



Ale to my przejmowalismy UK a ciapaci nam w tym przeszkodzili. to ma byc Poland 2.0 , Bez Tuska i Kaczyniaka, ogolnie bandy czworga na starcie.
Zgłoś
Avatar
clf111 2013-06-21, 8:34 1
I co to niby ma być? Moderator był pijany?
Zgłoś
Avatar
Avitus 2013-06-21, 8:35 7
Zgłoś
Avatar
sigane 2013-06-21, 8:51 5
@up
Podniecają Cię brudasy?
Zgłoś
Avatar
piter150 2013-06-21, 9:33
myslalem ze ta babka ma jedna dluga brew
Zgłoś
Avatar
Roszp 2013-06-21, 10:02
Dobra, dobra, święci nie jesteśmy. Ile razy będąc w Holandii usłyszałem "jeszcze pół roku pracy i mogę iść na bezrobotne"? Zasiłek dla bezrobotnych jak się postarasz to i przez 2 lata będziesz ciągnąć. Wysokość? Jakieś 2000 euro.
Szczyt marzeń polaka w Holandii. Serio.
Zgłoś
Avatar
job_twaju_mać 2013-06-21, 12:06
Jeżeli byliście w Anglii, to napewno zauważyliście, że brudasy pracują tam w sklepach, na każdym możliwym stanowisku, mają własne sklepy itd. Napędzają w jakimś stopniu gospodarkę, a dokładniej sektor usług, więc wypierdolenie ich na zbity pysk byłoby strzałem w kolano. Problem w tym, że Anglicy uważają się za pępek świata i Anglik nie będzie harował w sklepie, ponieważ on musi siedzieć za biurkiem i zarabiać myliony. Nagonka na Polaków też jest śmieszna, bo pierdolą, że Polacy odbierają im miejsca pracy. Prawda jest taka, że oni nigdy w życiu nie wzieliby się za taką robotę. Nie bronię brudu, żeby nie było. Śmieję się zwyczajnie z głupoty Anglików.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-06-21, 13:17
Zabawne jest to, że jak Grecja, Włochy, Hiszpania czy Portugalia mają problemy finansowe to cała UE się im w kraje wpierdala bo to 'w interesie wspólnoty'. Jak Francja, Niemcy czy Anglia próbują zmontować sobie kalifaty to broń cię boże żeby wyrazić troskę o przyszłość UE bo będziesz ciemnogrodzianinem i rasistą.
Zgłoś
Avatar
Ciesin 2013-06-21, 13:53 1
Trzeba Was trochę uświadomić:
Przy obecnym stanie rzeczy, ciapki w niedługim czasie przejmą władzę na wyspach. Prawdopodobnie zrobią też nieco porządku z herbatnikami. Kiedy to już nastąpi, wpadamy my. Czyścimy imperium ze świniosceptyków i przejmujemy kontrolę. W tym momencie, mamy już dla siebie ładną kolonię. Teraz, przyjmując, że królowa abdykowała, sadzamy na tronie Korwina, a na ministra spraw wewnętrznych i propagandy Mariuszka i przy pomyślnych wiatrach przejmujemy kontrolę nad państwami uznającymi zwierzchnictwo królowej, a za - najwyżej - 2-3 lata ja lecę na wakacje do Australii Słowiańskiej.
Dlatego też dzioby na kłódkę i zbroić się, żeby odbijanie poszło sprawnie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie