18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 40 minut temu
Avatar
pozeracz_kotow 2010-05-21, 14:44
Cytat:

I tak najprzyjemniejsze dla kobiety są sprawy jak masz głowie między jej nogami...


Ale cała tak aż po same uszy? To od kobitki zależy, czy woli język, czy ptaka

Cytat:

Jak tak to nie pierdol, że byś się złożył, bo to dla mnie trochu dziwne, by polecieć na ziemie po jednym kolanku.


Pooglądaj walki MMA. Nie raz było tak, że koleś dostał czystego buta, czy kolano i zjachał na glebę
Zgłoś
Avatar
kudi88 2010-05-21, 15:42
nawet fajna dupa z niej ciekawa jaka mocna jest w łóżku i czy lubi anal jak tak to ją biorę!
Zgłoś
Avatar
Arystokrata 2010-05-21, 16:20
kicolek napisał/a:


Ale cała tak aż po same uszy? To od kobitki zależy, czy woli język, czy ptaka


No tutaj to zależy od gustu, ale większość.

kicolek napisał/a:


Pooglądaj walki MMA. Nie raz było tak, że koleś dostał czystego buta, czy kolano i zjachał na glebę


Tak, ale MMA to mięśnie i siła vs mięśnie i siła
To logika, że może być K.O.
Ale w ,,podwórkowych" walkach to jest zazwyczaj chudy wysoki vs chudy wysoki, ewentualnie tęgi vs tęgi, czy chudy vs tęgi.
Do koksów nikt nie staruje niemal, bo się boją ich klep, bo są zazwyczaj cipkami, nie ,,fighterami" jak siebie sami nazywają.
Ja tylko raz widziałem jak koleś poleciał po kolanku, ale to dlatego, że źle stał.
Nie raz na treningu walczyłem z większy i cięższym, dostawałem cholernie mocne klepy, a stałem...Więc mnie nie przegadacie

No chyba, że się bije amator vs amator, to nawet po placku ktoś zjedzie
Takie rzeczy to też słyszałem, a na drugi dzień w kolorowej twarzy utrzymanej w kolorystyce granat-fiolet
Zgłoś
Avatar
pozeracz_kotow 2010-05-21, 22:33
Cytat:

No tutaj to zależy od gustu, ale większość.


Użyję tajnej broni - 15 lat masz, więc ta opinia skąd? Bo na pewno nie z autopsji, a tylko to jest wiarygodne w tej kwestii
Zgłoś
Avatar
Arystokrata 2010-05-22, 12:48 1
kicolek napisał/a:


Użyję tajnej broni - 15 lat masz, więc ta opinia skąd? Bo na pewno nie z autopsji, a tylko to jest wiarygodne w tej kwestii


Co Ty o mnie wiesz?
Zgłoś