18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
Cnx 2010-05-20, 23:05
Nie widzicie, że poszło o spodnie ? Pewnie laska szukała cały dzień po galerii a w parku spotkała drugą w tych samych

Yekatenties - przestań kurwa juz pierdolić kocopoły bo jak na 31 lat to dałeś się ładnie podejść.
Zgłoś
Avatar
pozeracz_kotow 2010-05-20, 23:08
A ja mam 90 kg z hakiem, 183 wzrostu, chuja nie mierzyłem, bo nie czuję takiej potrzeby i nie sądzę, żeby jakaś dresiarska kacapska kurwa była w stanie jebnąć mi z kolana w ryj, czy też z czegokolwiek innego. A teraz napierdalajcie na mnie 60 kilogramowe gimbusiki.

PS
Ułatwię Wam, jestem spasiony. :*
Zgłoś
Avatar
patgaw 2010-05-20, 23:13
Yekatenties napisał/a:


dodam że mój (ptak)ma 25 cm



juz to dodawales

a filmik jakis taki dziwny nawet jak na rosje.
tamta wiedziala pewnie ze zara dostanie partyzanta to dalej rece w kieszeni trzymala i sobie spokojnie stala.
Zgłoś
Avatar
Y................s 2010-05-20, 23:16
kicolek napisał/a:

A ja mam 90 kg z hakiem, 183 wzrostu, chuja nie mierzyłem, bo nie czuję takiej potrzeby i nie sądzę, żeby jakaś dresiarska kacapska kurwa była w stanie jebnąć mi z kolana w ryj, czy też z czegokolwiek innego. A teraz napierdalajcie na mnie 60 kilogramowe gimbusiki.

PS
Ułatwię Wam, jestem spasiony. :*


cała prawda...ptaka nie mierzyłem tak strzeliłem ale co prawda to prawda cycaty cwel dałby sie pobic ruskiej "kobiecie" a reszta podjęła temat fjuta ,wagi itp.
cóż za nalesniki
and fuck your's pussy like this...
a co do kropek....(pierdol się obrzympało)
Zgłoś
Avatar
krl_ 2010-05-20, 23:16
Yekatenties napisał/a:

jejku sie czepiliscie wagi mej...najpierw mnie traf w ta szczęke
dodam że mój (ptak)ma 25 cm i pytanko do was cyklop28 i yoshi jak trzymasz "pętko"gdy sikasz?dwoma palcami czy cała ręką?



kolega chyba jakis niedowartosciowany? 2 razy post o swoim "łał mega wielkim" ptaku... hm

[ Komentarz dodany przez: Scarlet: 2010-05-20, 23:21 ]
a koleżanka umie czytać po czerwonemu czy też chce krawacik za offtop?
Zgłoś
Avatar
chmielu666 2010-05-20, 23:20
rotttt napisał/a:

ciekawe czy łóżko też tak dobrze opanowała jak wpierdalanie


tia a za brak orgazmu u niej własne ząbki byś zjadł
Zgłoś
Avatar
xkxkxkxkxk 2010-05-20, 23:28
Włos długi, rozum krótki.
Zgłoś
Avatar
malaj32 2010-05-21, 3:03
lubie takie ostre
Zgłoś
Avatar
B................g 2010-05-21, 7:55
Kurwa a już miałem pisać o rozmiarze swojego penisa...

Widać że kobieta silna, dobra alternatywa dla tego całego naszego żałosnego emo.
Wypuścić ją na polskie ulice i niech pobawi się z naszą płaczliwą młodzieżą.
Zgłoś
Avatar
zonk 2010-05-21, 8:04
nie zmienia to faktu że leje się jak baba
Zgłoś
Avatar
DaKuz 2010-05-21, 8:14
Ruska patologia.....
Zgłoś
Avatar
marcin9002 2010-05-21, 10:11 1
Yekatenties - Po co nam kurwa wiedzieć jak wielkiego masz ptaka? Chcesz się pochwalić komuś to idź do burdelu (Twoja jedyna szansa na "wyrwanie")
Poza tym nawet jeśli miałbyś 25cm to i tak gówno to znaczy. Średnia głębokość pochwy to około 10cm. Tak więc z swoimi 25cm nawet połowy nie włożysz, chyba że odwiedzisz jedną z pań z burdelu, wtedy może 3/4 wejdzie. Tak więc TRZYMRYJ!

do filmiku: Russia, I love it
Zgłoś
Avatar
Złowroga Pralka ! 2010-05-21, 13:10
Dlaczego mnie nie zdziwiło żę to ruscy ?
Zgłoś
Avatar
dora8221 2010-05-21, 14:03
Fa fap fap
Zgłoś
Avatar
Arystokrata 2010-05-21, 14:36
Lam3rZ napisał/a:


dostal bys z kolanka w morde to nawet przy 150kg bys sie zlozyl


Przepraszam, że się spytam.
Czy Ty kiedyś dostałeś z kolanka w mordę?
Jak tak to nie pierdol, że byś się złożył, bo to dla mnie trochu dziwne, by polecieć na ziemie po jednym kolanku.
Dla mnie jest to wręcz abstrakcja, choć to może przez zjebane środowisko w którym się wychowywałem.

A jak nie to nie przewiduj za kogoś. Jeden się złoży po jednym jak źle stanie, a drugi dostanie serie i dalej będzie stał (jak się wyrwie ).

cyklop28 napisał/a:


A wiesz, ze Ci co chwalą się wielkością ptaka to zazwyczaj wyolbrzymiają?


Tu się zgodzę.
Coś czuje, że sobie mierzył od jąder + kilka cm do przedłużenia sobie fiuta, przez co mu taki wynik wyszedł xD

A jak ma 25 cm, to nie ma się czym chwalić, bo za duży to przejebane równie bardzo jak za mały.
Widać, że nigdy nagiej kobiety nie widział...

Info dla Ciebie Yekatenties:
I tak najprzyjemniejsze dla kobiety są sprawy jak masz głowie między jej nogami...
Tylko my lubimy tak bardzo,,pchać" dysmózgu.

Ech...
Nie ma to jak forumowy napinacz...czemu ewolucja sobie jeszcze z takimi nie poradziła?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie