18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 39 minut temu
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Sokołów vs ktośtam z youtube'a
606 • 2013-08-16, 2:18
"Siemanko kochani!"

Znany w pewnych kręgach pucowaty zniewieściały kucharzyna zrzygał się przed kamerami od zapachu parówki, co bardzo uraziło producenta, który ...pozwał chłopca do sądu i sprawę wygrał.

Od tamtej pory internet ochujał. Profil FB Sokołowa został zasypany spamem pod każdym zdjęciem/grafiką wrzucaną przez Sokołów. A, że żydzi, że wszystko śmierdzi, robione z gówna itp.

Czy to jest jakaś nowa moda na hejtowanie tego, co polskie? Czy niedojeby sapią grupowo, bo fajnie jest walczyć z systemem?
Coś w stylu "pojechałem firmie od parówek, jestem gość, dajcie lakji".

A może koleś z powyższego filmiku to taki autorytet? Na jakiej planecie ja kurwa żyję, gdzie firma ciężko pracująca na swoją markę od paru lat zostaje gnojona przez gromadę znudzonych idiotów przed komputerkami.
Przejrzałem różne filmiki tego typa, i autorytet z niego żaden. Potrawy robi średnio-marne, głos i aparycję ma wybitnie wkurwiającą, a te jego testy to jakaś kpina (polecam test piw i zupek chińskich).
Nagle kurwa nikt nie kupuje, nagle nikt nie lubi, a przez wyrokiem sądu wpieprzali aż im się uszy trzęsły.

Wkurwia mnie jak idioci lecą "za falą" i stają po niewłaściwej stronie. Typowi ewidentnie się należała kara, nawet parówki nie spróbował, zrzygał sie od samego jej zapachu, może jest w ciąży?
I która parówka na polskim rynku niby ładnie pachnie? Może któryś student się wypowie

To taki tam mój prywatny nocny ból dupy, spać nie mogę to przynajmniej poklepię w klawiaturkę.
Zgłoś
Avatar
LoperPL 2013-08-16, 2:32 21
Pamiętam materiał w TV o wyrobach mięsnych, żaden z producentów nie zgodził się na wywiad i filmowanie z wyjątkiem Sokołowa. I otwarcie mówili o tym co w czym jest (Ale sorry nawet wszyscy ćwierć inteligenci o tym wiedzą) z punktu widzenia producenta była to naprawdę odważna decyzja która mogła być brzemienna w skutkach. Mimo wszystko powiedzieli prawdę I szanuję ich za to.
Zgłoś
Avatar
cracker10 2013-08-16, 2:33 76
"Czy to jest jakaś nowa moda na hejtowanie tego, co polskie?" - jakie kurwa polskie, od dobrych kilku lat Sokołów S.A należy do duńskiej firmy Danish Crown, jest nawet informacja o tym na stronie, a po drugie osobiście woziłem z Danii mięso do nich. Pic polega na tym ,że w momencie przejęcia tej firmy Duńczycy chcieli pozostawić polską nazwę , bo marka była już na rynku i ludzie wiedzieli co kupują i od kogo. Sokołów jest niestety już nie Polski.
Zgłoś
Avatar
makronom 2013-08-16, 2:36 1
Nie pierdol, tylko wklej ten film, na którym koleś rzucił pawiem, chyba że walnął cedzonego tylko tak metaforycznie
Zgłoś
Avatar
FunkDoc 2013-08-16, 2:38
Zaciekawiło mnie to i postanowiłem spróbować parówki sokołów. Zrzygałem się...
Zgłoś
Avatar
dogmit 2013-08-16, 2:43 11
Tylko swojska!!! Od kilku lat nie jem tego gównianego mięsa z sokołowa bo po prostu smakuje zdechłą padliną. W ogóle to mięsa produkowane masowo jakichkolwiek firm smakują szczurami. O co ten ból dupy z twojej strony, że ludzie nie kupują sokołowa? masz w tym jakiś interes? A może tutaj na dole gdzieś jesteś ty?
Zgłoś
Avatar
Fiedos 2013-08-16, 6:21 3
oj kurwa, ja nawet o takiej sytuacji nie słyszałem i kupuję dalej, więc na poważnie wierzysz, że sokołów specjalnie zbiednieje przez jakieś pedała? wątpię. Typowy odbiorca jak ja pewnie nie widział(jak ja) tego filmiku, a jak widział i jest choć ciut bardziej inteligentną istotą niż ameba, to nie będzie się sugerował, jakimś zjebem, a ci, którzy hejtują, to pewnie nawet parówy z sokołowa w gębie nie mieli(jakkolwiek by to zabrzmiało) więc pozdrawiam sokołów i całą wytwórnie ;D
Zgłoś
Avatar
d................8 2013-08-16, 7:08
w dupach sie poprzewracało, mój kolega często je kupuje i jakoś żyje i nie narzeka, wręcz przeciwnie, zadowolony jest, że za 7 złotych kupuje 700gr ma co żreć przez 2 dni
Zgłoś
Avatar
miszcz310 2013-08-16, 7:54 16
Cytat:

Czy to jest jakaś nowa moda na hejtowanie tego, co polskie?



Kurwa mać, no to jako, że ma polską nazwę (i tylko to, ale nawet jakby był czysto polski) to mam do tego podchodzić bezkrytycznie? Ja pierdole. Wolny rynek jest właśnie od tego, żeby oceniać produkt po jego jakości i cenie a nie pochodzeniu.

606 napisał/a:

I która parówka na polskim rynku niby ładnie pachnie?



O i znowu. Jest źle, ale ogólnie jest chujnia. Zamiast dążyć do tego, żeby było jak najlepiej to takie słodkie pierdy wrzucasz, że ogólnie jest źle, więc można robić chujowe produkty. Kurwa. Z takim nastawieniem w tym kraju nigdy nie będzie dobrze.

Nie mam nic do sokołowa, ale ja pierdole. Może po tej akcji trochę zmądrzeją (zwłaszcza inne firmy) i zaczną stawiać na jakość wyrobów a nie tylko cenę. Tak jak kiedyś te sławne kiełbasy z constaru. Kurwa polacy to jednak głupi naród, bo daje sobie wciskać gówno zamiast jedzenia i jeszcze tego broni....
Zgłoś
Avatar
horod 2013-08-16, 8:42
Jakie to Polskie?Na każdym opakowaniu,produktu Sokołowa widnieje napis,ze mięso w nim wykorzystane pochodzi z nazstanu.Tam też kierowane zapewne,kierowane są dochody koncernu.
Zgłoś
Avatar
Sushy 2013-08-16, 10:45 11
Macie tu link do właściwego filmiku.

Zgłoś
Avatar
Brzydkii 2013-08-16, 11:42 44
Dla mnie to jest kurwa paranoja, że za krytyke produktu ktoś jest pozywany do sądu. Kurwa gdzie my żyjemy? Gość może nie najinteligentniejszy, ale nie przesadzajmy. Niedługo za stwierdzenie, że dany telewizor/komputer/samochód jest chujowy zwali Ci się na łeb prokuratura i inne gówna. Kogoś w tym całym sokołowie najwyraźniej popierdoliło.
Zgłoś
Avatar
spoqs 2013-08-16, 12:20 8
...wolność słowa...i chuj
Zgłoś
Avatar
fukkkofff 2013-08-16, 12:30 1
prawda jest taka ze ludzie nie potrafia samodzielnie myslec
Zgłoś
Avatar
606 2013-08-16, 12:45 3
miszcz310 napisał/a:


O i znowu. Jest źle, ale ogólnie jest chujnia. Zamiast dążyć do tego, żeby było jak najlepiej to takie słodkie pierdy wrzucasz, że ogólnie jest źle, więc można robić chujowe produkty. Kurwa. Z takim nastawieniem w tym kraju nigdy nie będzie dobrze.



Nie mówię, że jest źle, bo są zwyczajnie jadalne. A jebiący zapach to normalka w przypadku parówek, karkówka też jebie, podobnie jak i gotowana golonka, kaszanka i kilka innych wyrobów. Liczy się kurwa smak, a nie zapach, a ten jebany pedał nawet tego nie spróbował, w tym rzecz.

To NIE jest chujowy produkt, wręcz jeden z najlepszych jeśli chodzi o parówki. Wiadomo, że jako całość wszystkie parówki są chujowej jakości, ale taki jest ich sens. Mają być tanie, dla biedoty (czytaj: studentów), a żeby były tanie to logiczne, że są robione z niskiej jakości mięsa i odpadów.
I mimo wszystko SĄ dobre.

Ktoś tam wyżej mi zarzuca, że mam biznes w "obronie" Sokołowa. Mam w tym taki biznes, że lepszej kiełbasy na grilla nie kupię jak od nich (Śląska paczkowana, dostępna np. w biedronce). A za porównanie do żydów: weź ty się pierdolnij w łeb idioto.

Co do domowych wyrobów: wiem, że są najlepsze, bo mam stały dostęp. Ale kurwa nie każdego stać i nie każdy też ma dostęp właśnie. Poza tym nie będę kupował kilo kiełbasy za chujwieile żeby ją przyjarać na grillu i zalać tanim piwem. Od tego jest Sokołów.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie