18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Niflheim6 2013-12-05, 20:38 1
Corey_09 napisał/a:

hahaha iOS to dobry system ? buahahahahah
i dodam jeszcze hahahahahahahahahaha


A co do filmiku, to typ nieźle napierdala, na tej wirtualnej perce.



No właśnie o tym mówię.. polaczkowa mentalność.
Zgłoś
Avatar
wrobel242424 2013-12-05, 20:54 1
dyskusja jak na kwejku
Zgłoś
Avatar
S.W.A.T 2013-12-05, 21:43
Da się cofnąć fejsbukowego lajka? Bo mi myszka się omsknęła ;/
Zgłoś
Avatar
MisiekSka 2013-12-05, 22:05
Dodam swoje 3 grosze
Płynność na iOS jest świetna ale mam androida od HTC i też jeszcze ani razu nie zlagował
Zgłoś
Avatar
Murzynski_Halucyn 2013-12-05, 22:15 1
Pierdolicie, że android laguje a iOS jest taki świetny - sam używałem iPhone 3G, potem HTC Desire HD którego mam do dziś, i stwierdzam, że iPhone jest dla ludzi którzy chcą tylko stabilności systemu i mają za dużo kasy, a Android dla tych, co po rootowaniu lubią się bawić z z systemem.
Dla przykładu - Hacker's Keyboard na Androida jest za darmo i jest chyba najlepszą pięciorzędową klawiaturą na telefon bez fizycznej klawiatury, a pięciorzędówka jest mi potrzebna, bo programuję na swoim serwerze pod linuksem. Teraz proszę mi pokazać klawiaturę na iOS bez JB z nawiasami klamrowymi bez jakichś kombinacji klawiszy czy dodatkowego klikania klawiszy, oraz jakiś program do łączenia się do serwera przez SSH.

Tak więc na tym polu zwyciężył Android na moim HTC, mimo to chciałbym aby w Android uruchamiał się tak szybko jak iOS.

System na telefon niech każdy wybiera jaki chce, niech potem tylko na niego nie narzeka(jak chodzi o tablety to nie mam zdania bo nie uznaję takiego wynalazku, wolę netbooka).
Zgłoś
Avatar
krukct 2013-12-05, 22:35
Murzynski_Halucyn napisał/a:

... Teraz proszę mi pokazać klawiaturę na iOS bez JB z nawiasami klamrowymi bez jakichś kombinacji klawiszy czy dodatkowego klikania klawiszy, oraz jakiś program do łączenia się do serwera przez SSH.



A na chuj normalnemu człowiekowi nawiasy klamrowe na głównej klawiaturze?

A co do SSH to nie znam się na tym, ale w App Store jest chyba z 10 programów z 'SSH' w nazwie.
Zgłoś
Avatar
chciwy_typ 2013-12-05, 23:36
Jak kto lubi, jeśli ktoś ceni płynność, bezinwazyjność, szybkie działanie wraz z najpotrzebniejszymi funkcjami telefonu, niech wybierze iOSa. Jeśli ktoś wiecznie napierdala w gierki niech wybiera Androidka z dużym ekranem, ale niech liczy się z możliwością, że system odmówi działania "ot tak". Jeśli ktoś chce dzwonić i pisać smsy z telefonu to niech nie wydziwia z smartfonami, nie jest to poręczne. Tabletów jakoś niespecjalnie polecam, co chwila wychodzi lepszy od drugiego ;]
Zgłoś
Avatar
de_ent 2013-12-05, 23:36 1
na iPad'ie??? a ti ti pierdoło
Zgłoś
Avatar
Necromanta 2013-12-06, 0:02
co to za nuta tak ogólnie ?
Zgłoś
Avatar
jefff 2013-12-06, 1:31
"iGówno"? "Srajfon"? - Co, nie stać Cie to wielki ból dupy przez to, że inni używają?

Jeśli chodzi o stabilność systemu i niezawodność iOS bije Andka na głowę... Używałem wcześniej smartfonów na Androidzie, obecnie używam iPhone 4S... Mi zdecydowanie bardziej odpowiada iOS bo ważna jest dla mnie niezawodność i szybkość telefonu. Nie chcę czekać 3-5 sekund po kliknięciu żeby mi się np wyświetliły kontakty...

Takie małe porównanie:

1. Na ten moment iPhone 4S płynniej działa niż Samsung Galaxy S4 (nie mówię tu o jakichś grach 3D itp aplikacjach tylko po prostu o działaniu chociażby przeglądarki internetowej, wybieraniu numerów z kontaktów, przełączaniu aplikacji między sobą, działaniu dużej liczby aplikacji w tle)... To o czym mowa, skoro iPhone 4S to była odpowiedź na Samsung Galaxy S2?

2. Taki paradoks: Iphone 4S stabilniej działa z telewizorami Samsung (chodzi o łączność bezprzewodową tj. sterowanie telewizorem) niż sam Samsung Galaxy S4... ps. Testowane, pracuję w Samsungu

3. Kolejna rzecz to to, że nie znam przypadków, żeby iPhone z czasem zaczął po prostu śmigać wolniej, mulić czy coś, czego nie da się powiedzieć o telefonach z Androidem gdzie wirusy idą wraz z połową aplikacji ze Sklepu Play

4. Jeden plus dla Androida to wymiana plików np między komputerem (łatwe przenoszenie bez konieczności uruchamiania specjalnych aplikacji jak iTunes, po prostu Plug and Play).

W sumie zależy do czego potrzebujemy urządzenia i pod tym kątem wybieramy a nie, że jedno super a drugie całkiem do dupy...

Chcesz ściągać dużo plików na telefon (muzyka, filmy, zdjęcia) - wybierz Android.
Wkurza Cię częsta zwiecha telefonu, potrzebujesz czegoś niezawodnego w każdej chwili - tylko iOS.

Ale tak to już jest jak baran jeden z drugim nie ma pojęcia, nie używał a się wypowiada
Zgłoś
Avatar
kolo2 2013-12-06, 1:41
Zawsze byłem przeciwnikiem Appla. Zawsze krytykowałem ta firme, a na ludzi posiadających ich sprzety patrzyłem z lekką pogardą uważając, że jest to lansiarstwo. Używałem telefonów i tabletów na Androidzie. Boże święty jak to sie czasem potrafiło przywiesić... Kupiłem iPada mini... Kurwa szok. Zero zwiech, bateria trzyma bardzo długo, jest szybki. Przeciwienstwo androida. Nie wyobrazam sobie juz posiadania telefonu czy tabletu z androidem. A wszystkim krzykaczom proponuję sprawdzić sprzety Apple. Ale nie na półce w sklepie tylko kupić i używać na codzień. Gwarantuję, że większość z was zmieni zdanie o tej firmie. Przynajmniej człowiek wie za co zapłacił i nie czuje w żadnym stopniu, że są to źle wydane pieniądze. Pozdro!
Zgłoś
Avatar
ojojoj 2013-12-06, 13:32
nie mam porownania samsung vs iphone bo uzywam tylko samsunga. ale jak ktos pisze ze samsung zamula to po prostu sciemnia. przez 2 lata uzywania starenkiego sgs2 ani razu nie zamulil sie chocby na ulamek sekundy
Zgłoś
Avatar
samolot1993 2013-12-06, 22:51
Miałem iPhone'a kiedyś i na niego nie narzekałem. W pewnym momencie mi troszkę mulił ale bez przesady. Ogółem system jak i produkty na nich pracujące są w pytke. Teraz się przesiadłem na androida, co w sumie może być dziwne, ale też na niego nie narzekam. Mam xperię Z-ke więc mi się nie ścina i wszystko śmiga. Każdy ma swój gust i swoje upodobania. Ja nie wiem po co te spiny i jakieś wyzywanie że ten ma androida, ten i"Osa itp. Każdy ma taki jaki lubi..alno w ogóle nie ma bo jest bezdomnym
Zgłoś
Avatar
Rezor 2013-12-08, 23:19
Cytat:

Ipad'ie



Bynajmniej nie czepiam się brakującego 'z' tylko zbędnego apostrofu
Zgłoś