18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
opossun 2013-12-05, 8:35 22
teraz niech weźmie pałeczki, będzie bardziej wyraziście
Zgłoś
Avatar
raf-ret 2013-12-05, 10:11 10
aż cud że ekran wytrzymał w tym gównopadzie
Zgłoś
Avatar
M@peT 2013-12-05, 11:05 96
Android pewnie by lagował ...
Zgłoś
Avatar
not-found 2013-12-05, 12:14 4
Potrafi grać na garach - ale to normalne jest pierścionek to pewnie kobieta
Zgłoś
Avatar
TruckR 2013-12-05, 12:27 75
M@peT napisał/a:

Android pewnie by lagował ...


Czyżby jakieś iKompleksy?
Zgłoś
Avatar
g................t 2013-12-05, 12:29 26
raf-ret napisał/a:

aż cud że ekran wytrzymał w tym gównopadzie



To że najnowszym sprzętem w domu u ciebie jest liczydło a dzwonisz z telefonu na korbkę nie daje ci specjalnego asumptu do nazywania iPada gównianym. Akurat jeśli chodzi o tablety nie ma sobie równego (a android ssie po same kulacze).

TruckR napisał/a:


Czyżby jakieś iKompleksy?



Stwierdzenie faktu? Mam urządzenia zarówno z androidem jak ios'em. Drugi system jest o niebo stabilniejszy i szybszy, takie są misiu fakty.
Zgłoś
Avatar
siedlik 2013-12-05, 12:37 1
No iPad chodzi bardziej plynie i jest szybszy, Androidy mozna uzywac ale mozna sie na cos natknac.
W tym wypadku, masz za co placisz.

Wiem zaraz zacznieczie o iPhone i androidzie.
W tym wypadku, Android starczy. No chyba ze chcesz miec wszysztko bardziej przejrzyste.
Zgłoś
Avatar
wormarder 2013-12-05, 12:37 5
kurwa porównują iOS do Androida na jakiś szajsungach za 200 zł wgrajcie androida na taki sprzęt jak iPhone i wtedy sie okaże co jest lepsze, a nie wieczny ból dupy macie
Zgłoś
Avatar
belzeee 2013-12-05, 12:40 12
A ja mam tablet z Windowsem (i5) i właśnie podłączam klawiaturę midi i włączam Fl Studio. Androidy i iOS-y mogą się jebać
Zgłoś
Avatar
TruckR 2013-12-05, 12:42 10
gordonviet napisał/a:

Stwierdzenie faktu? Mam urządzenia zarówno z androidem jak ios'em. Drugi system jest o niebo stabilniejszy i szybszy, takie są misiu fakty.


Fakty... szczególnie, że na pewno Twoja "analiza" była szczegółowa i obiektywna...

Ja jakoś nie mam problemów z Androidem...?

Ale czy jadę po iOS'ie...?
Jak ktoś lubi wypierdalać hajs w błoto, jego sprawa...
Niech se stoi w kolejce po nowego iSrom'a albo wpycha hajs w kieszenie apple za MAC'a ja wole High-End'owego PC, a gdyby było lepsze wsparcie dla gier na linuksa to zrezygnowałbym z MicroShit'a...

Każdy ma swój gust i rozum... niech se wybiera co lubi, ale skończcie z tymi głupimi docinkami zakompleksionych wpierdalaczy iGówna etc.

P.S.
Jakby co... to, tak! zaaplikowałem maść.
Zgłoś
Avatar
J................S 2013-12-05, 12:51
też umiem włączyć muzykę z kompa, wyciszyć ipada i udawać, że to ja gram
Zgłoś
Avatar
Sero 2013-12-05, 12:52
Ktos wie jak sie nazywa ta aplikacja?
Zgłoś
Avatar
g................t 2013-12-05, 13:00 2
@TruckR - a ja pracując chce mieć telefon, który mnie nie wkurwia. Androidy się nie nadają, bo mają zwiechy, Blackberry kiedyś były bezkonkurencyjne, teraz jest kaszana, Windows Phone - ...ekhm, zostaje nam iOs.
A swoją drogą nie stoję w kolejkach po nowego ajfona, uważam takich ludzi za idiotów. Używam starszego 4S, który nie bez przyczyny uznawany jest za najlepiej zrobiony telefon jabłkomasturbantów.
Ogólnie - najchętniej kupiłbym klasyczną nokię z klawikordem, tyle że działającą szybko i z kilkoma zbędnymi gadżetami. Jako drugi telefon służy mi starusieńka E66 - ostatnia dobra nokia.
Zgłoś
Avatar
Trzyzet 2013-12-05, 13:00
Na iPhonie android śmiga lepiej niż na flagowych samsungach, jest taki projekt właśnie androida na urządzeniach apple.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie