18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Solówka
P................C • 2012-04-06, 0:33
o dziwo prawdziwa solówka, a nie dresiarska "najlepsza solówka to trzech na jednego"

Zgłoś
Avatar
Kolba515 2012-04-06, 14:34 1
Moim zdaniem to była bardziej bójka niż solówka. Na solówce można się umówić że nie ma napierdalania leżącego co wg. mnie jest bardziej "profesjonalne" ze strony startujących do siebie. Napierdalanie się w przypadku solówki to sport jak każdy inny i powinno się w nim stosować jakieś zasady ze względu na "szacunek" do przeciwnika. Możecie mnie zjechać ale ja tak uważam i nic tego nie zmieni.
Zgłoś
Avatar
P................C 2012-04-06, 15:00
kurwa, sami napierdalatorzy na sadisticu.

Solówka, czyli jeden na jednego. Jest to bójka (walka, bijatyka, napierdalanka itd), w której biją się tylko dwie osoby (oczywiście mogą ustalić, że biją się do określonego momentu- np jeden leży nieprzytomny) i nie pierdolcie tu o kopaniu leżącego. Zasada "leżącego się nie bije" jest dla przegranych Ja jakbym miał okazje (a bije się tylko jak muszę i nigdy nie prowokuje) to bym leżącemu takiego buta wykurwił, że aż miło
Zgłoś
Avatar
wheresally 2012-04-06, 15:05
Ja pierdole co z jełop. Widzi baran że przeciwnik go kopie na ziemi i impreza jest bez sędziego to mógł mu zajebać mokrym od śniegu materiałem. Ja pierdole. Sam kiedyś rozjebałem łeb kumplowi takim paskiem w głupiej zabawie to miał 2 szwy zakładane.Kto dostał prawdziwą kocówą po ryju ten wie o co chodzi.
Zgłoś
Avatar
sharolin 2012-04-06, 15:16
Najlepiej mu wychodzi kopanie leżącego po ryju - pizda.
Zgłoś
Avatar
bysio66 2012-04-06, 17:30
Te perfumy które piją ostro jebią w łeb
Zgłoś
Avatar
trytodie 2012-04-06, 20:35
Tak to jest jak się chodzi w zimie w letnich butach
Zgłoś
Avatar
Musashi_Miyamoto 2019-03-21, 22:31
Jak to nie dresiarska Dresiarska.
Zgłoś