18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Kapitalny filmik, pokazujący najlepsze filmy które powstały. Wiem że jest zbiorczy na filmy, ale wrzucam ze względu na kapitalny montaż, i selekcję poszczególnych scen.



Ktoś się naprawdę napracował przy tym dziele.
Zgłoś
Avatar
msbk 2012-12-22, 22:02 4
zdecydowanie za malo
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2012-12-22, 22:09
msbk, jest jeszcze część druga
Zgłoś
Avatar
c................e 2012-12-22, 22:34 1
Dobra sklejka jednak nawet w godzinnym filmie nie dało by się zmieścić wszystkich tytułów godnych polecenia.
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2012-12-22, 22:50
a) A gdzie Rambo, Indiana Jones, Ojciec Chrzestny, Alien, The Island, Constantine, i wiele wiele innych...
b) Chuck Norris przeżył by jako jedyny koniec świata a tu go nie ma - na bank jest tym wkurwiony!
c) A gdzie nasze: Sami Swoi i Jak rozpętałem drugą wojnę światową
Ale filmik super i zdecydowanie za mało i co tam robi ten milioner z ulicy ?!
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2012-12-22, 22:50 1
coke_Zone, niestety na te niegodne polecenia trzeba by stworzyć kilkudziesięcio godzinny film.
Zgłoś
Avatar
j................s 2012-12-22, 23:16 14
chyba niema lepszego filmu jak Zielona Mila....klasyk.Powinno być w szkole jako lektura
Milczenie owiec z Antosiem też zajebisty film.Piwo leci
Zgłoś
Avatar
Mathiuser 2012-12-22, 23:39 1
Nie ma żadnego filmu animowanego (choćby Grobowiec Świetlików), żadnego filmu Akiry Kurosawy czy nawet Kubricka? Wiele z tych filmów jest tylko dobra, a z tych 'najlepszych' to raczej są tylko Big Lebowski, Pulp Fiction, Psycho, Milczenie Owiec i Sin City. A Hurtlocker to jekieś tragiczne nieporozumienie, że wogóle można nazywać to filmem.
Zgłoś
Avatar
KamykHC 2012-12-22, 23:41 1
American History X najlepszy film jaki widziałem. Brakuje mi tu jeszcze Romper Stomper i Mechanicznej Pomarańczy
Zgłoś
Avatar
ivra 2012-12-23, 0:01 8
Każdy z nas wyrzuciłby stąd parę filmów i parę kolejnych dodał, mimo to kompilacja pozostanie genialna.
Zgłoś
Avatar
C................m 2012-12-23, 0:02
matrix to chyba najlepsza grafika 3d bo do filmu to mu od chuja brakuje
Zgłoś
Avatar
Gremz 2012-12-23, 0:11 1
Szkoda, że taka mizerna jakość. Chociaż Sin City bez Hartigana i "An old man dies, a young woman lives. Fair trade.", to nie Sin City!
Zgłoś
Avatar
Godelo23 2012-12-23, 0:12 2
Jeden z najbardziej wartościowych filmików jakie tu widziałem. Szacunek. Dzięki niemu poznałem wiele świetnych nowych filmów do obejrzenia.
Zgłoś
Avatar
wwwpl 2012-12-23, 0:16
Pulp Fiction i kino Quentina to jest to czego nie moglo tu zabraknac
Zgłoś
Avatar
Heser 2012-12-23, 0:17
Ten filmik jest jedną z fajniejszych kompilacji, polecam część drugą, na youtube taka sam nazwa, a filmy genialne! Piwko!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie