18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Wuya 2024-01-25, 15:32 63
Ten nos wiele mówi
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2024-01-25, 15:33 15
Fajny suchar, ale ten gość żyje z nagrywania takich filmików...
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-01-25, 15:53 6
Trochę wali fejkiem. Z drugiej strony, ciekawy pomysł, że to co na zewnątrz domu jest własnością publiczną. Samochód też?
Zgłoś
Avatar
Pantaran 2024-01-25, 16:47 9
Nie wiem po co opłacam telefon jak sygnał jest w moim domu. Firmy telekomunikacyjne powinny płacić za to że ich sygnał jest w moim domy i jak sąsiada wifi jest u mnie to mogę oskarżyć go o wtargnięcie . Facet ma rację to istny geniusz ekscentryk w epickiej czapeczce.
Zgłoś
Avatar
JanJankowski 2024-01-25, 16:48
What an old bold fuck.
Zgłoś
Avatar
Piciuzcmg 2024-01-25, 17:14 26
Może fejk, ale będąc u teściów w UK kilka razy stwierdziłbym że to nie fejk. Poziom inteligencji wyspiarzy jest bardzo niski- nawet halman ma większe pojęcie o życiu. Oni myślą że auta spod marki vauxhall(corsa, astra itp) to ich rodzima produkcja. Zamiast cipsów Lay's jest Walkers, nie ma gum orbit tylko Extra i też myślą że to angielskie firmy. Jest wiele innych przykładów jak; cale, mile czy ruch lewostronny. Cała Europa :mm, km i ruch po prawej, tylko oni nie szlachcice w dupę bzykani przez przybyszy z czarnego lądu muszą inaczej.
Zgłoś
Avatar
Manolito666 2024-01-25, 17:40 5
Wuya napisał/a:

Ten nos wiele mówi



Tak, to nowotwór ludzkości.
Zgłoś
Avatar
kuba1986 2024-01-25, 17:48 4
Idę zobaczyć czy wifi mi za ściany nie wychodzi...
Zgłoś
Avatar
420710247365 2024-01-25, 18:19 2
Piciuzcmg napisał/a:

Może fejk, ale będąc u teściów w UK kilka razy stwierdziłbym że to nie fejk. Poziom inteligencji wyspiarzy jest bardzo niski- nawet halman ma większe pojęcie o życiu. Oni myślą że auta spod marki vauxhall(corsa, astra itp) to ich rodzima produkcja. Zamiast cipsów Lay's jest Walkers, nie ma gum orbit tylko Extra i też myślą że to angielskie firmy. Jest wiele innych przykładów jak; cale, mile czy ruch lewostronny. Cała Europa :mm, km i ruch po prawej, tylko oni nie szlachcice w dupę bzykani przez przybyszy z czarnego lądu muszą inaczej.



Cale, mile i ruch lewostronny były też w Europie, jeszcze niedawno, przed czasami Napoleona. Anglicy go nie wpuścili do siebie na wyspę więc panują tam stare porządki.
Nie lubisz Brytoli i uważasz ich za idiotów to może przestań korzystać z urządzeń elektrycznych. Jest na nich inicjał jednego z nich. Na każdym elektrycznym urządzeniu na świecie. Nie używaj też określenia "koń mechaniczny". To właśnie ten Brytol je wymyślił. Nie używaj też internetu bo Brytol stworzył informatykę. Jest jeszcze kilka innych rzeczy stworzonych przez tych idiotów, nie powinieneś także ich używać ale nie chce mi się ich teraz wymieniać.
Zgłoś
Avatar
L................z 2024-01-25, 18:25 6
Kurwa co za czasy… żeby Gargamel kradł internet sąsiadowi….
Zgłoś
Avatar
miliaszuk 2024-01-25, 18:48 1
To fejk jest to samo ale z ładowarką do Tesli i sąsiadką co korzysta z ładowarki jak go nie ma, i nie widzi w tym nic złego bo go nie ma przecież i teraz on nie korzysta.
Zgłoś
Avatar
hiqq 2024-01-25, 18:58 1
Podaje hasło: F U C K Y O U
Zgłoś
Avatar
Belozaurus 2024-01-25, 19:09 10
SkoPio1 napisał/a:

Fajny suchar, ale ten gość żyje z nagrywania takich filmików...



sądząc po nosie to zwyczajnie na codzień gra siebie, taki performance dla gojów, tym czasem powinien wylapać w pizdę i tyle było by rumakowania







420710247365 napisał/a:

Cale, mile i ruch lewostronny były też w Europie, jeszcze niedawno, przed czasami Napoleona. Anglicy go nie wpuścili do siebie na wyspę więc panują tam stare porządki.
Nie lubisz Brytoli i uważasz ich za idiotów to może przestań korzystać z urządzeń elektrycznych. Jest na nich inicjał jednego z nich. Na każdym elektrycznym urządzeniu na świecie. Nie używaj też określenia "koń mechaniczny". To właśnie ten Brytol je wymyślił. Nie używaj też internetu bo Brytol stworzył informatykę. Jest jeszcze kilka innych rzeczy stworzonych przez tych idiotów, nie powinieneś także ich używać ale nie chce mi się ich teraz wymieniać.



Podlinkuj ambasadę to może zostaniesz berło do wylizania
Zgłoś
Avatar
astarrot 2024-01-25, 19:16
kucze, stary angol a myślenie pokolenia Z
Zgłoś