18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Sonda Uliczna
albatroz • 2011-08-29, 19:14
Dziennikarz telewizyjny robi sondę uliczną i pierwszemu napotkanemu przechodniowi zadaje pytanie:
-Czy pracowałby pan dla "Solidarności"???
-Nigdy!
-A dla rządu???
-O,bardzo chętnie!
-A dla partii??
-Z całych sił,z wielkim poświęceniem,nawet w niedzielę i święta!
-To piękna postawa-mówi reporter-A jaki jest pana zawód??
-Jestem grabarzem...

do usuniecia
Zgłoś
Avatar
zurik 2011-08-30, 20:38 1
pozwolę sobie zacytować: "do usuniecia". dziękuję.
Zgłoś
Avatar
Zembowy Wruzek 2011-08-30, 21:47

Grabarz to jakis gorszy czlowiek?
Zgłoś
Avatar
haciwde33 2011-08-30, 22:39
solidarność bym zkopał zanim by sie narodziła, a wałęse wysłał na sybir... kto robi u prywatnego ten zrozumie w czym tkwi błąd tego zjebanego systemu zwanego demokracją:/
Zgłoś
Avatar
Dymekx 2011-08-30, 22:59 2
To tobie jedynemu komunizm podobał się bardziej od demokracji. A za komuny żyło się dobrze kolaborantom i komuchom.
Zgłoś
Avatar
sauciu 2011-08-30, 23:44 1
@haciwde33:
kretynie przeczytaj sobie "Rok 1984" G. Orwella, to Ci się mózg przekręci o 180 stopni w Twoich poglądach...
Tak, ja sam nie żyłem w tych czasach, ale sam zapewne jesteś postkomunistycznym dzieciakiem...
Zgłoś
Avatar
B................g 2011-08-31, 0:18 2
haciwde33 napisał/a:

solidarność bym zkopał zanim by sie narodziła, a wałęse wysłał na sybir... kto robi u prywatnego ten zrozumie w czym tkwi błąd tego zjebanego systemu zwanego demokracją:/



Pierdolisz głupoty.
Jeśli chodzi o pracę fizyczną, jeśli masz zawód i doświadczenie (oraz nie jesteś nieudacznikiem) znajdziesz dobrze płatną pracę, tu bądź za granicą.

To co było w Polsce i innych krajach z "komunizmem" ma tyle wspólnego co sprzedawanie odpustów z chrześcijaństwem.
Zgłoś