18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
lubieżny_gwałciciel_69 2016-02-26, 14:20
saikomiki, byłoby miło, ale moje doświadczenia z gimnazjum mówią co innego. Chuja się tam robi, zabawa jebanym paintem, wordem i excelem, nic co wymagałoby więcej myślenia niż przerzucanie gnoju. Zero o systemach operacyjnych, budowie części komputera, programowaniu, sieciach – NIC. Mogliby tą informatykę wyjebać, byłbym wcześniej w domu i nic poza tym by się nie zmieniło.
Zgłoś
Avatar
exevan 2016-02-26, 19:14
To jest podstawowy algorytm sortujący. Poznaje się go dopiero w Technikum Informatycznym, lub jeżeli ktoś nie chodził to na studiach (oczywiście też Informatyka). Jednak na studiach dochodzą do tego algorytmy przez wstawianie, szybki itp. Dodatkowo na studiach można się też dowiedzieć czegokolwiek o maszynach Turinga, które zresztą są początkiem informatyki i na tych maszynach można zbudować wszystko. Dosłownie.
Zgłoś
Avatar
michixinq 2016-02-26, 22:28
bąbelkowe, wstawianie jest w technikum, nie jakimś gimnazjum.. gdzie w polskiej szkole uczą sortowań, ty idioto ty..
Zgłoś
Avatar
miken1200 2016-02-26, 23:18
Za czasów "sprzed gimnazjów", w liceum na mat-fiz z rozszerzoną informatyką miałem TurboPascala i było też to sortowanie.
Zgłoś
Avatar
Taumantis 2016-02-27, 10:22
Pamiętam Pierwszy trudny program do napisania w C na studiach oj zjadło się włosy myśląc czemu to kurwa działa
Zgłoś