18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Lumpex75 2012-06-13, 23:05 5
Lepper od 6:20
Zgłoś
Avatar
macleod 2012-06-13, 23:09 1
To jeszcze nikt im facjaty nie skasował ? Czekam z niecierpliwością, najlepiej od razu w dziale hard
Zgłoś
Avatar
S................n 2012-06-13, 23:17 37
Nie rozumiem, po chuj te zamieszki? Jedyne co można tam zarobić to w ryj. Najbardziej rozjebały mnie informacje kiedy to nasz rząd lizał dupę Putinowi przepraszając go za to co zaszło. Jakoś nikt nie przeprosił nas ze strony Rosji. Wina zawsze jest po obu stronach. Zawsze znajdzie się ktoś kto zacznie. Skoro nie zaczną polscy chuligani to zaczną rosyjscy i tyle. Tak w ogóle to zamieszki na meczach były od zawsze i nikt nikogo za to nie przepraszał. No i dodam że policji zawsze jest mniej niż chuliganów więc wujek Putin niech się odpierdoli z tekstami że nie dopilnowaliśmy porządku.

A tak krótko mówiąc mam już dość tego ruskiego pół łysego chuja, który stawia nam non stop warunki i straszy przykręcaniem gazu. Nasz rząd też nie jest święty powinien od razu pokazać że Putina mamy w dupie i USA też. I wg. mnie powinniśmy się stać niezależni. Tym bardziej że podobno odkryto u nas właśnie złoża gazu. Na parę set lat starczy, a zanim się nam skończą to wujek Putin będzie wąchał kwiaty od spodu.
Zgłoś
Avatar
orzeszwmorde 2012-06-13, 23:19 2
Babcia opowiadała że jak ruskie robili "przemarsz" przez wieś w czterdziestym piątym, to na często padające pytanie "kuda berlin" wystarczyło odpowiedzieć "zawtra budjet"...
Zgłoś
Avatar
Jutub 2012-06-13, 23:33
w czym niby??
Zgłoś
Avatar
Czupirek 2012-06-13, 23:51 2
ale zajebiste nudy, uja sie działo jednym zdaniem ;p
\
Zgłoś
Avatar
Gebofon 2012-06-13, 23:53
Nie potrafimy wygrywać i przegrywać,co?!
Zgłoś
Avatar
BogdanModel 2012-06-13, 23:58 19
najlepsze "co ty, polaka kurwa, chuju?!
Zgłoś
Avatar
Mateusz_stg 2012-06-14, 0:01 2
6:25 "Mam na imie Michał pseudonim Lepper "
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-06-14, 0:03
Ale Pyta spokojnie z kibolami, grzecznie, bez słownych zaczepek... widocznie tylko nad staruszkami potrafią się znęcać
Zgłoś
Avatar
cener 2012-06-14, 0:11
3:02 JKM!!!
Zgłoś
Avatar
Tristan88 2012-06-14, 0:14 17
Jak ja nienawidzę naszych mediów. Nigdy nie powiedzą prawdy. Komuś musi bardzo zależeć aby świat znienawidził Polskę i Polaków. To była czysta prowokacja.
Powiem wam jak było.
W pewnym momencie przemarszu ruskich, policjanci zrobili lukę na 30-40 metrów i stamtąd wybiegli skurwiele z rosji (jak by na to czekali) i zaczęli naszych kibiców lać. Nie tylko tych zamaskowanych, ale zwykłych przechodniów z flagami czy czapeczkami biało czerwonymi. Mało tego policjanci prawie w ogóle ruskich nie tłumili czy stopowali tylko naszych, jak by wiedzieli kogo i gdzie złapać.

Powtórzyła się sytuacja z 11 listopada gdzie policjanci osłaniali niemców.
Wkurwia mnie już ta POwska miłość do ruskich i niemców, te narody napadają i mordują naszych od tysięcy lat. KURWA MAĆ
Zgłoś
Avatar
Q................c 2012-06-14, 0:18
Bydło, to już nie są ludzie, wstyd mi takiego społeczeństwa, ale patriotyzm w serduszku nadal jest...
Zgłoś
Avatar
vass 2012-06-14, 0:22
Tu pomoże tylko ostra amunicja, ciężkie więzienia i wysokie kary, na pseudo patriotów.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie