18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
Postanowiłem się odważyć i pokazać wam drodzy Sadole, efekt mojej pracy. Jakość jest jaka jest, ponieważ robiłem to wtedy całkowicie amatorsko. Na yt mam same pozytywne komentarze, więc może i wam się spodoba W maju poprzedniego roku odsłuchał to pewien hamburger i zaproponował mi współprace przy tworzeniu audio do pewnego projektu.

Ubierzcie słuchawki, weźcie bucha czy co tam lubicie (zamknięte oczy dają też niezły efekt) i wyobraźcie sobie jakby wyglądał spacer przez las 100 milionów lat temu

Materiał w 100% własny.



link do yt : /watch?v=ElWQQViEJE4&list=UUKOjLDNRwS2E1mmWRzVrMiA&index=3
Zgłoś
Avatar
19ahmed22 2013-03-01, 14:46
quang-dat napisał/a:

@up

Swoją drogą jestem ciekaw procesu produkcji tego słuchowiska if you know what i mean..

pozdrawiam



Teściową nagrał. Wielkie mi mecyje
Zgłoś
Avatar
k0st4 2013-03-02, 19:09 1
W odpowiedzi na kilka pytań o proces powstania , a więć najkrócej.
Robiłem to w Audacity.

Natchnęło mnie to, że dzisiejsze ptaki są potomkami dinozaurów.
Na kilkunastu ścieżkach skomponowałem odpowiednio pofiltrowane śpiewy ptaków np. Żurawia
Korekcja tempa i prędkości odtworzenia, plus filtr echa i pogłosy.

Ambient wiatru i lasu , jakiegoś strumyka , żab które stanowią tło środowiska w którym śpiewy dinozaurów słuchać ściągnałem jako próbkowe sample z jakiejś strony (nie pamiętam jakiej) materiału i sampli jako takich jest sporo , trzeba poszukać.

Kwestią jest pomysł jak to wykorzystać i nadać mu brzmienie jakie się chce, zrobić jakąś kompozycje i podać to z sugestią interpretacji . w tym wypadku moją sugestią było to że to realne odgłosy dinozaurów. Jedno wycie jak słychać jest jakby "bliżej" inne z kolei oddalone, jednak jest to samo wycie. Chciałem nadać iluzje "rozmowy" dwóch osobników oddalonych od siebie.

Dzisiejszy śpiew ptaków nie jest niczym innym jak komunikacją i potwierdzaniem swojej obecności i miejsca pobytu.
Dlaczego dinozaury nie miały by robić tego samego. To powszechne zjawisko w królestwie zwierząt.

Miałem kiedyś na yt. słuchowisko z lasu po którym poluje T-rex.
Zrobiłem to w ten sposób że edytowałem ryki i pomruki Lwa afrykańskiego + tło dżungli i lasu + inne dinusie (edytowane krakanie Kruka albo wrony np. ) + odgłosy stąpania człowieka po ściółce (odpowiednio zmienione tempo , i szybkość co nadało głębokość i "ciężar" stawianej stopy) Ścieżka kroków byla zrobiona tak, że płynnie przechodziła z lewego na prawy kanał , tak więc siedząc w słuchawkach miałeś naprawde wrażenie że coś za tobą przechodzi i powoli się oddala.

Ps. ktoś zarzucił mi dźwięk skowronka w tle.
Ptaki pojawiły się 150 milionów lat temu i ewoluowały z teropodów. Najbardziej znanym teropodem jest właśnie Tyranozaur albo Spinozaur Przypomnijcie to sobie w momencie jedzenia np. Kurczaka , który jest dzisiejszym najbliższym żyjącym kuzynem Tyranozaura Króla



Dalej mało sadistic ?



A to jedna z prac Timothy Russel'a , tego rzekomo hamburgera,którego sobie wymyśliłem i który zaproponował mi współprace przy udźwiękowieniu sporej aplikacji , oddającą symulacje przenoszenia się w różne epoki życia na ziemi, a która ma służyć w US@A jako aplikacja dla dzieci ze szkół podstawowych będącą częścią innego sporego programu encyklopedycznego :] in your face hejterzy. Mam sporo gotowych materiałów w jakości jak ta powyżej, ale nie mogę się nimi dzielić z wiadomych celów. Za rok rusza proces podobny do legislacyjnego w Polsce, po którym mam nadzieje uzyska aprobate tamtejszego ministerstwa nauki/edukacji. Jak kupisz płytę albo ktoś wrzuci za rok na PirateBay to usłyszycie

Takie tam hobby
Zgłoś
Avatar
cloud1one 2013-03-07, 0:22
a tam pierdolisz, poprostu dymasz w trąbkę czasem jednym otworem czasem drugim, czasem wizualizację postawisz w ceramicznym "tronie" i hajs od hamburgerów leci.
Zgłoś