18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
Postanowiłem się odważyć i pokazać wam drodzy Sadole, efekt mojej pracy. Jakość jest jaka jest, ponieważ robiłem to wtedy całkowicie amatorsko. Na yt mam same pozytywne komentarze, więc może i wam się spodoba W maju poprzedniego roku odsłuchał to pewien hamburger i zaproponował mi współprace przy tworzeniu audio do pewnego projektu.

Ubierzcie słuchawki, weźcie bucha czy co tam lubicie (zamknięte oczy dają też niezły efekt) i wyobraźcie sobie jakby wyglądał spacer przez las 100 milionów lat temu

Materiał w 100% własny.



link do yt : /watch?v=ElWQQViEJE4&list=UUKOjLDNRwS2E1mmWRzVrMiA&index=3
Zgłoś
Avatar
kacza75 2013-02-28, 12:48
Trochę gwarno ale i tak piwo leci ! Well Done!
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2013-02-28, 12:49 2
Nie wiem co to, nie wiem po co, nie czaje jaki dinozaur wyje w danej sekundzie...
Nie pobudza mojej wyobraźni, po 10s zacząłem ziewać...

Podajcie następną butelkę wody....
Zgłoś
Avatar
k0st4 2013-02-28, 13:01 42
"Trochę gwarno ale i tak piwo leci ! Well Done!"

Musi być gwarno, w Mezozoiku bujność fauny i flory znacząco przerastała dzisiejszą

"Nie wiem co to, nie wiem po co, nie czaje jaki dinozaur wyje w danej sekundzie...
Nie pobudza mojej wyobraźni, po 10s zacząłem ziewać... "

Żebyś gamoniu zadawał głupie pytania i zastanawiał się jaki dinozaur "wyje" w danej sekundzie. Odejdź od komputera, gier i filmów, poczytaj czasem książke albo zrób coś pobudzającego twoje szare komórki bo masz zerową wyobraźnie. To słuchowisko ma służyć subiektywnym odczuciom a nie szczegółowej analizie. pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2013-02-28, 13:33 6
Spacer człowieka krótki by byłby w tamtych czasach. Od razu by nas coś wpierdoliło.
Zgłoś
Avatar
kaiel 2013-02-28, 16:10 4
nie słychać komarów!
Zgłoś
Avatar
quang-dat 2013-02-28, 16:19 1
@k0st4

To jest SADISTIC.. subiektywnym odczuciom służą tu raczej inne rzeczy niż spacer po lesie.. I czemu piszesz, że gościu ma zerową wyobraźnię i nie czyta książek? Zawsze ci którzy uznają, że "odczuwają świat głębiej" wyzywają innych od idiotów i piszą "odejdź od komputera". Chyba sam masz z tym problem, a jeszcze większy, że Twoja twórczość nie dostała 100 piwek. Złapałem bucha, nawet pare i tez mi się nie podoba, a jestem z zamiłowania przyrodnikiem.
Zgłoś
Avatar
k0st4 2013-02-28, 16:51 10
@up
walenie butli nad strumykiem w lesie to nie bycie przyrodnikiem

oto moja opinia tak samo uzasadniona wiedzą na twój temat i twojego życia, jak twoja wiedza na mój temat i pisanie o moim odczuwaniu świata w cudzysłowiu Jakbyś mniej jarał tego gówna to byś doskonale wiedział że "spacer po lesie" w tym wypadku to tylko przykład jak można interpretować to słuchowisko. Propozycja podania.
Mogłem też napisać "Dźwięki które słyszysz, na chwilę przed wyłonieniem się 10 tonowego skurwiela z krzaków który 20'centymetrowymi zębami rozkurwi Ci korpus na pięć części ,a twoja krew , osocze i wnętrzności staną się elementem krajobrazu" Błąd techniczny przy pisaniu tytułu. Mój błąd ziom.
Zgłoś
Avatar
quang-dat 2013-02-28, 18:00 4
@up

Nie jestem Twoim "ziomem".

Jeszcze raz powtórzę, że to nie jest portal na umieszczanie przyrodniczych słuchowisk, ale w końcu Ty dzięki temu nawiązałeś międzynarodową współpracę przy "pewnym projekcie"

k0st4 napisał/a:



"Dźwięki które słyszysz, na chwilę przed wyłonieniem się 10 tonowego skurwiela z krzaków który 20'centymetrowymi zębami rozkurwi Ci korpus na pięć części ,a twoja krew , osocze i wnętrzności staną się elementem krajobrazu".



Nie spowodałoby to zmiany mojego zdania na temat Twego dzieła, ono powinno bronić się samo.

Rozumiem, że skoro mi się nie podoba to "mam zerową wyobraźnię", całe dnie spędzam przy kompie, nie czytam książek itp.? Najmniejszy głos krytyki sprawia, że obrażasz ludzi.

Swoją drogą jestem ciekaw procesu produkcji tego słuchowiska if you know what i mean..

pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
xxTurboxx 2013-02-28, 18:38
daj nr tel. do swojego dilera
Zgłoś
Avatar
Vanderkize 2013-02-28, 18:54
Czułem się jak na pastwisku.
Zgłoś
Avatar
Pirat353 2013-02-28, 20:49 1
a podobno ziemia została stworzona przez niewidzialnego bożka 6000 lat temu
Zgłoś
Avatar
kurczak94 2013-02-28, 21:19
Oprócz działu "inne czarności", którego szkoda pomijać, bo czasem znajdzie się coś wartościowego, powinien być dział "chujowe czarności", do którego takie rzeczy by trafiały po wyjściu z poczekalni. Jak dla mnie to jest za dużo tego nawalone na raz. Myślę, że normalny człowiek by ocipiał po 5 minutach w takim lesie, o ile by go coś nie wpierdoliło.
Zgłoś
Avatar
pkh 2013-02-28, 21:26
nie mam się do czego dojebać to powiem tak: słuchawki to nie ubranie, żeby je 'ubierać!

a tak serio to fajoskie.
Zgłoś
Avatar
SadystycznyRoman 2013-02-28, 21:29
Gdy jestem w toalecie wydaję podobne odgłosy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie