18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
avlar 2012-06-07, 11:04 1
Hejterów, belferów dobrego zachowania i młodzież gimnazjalną odsyłam do youtube i kwejk. Pragnę przypomnieć, że jest to portal pt. sadistic.pl i tenże młody człowiek idee owego portalu wyznaje, jakby się wielu hejtującym tu osobom (głównie obrońcom praw zwierząt) mogło wydawać portal ten nie jest typem "głupie i śmieszne filmiki łoho hoho".

okar19 podaj namiary na siebie u mnie na dzielnicy jest od cholery "nudzących" się kotów może warto przypomnieć sobie smak dzieciństwa
Zgłoś
Avatar
c3ns0r3d 2012-06-07, 11:13 2
Szybka reakcja kota i był by hard
Zgłoś
Avatar
PimpMyDick 2012-06-07, 11:29
WOS 05122 blachy już są, pewnie od właścicieli. Teraz tylko ktoś z dostępnym wolnym czasem i można iść na policję z dowodem znęcania się nad zwierzęciem .
Zgłoś
Avatar
jantrzaskalski 2012-06-07, 11:56
Chętnie zrobiłbym filmik jak wybijam całą rodzinę tego dzieciaka.
Zgłoś
Avatar
Nerfpl 2012-06-07, 12:43
LoperPL napisał/a:

...nomen omen...



?? A ty skąd żeś się urwał
Zgłoś
Avatar
K_S_W 2012-06-07, 13:07
LoperPL napisał/a:

Żeby zdechł... nie kot nie dziecko (które nomen omen nie wie co robi) tylko ten idiota który to filmował i nic nie zrobił.



dzieki niemu mamy material, a reszta sie dobrze bawila wiec nie wiem o co Tobie chodzi ;p
Zgłoś
Avatar
Człowiek Drzewo 2012-06-07, 13:28
@kofko

Ty lepiej szybko leć do kuchni sprawdzić czy Ci już matki za ogon ten dzieciak nie ciągnie, bo widze ze spiety jak po narobieniu w gacie jestes.
Zgłoś
Avatar
sulik 2012-06-07, 13:30 1
wiekszosc z uzytkownikow to jakies p*izdy albo pomylili portale (moze po prostu nie wiedza co to sadyzm). film jak najbardziej na + i mieszczacy sie w tematyce sadyzmu. sprawdzcie na yt moze dodal ktos jakis filmik pt "jak tanczyc na dyskotece"
Zgłoś
Avatar
qucharz69 2012-06-07, 13:39
mare30ks napisał/a:

co za wsiowe pojeby


zerknij na rejestracje , przyjechały mieszczuchy na wieś i robią wiochę typowe...
Zgłoś
Avatar
pandka 2012-06-07, 13:57 1
Nie zesrajcie się przypadkiem, bo dzieciak ciągnie jakiegoś kota za ogon, wielcy obrońcy zwierząt, kurwa... Swoją drogą, jak ktoś tam wspomniał, ciekawy pomysł na grabienie trawnika Piwko leci, dzieciak się dobrze bawi, a kotu wielka krzywda się nie dzieje.
Zgłoś
Avatar
daniel5995 2012-06-07, 14:02 1
LoperPL napisał/a:

Żeby zdechł... nie kot nie dziecko (które nomen omen nie wie co robi) tylko ten idiota który to filmował i nic nie zrobił.



Nie pomyliłeś portali ? To jest sadistic.pl..
Zgłoś
Avatar
KurwaRomantyk 2012-06-07, 14:53
Zjebane prostackie kurwy, życzę temu bachorowi i jego zjebanej rodzince jakiegoś tragicznego wypadku. Ścierwa do gazu.
Zgłoś
Avatar
kawior 2012-06-07, 15:17 1
Jesteście pokurwielcami... Chuj z tym kotem, nic mu się nie stało, to wy zachowujecie się jak banda barbarzyńców życząc ludziom takich rzeczy... No pojeby qrwa....

jantrzaskalski
"Chętnie zrobiłbym filmik jak wybijam całą rodzinę tego dzieciaka. "
A ja Ci radzę: idź się leczyć pojebie...
Zgłoś
Avatar
harry_callahan 2012-06-07, 15:44 1
Jedras992 napisał/a:

Tak 2 letnie dziecko ciągnie kota za ogon, a kot od tego na bank zdechnie... Kurwa, jak mnie denerwują ludzie, którzy zwierzątka stawiają wyżej niż własny gatunek...



Jaki własny gatunek? To jakieś wsiowe tłuki którym bliżej do małp niż do ludzi. Niech im ten dzieciak zdechnie, życzę im tego z całej siły (i tak nic dobrego z niego nie wyrośnie skoro nosi w sobie takie skurwiałe geny).
Zgłoś
Avatar
pepa1705 2012-06-07, 15:55
Jedras992 napisał/a:

Tak 2 letnie dziecko ciągnie kota za ogon, a kot od tego na bank zdechnie... Kurwa, jak mnie denerwują ludzie, którzy zwierzątka stawiają wyżej niż własny gatunek...



no spoko. niech jeszcze by dali zapalki dzieciakowi i pokazali jak podpalic kota. gratuluje myslenia.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie