18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Jackub10000 2023-10-13, 15:29 13
Ważne że psu nic się nie stało
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka 2023-10-13, 15:31 5
Smalec wiedział co się kroi i spierdolił. Kundla do gara i na smalec wytopić.
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2023-10-13, 16:25 2
Pies tak podlewał, że aż przegniło.
Zgłoś
Avatar
chceszczynie 2023-10-13, 16:59 9
stare baby często wychowują swoje psy w taki sposób, że te są potem niezdolne do żadnej pożytecznej reakcji. w sumie te młode też, jak mają we łbie świat z seriali i zero wartości.

to nie są psy... to wciśnięty substytut rodziny/więzi społecznych.

kiedyś stare baby nie miały psów, tylko wnuki itp. teraz rodziny są mniejsze, dzieci jest 3x mniej, więc wnuków albo nie ma, albo są daleko. Warunki się zmieniły, a mózg działa wg starych przyzwyczajeń i powstaje próżnia.

dawniej lubiłem zwierzęta domowe, ale od kiedy stały się narzędziem inżynierii społecznej, przez co są promowane jako zamiennik posiadania dzieci, to jakoś przestały już być takie urocze.

Zaraz przyjdą durnie co im się szkoda psa zrobiło. Pies was jebał.
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2023-10-13, 18:10
Tak miało być.
Tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
InoFocus 2023-10-13, 18:45 1
Na szczescie pies jest cały
Zgłoś
Avatar
Ogórek 2023-10-13, 18:54 2
Liczyłem na lot koszący samochodem ale tak też jest fajnie.
Zgłoś
Avatar
miodziot 2023-10-13, 21:09 1
I piesek ma w doopie pańcię
A ponoć to takie super zwierzęta i wspaniali przyjaciele (lepsi od ludzi) xD
Zgłoś
Avatar
majeńka 2023-10-13, 21:18
A kot się sam wyprowadza i zagrożeń ciąganiem smyczy nie robi.
Zgłoś
Avatar
EinsZweiPolizei 2023-10-13, 22:35 1
chceszczynie napisał/a:

stare baby często wychowują swoje psy w taki sposób, że te są potem niezdolne do żadnej pożytecznej reakcji. w sumie te młode też, jak mają we łbie świat z seriali i zero wartości.
to nie są psy... to wciśnięty substytut rodziny/więzi społecznych.
kiedyś stare baby nie miały psów, tylko wnuki itp. teraz rodziny są mniejsze, dzieci jest 3x mniej, więc wnuków albo nie ma, albo są daleko. Warunki się zmieniły, a mózg działa wg starych przyzwyczajeń i powstaje próżnia.
dawniej lubiłem zwierzęta domowe, ale od kiedy stały się narzędziem inżynierii społecznej, przez co są promowane jako zamiennik posiadania dzieci, to jakoś przestały już być takie urocze.
Zaraz przyjdą durnie co im się szkoda psa zrobiło. Pies was jebał.



Ale to co miał ten pies zrobić? Łapać drzewo czy ratować babę? Zrobił najmądrzejsze - sam się uratował
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2023-10-14, 6:38
nigdy nie zrozumiem i nikt mnie nie przekona po co psa trzymać w mieszkaniu ,jak się ma dom to niech sobie biega po podwórku.
Zgłoś
Avatar
chceszczynie 2023-10-14, 20:37
EinsZweiPolizei napisał/a:

Ale to co miał ten pies zrobić? Łapać drzewo czy ratować babę? Zrobił najmądrzejsze - sam się uratował



pies nie był zainteresowany sytuacją i nie rozumiał najprostszej istoty problemu - zagrożenia dla jego pana.

uczenie się przebiega podobnie u psa, jak u człowieka - myślenie jest odpowiedzią na wyzwanie, wyzwanie to forma postrzegania problemu. Problem musi istnieć aby zainicjować proces myślowy, którego celem jest pokonanie wyzwania stworzonego przez problem.

dzisiejsze wychowanie głupich bab polega na eliminowaniu wszelkich problemów z życia ich dzieci/psów. Sam widziałem debili, którzy wnoszą zdrowe psy po schodach, co wg mnie jest już objawem psychozy, spowodowanej próżnią wynikającą z braku więzi społecznych - tych z najbliższymi. Jak człowiek ma potrzebę dbania o coś/kogoś, bo taką ma naturę, a wokół siebie nie ma nikogo, to zaczyna nosić kwiaty, lalki, czy psy na rękach.

zakładam, że podobny proces mógł zajść w relacji psa i człowieka na powyższym filmie - ale nie musiał, bo to tylko głupi filmik o którym nic nie wiem.

wyjebane mam.
Zgłoś