18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
Antoni79 2024-06-13, 12:31 2
smc napisał/a:

Podobno przeżyła...



Tylko obmyła zadraśnięcie i nakleiła plasterek.

[ Dodano: 2024-06-13, 12:35 ]
Pokrętne drogi przeznaczenia. Nigdy nie wiesz, gdzie i kiedy zgarnie Cię Bóg. Ludzie pracują, odkładają na wycieczkę marzeń, jada na koniec świata, żeby w szczerym polu pośród 1000 ludzi dostać kamieniem w głowę. Znam przypadek Polaka co na wczasy do Włoch pojechał i pierwszego dnia zginął od uderzenia w głowę. Był dobrym pływakiem, daleko wypłynął i prawdopodobnie zawadził ktoś motorówką. Winnych nie znaleziono, wrócił w worku.

[ Dodano: 2024-06-13, 12:37 ]
Tak więc mimo poczucia decydowania o swym losie, nic od nas nie zależy na dłuższą metę.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-13, 13:33 5
Piękny wywód, Antoni.

Posłużę się jeszcze jednym przykładem. Pewien człowiek, mój znajomy skończył prestiżowe studia i rozpoczął karierę. Następnie przeszedł na własną działalność i wspaniale rozwinął swoją kancelarię. Miał rodzinę, kasę i życie jak w bajce. Pewnego razu na wycieczce w egzotycznym kraju dał się skusić lokalnej piękności. Plaża, drinki, zachod słońca i samo poszło... Jak to czasem bywa, sprawa wyszła na światło dzienne i żona dowiedziała się o tym. Chcąc dotrzeć do jego wybranki włożyła jej wizytę. Okazało się to, czego nie była w stanie przewidzieć. Wybranka okazała się nastoletnim chłopcem...
Żona kolegi dzień wcześniej wybaczyła mężowi zdradę, jednak gdy zobaczyła, z kim obcował jej mąż, zupełnie straciła resztki złudzeń... Zanikły uczucia, pociąg i chcęć orzebywania z nim. Rozwód był tylko formalnością, a dotychczasowe życie stertą gruzu. Facet podłamał się na tyle, że nosił myśli o samobójstwie. Z pomocą kilku życzliwych osób podniósł się z tego, ale ani on, ani żona, a już na pewno dzieci nie są w stanie wrócić do spokojnych i dostatanich czasów...
Pamiętajcie więc o efekcie motyla, nic nieznaczący ruch czasem może spowodować prawdziwe tsunami w naszym życiu.
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2024-06-13, 14:01 1
smc napisał/a:

Podobno przeżyła...



Łeb dostał takiego przyśpieszenia, że mało prawdopodobnie.
Zgłoś
Avatar
Roskosmos 2024-06-13, 15:18
I huja z takiej wycieczki
Zgłoś
Avatar
jarzyna 2024-06-13, 17:11
Co jej uderzyło do głowy by tam stanąć?
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-06-13, 17:12 2
smc napisał/a:

Piękny wywód, Antoni.
Posłużę się jeszcze jednym przykładem. Pewien człowiek, mój znajomy skończył prestiżowe studia i rozpoczął karierę. Następnie przeszedł na własną działalność i wspaniale rozwinął swoją kancelarię. Miał rodzinę, kasę i życie jak w bajce. Pewnego razu na wycieczce w egzotycznym kraju dał się skusić lokalnej piękności. Plaża, drinki, zachod słońca i samo poszło... Jak to czasem bywa, sprawa wyszła na światło dzienne i żona dowiedziała się o tym. Chcąc dotrzeć do jego wybranki włożyła jej wizytę. Okazało się to, czego nie była w stanie przewidzieć. Wybranka okazała się nastoletnim chłopcem...
Żona kolegi dzień wcześniej wybaczyła mężowi zdradę, jednak gdy zobaczyła, z kim obcował jej mąż, zupełnie straciła resztki złudzeń... Zanikły uczucia, pociąg i chcęć orzebywania z nim. Rozwód był tylko formalnością, a dotychczasowe życie stertą gruzu. Facet podłamał się na tyle, że nosił myśli o samobójstwie. Z pomocą kilku życzliwych osób podniósł się z tego, ale ani on, ani żona, a już na pewno dzieci nie są w stanie wrócić do spokojnych i dostatanich czasów...
Pamiętajcie więc o efekcie motyla, nic nieznaczący ruch czasem może spowodować prawdziwe tsunami w naszym życiu.



Ja znam oklepany wręcz standard. Świętojebliwa rodzinka, ojciec rycerzyk Maryi, czy jakoś tak. Cały czas pielgrzymki, modlitwy, organizacje przykościelne, mnóstwo znajomych to księża. Lubiłem obrażać jego uczucia religijne, bo w pracy byl kanalią, a to był czuły punkt. Krzyczał mi, że pójdę do piekła, że żona mnie zostawi (przykro by było mi osobiście), że dzieci mnie nie będą szanowały (jak nie szanują, to niech się chociaż boją), że on swoje dzieci to dopiero dobrze wychowa, na wykształconych, religijnych, porządnych, nie to co ja swoje. Że nie będą żadnymi zboczeńcami, pedałami, bo by się nawet wyrzekł. Jego syn poszedł do szkoły wyższej, zamieszkał gdzieś na stancji, zerwał kontakt. Szukał go, wreszcie znalazł. Syn okazał się pedałem i mieszkał z partnerem. Nie wyrzekł się go.
Zgłoś
Avatar
pierdylion83 2024-06-13, 19:32 1
smc napisał/a:

Podobno przeżyła...



Bardzo możliwe, że to tylko "obcierka".
Patrząc na impet z jakim leciał to głowa pękła by jak balon.
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2024-06-14, 1:02 1
Jarosławkaczyński napisał/a:

Stopki można by jeszcze wywąchać



A lekcje już odrobiłeś?
Zgłoś
Avatar
Jarosławkaczyński 2024-06-14, 5:31
LaChupacabra napisał/a:

A lekcje już odrobiłeś?



Oceny już wystawione. Ale jak chcesz to mogę ci pomóc.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-06-14, 10:37
Tylko dodam że miejsce akcji to Chiny a dokładnie prowincja Syczuan. Kobieta zmarła
Zgłoś