18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Carol 2012-03-12, 22:16
metal15 napisał/a:



Ty masz 22 lata i jak widać znasz życie lepiej niż ja
Szczególnie że jesteś kobietą , to z tirami i ciężarówkami dla ciebie tylko jeden zawód mi się kojarzy

A idąc dalej twoim tokiem myślenia - lepiej kogoś kurwa zabić, niż robotę stracić ... gratulacje

Dodam jeszcze że w temacie wiesz tyle co nic, pewnie nawet prawka nie masz, bo gdybyś miała (zwykłe na samochód osobowy) i poruszała się po drogach , a szczególnie trasach na których śmigają ciężarówki jak to napisałaś "w Polsce" to wiedziała byś że czasy Starów i Jelczy się już dawno skończyły z racji bardzo dokładnych kontroli tzw. krokodyli (zieloni) czyli służb nastawionych na kontrole ciężarówek - dokładniej : czy nie są przeładowani, stan techniczny pojazdu, czy nie jeżdżą na opale... no ale co ja będę z tobą dyskutował i tłumaczył, tak jak na początku napisałem w temacie wiesz tyle co nic a hejtujesz komentarz kogoś kto miał Ojca z prawie 40letnim doświadczeniem w tym zawodzie , i nie raz nie dwa uczestniczył w "trasach" i wie jakie sytuacje spotykają cię na drodze, i jaki to ciężki kawałek chleba

I na koniec zacytuję Cejrowskiego w rozmowie z frytką

"Rozumiem że kolor włosów w tym przypadku, to nie przypadek"


Mówią, że logika kobieca jest pokrętna... Tirów nie ma co porównywać do takich krótkich dystansów jaką ta mała ciężarówka zapewne robiła. Tiry muszą być sprawne bo pierwsza kontrola i zakaz kontynuowania jazdy. Twoje podparcie ojcem jest w tej kwestii nic nie warte. Wciąż uważam, że mimo swojego wieku mało wiesz o dzisiejszych realiach. Osobiście pracowałam w firmie, z której mnie zwolnili bo nie chciałam jechać busem bez jednego światła i ze słabymi hamulcami. Podobną sytuację miały co najmniej dwóch znajomych i mój chłopak. Twój brak wiedzy wynika zapewne z tego, że z racji wieku masz już stałą pracę i nie wykorzystują cię tak, jak próbują wykorzystywać ludzi z małym stażem.
A na koniec powiem ci, że możesz sobie darować chamskie teksty, bo nie robią na mnie zupełnie wrażenia. W ten sposób próbowało się do mnie odzywać 2 gości w moim krótkim życiu: jeden łysawy nieudacznik, impotent, a drugi masturbant, pokraka bez przyszłości. Obaj budzili politowanie już swoją aparycją, także takie teksty wywołują u mnie wspomnienie tych dwóch kolesi co jest sprzężone z wywołaniem u mnie ataku niepohamowanego śmiechu.
Zgłoś