18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
metal15 2012-03-09, 23:18 45
I za taką akcję powinno się kierowcy ciężarówki (lub osobie odpowiedzialnej za ładunek) postawić zarzut morderstwa , a nie jakieś pierdolenie z nieumyślnym spowodowaniem śmierci.
Jedziesz sobie spokojnie bezpiecznym samochodem po mieście, przepisowo - sam , z dziewczyną, żoną, mamą, tatą czy dziećmi i przez taką KURWE której się nie chciało kilkoma pasami spiąć ładunku (co zajęło by maksymalnie kilkanaście minut) nie wrócisz do domu.
Do tego na filmiku widać dokładnie że ładunek przemieścił się jeszcze przed uderzeniem w suva , z winy kierowcy ciężarówki który za ostro wziął zakręt.
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-03-09, 23:20
ale chamska smierc
Zgłoś
Avatar
kubus12343 2012-03-10, 7:35
umarło 3 osoby i żadna nie została ranna
Zgłoś
Avatar
H................g 2012-03-10, 19:22
Pocieszające jest to, że właśnie nikt nie został przynajmniej ranny
Zgłoś
Avatar
WhyMe? 2012-03-10, 19:35
Tyle dobrze że to SUV a co jak by jechało jakieś cinkoczento. Byłby hard
Zgłoś
Avatar
mblbn 2012-03-10, 19:46
@up przeleciałoby nad nim
Zgłoś
Avatar
wint3rs 2012-03-10, 19:46
To się nazywa znaleźć w nie odpowiednim miejscu o niewłaściwym czasie...
Zgłoś
Avatar
Carol 2012-03-10, 20:06 3
metal15 napisał/a:

I za taką akcję powinno się kierowcy ciężarówki (lub osobie odpowiedzialnej za ładunek) postawić zarzut morderstwa , a nie jakieś pierdolenie z nieumyślnym spowodowaniem śmierci.
Jedziesz sobie spokojnie bezpiecznym samochodem po mieście, przepisowo - sam , z dziewczyną, żoną, mamą, tatą czy dziećmi i przez taką KURWE której się nie chciało kilkoma pasami spiąć ładunku (co zajęło by maksymalnie kilkanaście minut) nie wrócisz do domu.
Do tego na filmiku widać dokładnie że ładunek przemieścił się jeszcze przed uderzeniem w suva , z winy kierowcy ciężarówki który za ostro wziął zakręt.


31 lat, a życia nie znasz. W Polsce właściciele firm każą złomem jeździć, a jak się nie podoba to możesz sobie iść. Ludzie boją się stracić pracę.
Zgłoś
Avatar
adiemus36 2012-03-10, 22:51 1
@up

A co to ma wspólnego z porządnym zabezpieczeniem ładunku ?
Zgłoś
Avatar
stud3nt 2012-03-10, 23:17 1
metal15 napisał/a:

Do tego na filmiku widać dokładnie że ładunek przemieścił się jeszcze przed uderzeniem w suva , z winy kierowcy ciężarówki który za ostro wziął zakręt.



Może się mylę, ale kierowca brał zakręt normalnie. Gdy ładunek zaczął się przesuwać, przechyliło go na bok - stąd to wrażenie. Dodatkowo potęguje je szerokokątny obiektyw i branie tego samego zakrętu przez samochód nagrywający.

Tak że - jaja urwać i kazać zjeść, ale osobie odpowiedzialnej za zamocowanie ładunku.
Zgłoś
Avatar
misza1985 2012-03-10, 23:39
Tak w Chinach walczą z przeludnieniem.
Zgłoś
Avatar
idzior 2012-03-11, 3:40
Więc kierowcy, nie wiem jak gdzieś w innych krajach ale u nas to kierowca odpowiada za towar od momentu jego załadunku, czyli zabezpiecza sam
Zgłoś
Avatar
metal15 2012-03-11, 6:45
Carol napisał/a:


31 lat, a życia nie znasz. W Polsce właściciele firm każą złomem jeździć, a jak się nie podoba to możesz sobie iść. Ludzie boją się stracić pracę.



Ty masz 22 lata i jak widać znasz życie lepiej niż ja
Szczególnie że jesteś kobietą , to z tirami i ciężarówkami dla ciebie tylko jeden zawód mi się kojarzy

A idąc dalej twoim tokiem myślenia - lepiej kogoś kurwa zabić, niż robotę stracić ... gratulacje

Dodam jeszcze że w temacie wiesz tyle co nic, pewnie nawet prawka nie masz, bo gdybyś miała (zwykłe na samochód osobowy) i poruszała się po drogach , a szczególnie trasach na których śmigają ciężarówki jak to napisałaś "w Polsce" to wiedziała byś że czasy Starów i Jelczy się już dawno skończyły z racji bardzo dokładnych kontroli tzw. krokodyli (zieloni) czyli służb nastawionych na kontrole ciężarówek - dokładniej : czy nie są przeładowani, stan techniczny pojazdu, czy nie jeżdżą na opale... no ale co ja będę z tobą dyskutował i tłumaczył, tak jak na początku napisałem w temacie wiesz tyle co nic a hejtujesz komentarz kogoś kto miał Ojca z prawie 40letnim doświadczeniem w tym zawodzie , i nie raz nie dwa uczestniczył w "trasach" i wie jakie sytuacje spotykają cię na drodze, i jaki to ciężki kawałek chleba

I na koniec zacytuję Cejrowskiego w rozmowie z frytką

"Rozumiem że kolor włosów w tym przypadku, to nie przypadek"
Zgłoś
Avatar
Bubles 2012-03-12, 16:35
metal15: Ale o teściowej w aucie już nie wspomniałeś
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie