18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:53
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:31
Spadek
M................3 • 2012-11-10, 22:57
Kim Dzong Il przekazał swojemu synowi władze nad Koreą Północną. To jak dostać od ojca auto.

Po dachowaniu, z martwą prostytutką na tylnym siedzeniu i kilogramem kokainy w bagażniku.
Zgłoś
Avatar
T................2 2012-11-11, 0:03 12
Dla sadola to jak prezent na nową drogę życia ten samochód.
Zgłoś
Avatar
Echis 2012-11-11, 0:29 1
O kurwa, nie powiesz mi chyba, że nie chciałbyś być dyktatorem w Korei ?! Każdy by kurwa chciał...
Zgłoś
Avatar
Airbourne 2012-11-11, 0:48
Kurwa jak ja bym chciał dostać takie auto...
Zgłoś
Avatar
Ant1984 2012-11-11, 7:47
Ten dowcip powstał na podstawie rzetelnych informacji z prywatnej lewackiej telewizji. Gratuluję.
Zgłoś
Avatar
Sin_69 2012-11-11, 9:02
"sie wyklepie"
Zgłoś
Avatar
JezusToŻyd 2012-11-11, 9:03 1
@Ant1984: no bo Korea to przecież raj dla takiego prawicowca jak ty. Taka państwowa i patriotyczna. I bóg żyje między ludźmi. I karmi ich ołowiem jak coś źle zrobią...

Wyjedź tam proszę jak najszybciej.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-11-11, 10:19 3
@up
Może złożymy mu się na wyjazd? Nie wyjdzie drogo, bo tylko w jedną stronę. Potem go nam najwyżej w pudełku odeślą.
Zgłoś
Avatar
Thomas928 2012-11-11, 13:28 1
To zależy ile ta prostytutka nie żyje, i w jakim jest stanie.
Zgłoś
Avatar
MCL 2012-11-11, 13:34 6
Ja pierdole
Został dowódcą państwa. DOWÓDCĄ PAŃSTWA KURWA. Może sobie zamówić 100 jebanych 16letnich dziewic z dużymi cyckami bo kurwa MOŻĘ. Może zarządzić tym jebanym państwem tak, że 18 letni dziwki będą go nosiły na rękach i robiły mu loda z połykiem kiedy tylko zachce. Może sobie zażyczyć żeby myły mu śmierdzące stopy. Może sobie zażyczyć 20 nowych jebanych pałaców. Może też zarządzić państwem tak, że każdy naród będzie się go bał: droga ułatwiona, jest sojusznikiem Chin. A ty kurwa autorze tematu co możesz? Pytam się kurwa, co możesz? Co najwyżej możesz podać komuś hamburgera z McDonalda. Zawistny człowieku.
Zgłoś
Avatar
Bakcyl 2012-11-11, 13:45 8
Kim Dzong Il wydał autobiografię. "Kim jestem".
Zgłoś
Avatar
Ant1984 2012-11-11, 13:46
Nie mówię, że tam się żyje dobrze. Po prostu NIE WIEM jak tam jest, bo nie wierze naszej jebanej telewizji. A skoro rozsiewają oni propagandę, to śmiem podejrzewać, że jest tam odwrotnie, niż TV pokazuje.
Zgłoś
Avatar
M................3 2012-11-11, 13:48
Dzięki że mnie aż tak doceniasz MCL , przecież każdy kawał wstawiony tutaj jest produkcją własną.
Zgłoś
Avatar
JezusToŻyd 2012-11-11, 13:58
Mhm, cały świat nagle się przeciwstawił wspaniałej mlekiem i miodem płynącej korei i pokazuje jaka to ona zła. I tylko dziwnym trafem jak ktoś stamtąd ucieknie to się zachowuje jakby wygrał w totolotka.

W Korei Południowej ludzie z północy są witani z otwartymi ramionami bo według konstytucji oni są Koreańczykami. Każdy z nich wychudzony do granic możliwości ludzkiego ciała. Poszukaj sobie "niezależnych" według ciebie źródeł opisujących Koreę Północną.
Albo chociaż zobacz zdjęcia z przemyconych aparatów fotograficznych przedstawiające prawdziwy obraz biedy, brudu i ubóstwa. Np. tu:
imgur.com/a/Ss0BB
albo tu:
imgur.com/a/Kpr3u

Jako turysta jesteś tam zabierany na kontrolowaną wycieczkę tylko po miejscach wypucowanych przez reżim i tylko gdzieś w oddali widać domki poklejone gliną czy z dziurawymi dachami. Wystarczy też zobaczyć, że mimo zabudowy wielu kilkunastopiętrowych wieżowców dziwnym trafem na głównych ulicach miast ludzi jest tylko kilkaset.

Ale spoko, to przecież tylko TVN kłamie, a wszystko winą Tuska.
Zgłoś
Avatar
Ant1984 2012-11-11, 14:04
Na Białorusi też ponoć źle:
jutube: watch?v=N0KCyy_LYiY
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie