18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Jutub 2011-11-09, 19:02
czemu oni się śmieją kurwa non-stop? Jakby ich kurwa orzygał też by się pewno śmiali
Zgłoś
Avatar
mikEWrona 2011-11-09, 21:40 1
Dupy nie urywa
Zgłoś
Avatar
k................z 2011-11-09, 21:42
@up- no może dupy nie urywa, mnie się podoba, w porównaniu do innych programów z pseudotelewizji w naszej polandii to ten program miażdży jajca na omlety.
Zgłoś
Avatar
szinszil 2011-11-09, 22:02 3
@GriszaSnk Jak dla ciebie to jest jego popis umiejetnosci to naprawde malo widziales..... Ale za To Andrus pokazal klase.... moim zdaniem duzo wiecej niz Gorski....
Zgłoś
Avatar
Stew 2011-11-09, 23:56
@up No niby nie, ale przyznaj, że umiejętność improwizacji w polskim 'showbiznesie' jest chujowa, jednak aktorzy którzy tu występują radzą sobie świetnie.
Zgłoś
Avatar
~Griszon 2011-11-10, 0:00
szinszil napisał/a:

@GriszaSnk Jak dla ciebie to jest jego popis umiejetnosci to naprawde malo widziales..... Ale za To Andrus pokazal klase.... moim zdaniem duzo wiecej niz Gorski....



widziałem wiele scen, w których radził sobie równie dobrze bądź lepiej i zapewne niedługo je tu wrzucę czym najprawdopodobniej znów narażę się na Twoją krytykę. Andrus jak by nie patrzeć jest wybitnym kabareciarzem, lecz pomimo tego, że w tej akurat scenie wypadł lepiej od Górskiego to moim skromnym zdaniem serial Spadkobiercy stracił by więcej gdyby zabrakło w nim Górskiego, aniżeli Andrusa:)
Zgłoś
Avatar
~tedwaha 2011-11-10, 6:06 1
świetna improwizacja, aż mi się studia przypominają

może sadyzmem nie powala, ale kurwa uwielbiam tą facetkę z kabaretu Chrabi (wcześniej kabaret POTEM, który zresztą gorąco polecam, zwłaszcza skecz z serii Bajki dla potłuczonych pt. "Jaś i Małgosia") ma pierdolony, wielki jak chuj talent aktorski, kurwa jego mać
Zgłoś
Avatar
diegoYam 2011-11-10, 17:54
Chyba hrabi specjalisto
Zgłoś