18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Spank Prank
Heavi • 2014-03-17, 18:07
Żart polegający na klepnięciu tyłka Andrei i zwaleniu (nie, nie myślisz dobrze) winy na kogoś innego. Nacieszcie się widokiem pięknego tyłeczka Andrei z ekipy Whatever Miłego oglądania!
Zgłoś
Avatar
DerFels 2014-03-18, 0:42 10
Ona ma cudowny tyłek! Nie wiem czego wam brakuje. Idealny nie jest, ale, kurwa, żeby pisać, że czegoś jej brakuje...?
Zgłoś
Avatar
D................t 2014-03-18, 1:00 1
Tyłek bardzo fajny, reszta Andrei również.

Dziwi mnie, że każdy wzbraniał się jak mógł, a nikt nawet nie spróbował zagadać
Zgłoś
Avatar
Maddogg 2014-03-18, 7:48
saszynski napisał/a:


za długo siedzisz w internetach ...

IE - Ireland Eire

Nie zrozumiałeś aluzji chłopcze.
DerFels napisał/a:

Ona ma cudowny tyłek! Nie wiem czego wam brakuje. Idealny nie jest, ale, kurwa, żeby pisać, że czegoś jej brakuje...?

Tak piszą ludzie którzy nigdy nie widzieli i nie dotykali świetnego tyłka.
Zgłoś
Avatar
Vakrol 2014-03-18, 10:22
Hah oglądając ten kawał zauważyłem że tutaj ludzie częściej podchodzą i "pomagają" sobie wskazując winowajce niż w innych kawałach.
Zgłoś
Avatar
MaczoJuh 2014-03-18, 10:52
@Maddog tak pisza ludzie ktorzy nigdy nie dotykali tylka... Laska ma fajny tyleczek, nie gruba nie chuda. skad wiesz, co sie chowa pod spodniami?
Zgłoś
Avatar
4................h 2014-03-18, 11:01
Heh, skoro byłoby na mnie klepnąłbym chociaż
Zgłoś
Avatar
brandon 2014-03-18, 11:36
Maddogg pokaz zdjecie swojej laski. jestem pewny, ze na pewno nie taka ladna jak z filmiku
Zgłoś
Avatar
kudi88 2014-03-18, 11:45
czerstwe jak bułki z arhelana
Zgłoś
Avatar
PanJakub 2014-03-18, 16:04
Jak wam się nie podoba tyłeczek Andrei, to w 1:57 macie taki który powinien wam przypaść do gustu
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-03-18, 17:15 1
Maddogg napisał/a:


Tak piszą ludzie którzy nigdy nie widzieli i nie dotykali świetnego tyłka.



A tak ci którzy w postach jedynie są ruchaczami.
Zgłoś
Avatar
tsuful 2014-03-18, 18:24
Zajebista dziewczyna. Tak po prostu zajebista
Zgłoś
Avatar
LosKisielos 2014-03-18, 21:33
Jednak nadal mi się wydaję, że kiedy ma legginsy (tak to się piszę?) rzadko kto by nie szarpał jak student kebaba...
Zgłoś
Avatar
Stranuh 2014-03-19, 0:35
Jakby mnie tak chcieli wkręcić to niestety... babka się uśmiecha, że bym jeszcze bajere kręcił i chciał porządnie wyobracać
Zgłoś
Avatar
Maddogg 2014-03-19, 15:38
MaczoJuh napisał/a:

@Maddog tak pisza ludzie ktorzy nigdy nie dotykali tylka... Laska ma fajny tyleczek, nie gruba nie chuda. skad wiesz, co sie chowa pod spodniami?

Laska może i ma dobry tyłek, ale nie idealny. Przejdź się chłopcze na siłownię chodź raz, to zobaczysz jak powinien wyglądać prawdziwy tyłeczek kobiety która o siebie dba (dieta na liściu sałaty, to nie wszystko). Tak czy inaczej każdy ma swój gust dlatego nie widzę sensu by kontynuować ten temat dlatego go skończmy (przynajmniej ja to zrobię).
brandon napisał/a:

Maddogg pokaz zdjecie swojej laski. jestem pewny, ze na pewno nie taka ladna jak z filmiku

A kim Ty kurwa jesteś, że mam Tobie pokazywać tyłek mojej kobiety? Weź odbij typie.
Catacombe napisał/a:



A tak ci którzy w postach jedynie są ruchaczami.

Nie znasz mnie więc nie oceniaj. Wracaj do ręki.

Tyle ode mnie.

Pozdro!
Zgłoś
Avatar
brandon 2014-03-23, 20:27
maddog. jakim tzreba byc zerem, zeby sie chwalic wymyslona dziewczyna na necie,.. pffffff
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie