18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
Avatar
rotek824 2020-10-05, 11:57 1
kuuuuuurwa jak szanuje typa
Zgłoś
Avatar
wertuqq 2020-10-05, 12:11 1
polakwrocek napisał/a:

A może ktoś go kiedyś kopną na ulicy i teraz oddaje... to sprawiedliwe, tak ?



Co mu ktoś, kiedyś zrobił? Jprd.
Zgłoś
Avatar
JaTylkonaChwile 2020-10-05, 12:34 2
koty najgorsze skurwysnstwo na tej ziemi zaraz po komarach... pojdzie wysra sie sasiadowi do ogrodka i wroci do panci a ona poglaska i da jedzonka. Kotu jak cos odpierdoli to podrapie tak, ze zostaja blizny.

Ciekawostka :

Kot po smierci wlasciciela, jesli braknie mu zarcia... juz po 2 dniach zaczyna wpierdalac wlasciciela
Zgłoś
Avatar
Nyrewesa 2020-10-05, 12:52 1
Najlepsza jest ta instalacja ,, co,, na osiedlu. A straty ciepła? A chuj z nimi.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2020-10-05, 12:54
Nyrewesa napisał/a:

Najlepsza jest ta instalacja ,, co,, na osiedlu. A straty ciepła? A chuj z nimi.



Bo to do suszenia prania zostało stworzone
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2020-10-05, 15:56 3
Mnie też wkurwiają koty sąsiadki..... Sam jednemu zajebałem kamieniem bo skurwysyn mi ryby ze stawku wyławia.... Pierdolony sierściuch....
Zgłoś
Avatar
200kgnaklate 2020-10-05, 15:58 3
VaultQuantumLass napisał/a:

Szkoda ze mnie tam nie bylo, dziadzio tez by dostal kopa. Straszny jest fakt ze ludzie sa znieczuleni na jaka kolwiek krzywde, do zywej istoty.



No szkoda że i mnie tam nie było, też byś dostał kopa
Zgłoś
Avatar
Ivraas 2020-10-05, 18:04 3
Matt napisał/a:

Chuja kotu bedzie co ty pierdolisz



Sąsiadowi tak jego pijany brat raz kota załatwił, podobna technika tyle że się przymilał do nogawki, kot pobiegł za stodołę i zdechł. Wbrew temu co się mówi o 9 życiach, to nie wiele trzeba żeby kot jebnął w kalendarz, jedynie do skoków mają cholery umiejętności.
PS. chuj w dupę temu bratu, obsranemu pijusowi.

JaTylkonaChwile napisał/a:

koty najgorsze skurwysnstwo na tej ziemi zaraz po komarach... pojdzie wysra sie sasiadowi do ogrodka i wroci do panci a ona poglaska i da jedzonka. Kotu jak cos odpierdoli to podrapie tak, ze zostaja blizny.
Ciekawostka :
Kot po smierci wlasciciela, jesli braknie mu zarcia... juz po 2 dniach zaczyna wpierdalac wlasciciela



Zdradzę ci tajemnice, jakbyś miał z głodu zdechnąć, to byś został kanibalem.
Zgłoś
Avatar
23456789 2020-10-05, 18:34 3
Bardzo dobrze, koty to bardzo niewdzięczne mendy. W pracy mamy kilka dachowców i dajemy im jeść a dziś jak chciałem jednego pogłaskać to mnie dziobnął w palucha.

JaTylkonaChwile napisał/a:


Ciekawostka :
Kot po smierci wlasciciela, jesli braknie mu zarcia... juz po 2 dniach zaczyna wpierdalac wlasciciela



W Konstantynowie Łódzkim na stawach rybnych siedział typek z dwoma psami, któregoś razy przeholował alkohol i miał zawał. Psy go opierdoliły tak że policja miała problem to co zostało zidentyfikować.
Jak pies głodny to też człowieka wszamie.
Zgłoś
Avatar
nano50 2020-10-05, 18:56 1
Ivraas napisał/a:

Sąsiadowi tak jego pijany brat raz kota załatwił, podobna technika tyle że się przymilał do nogawki, kot pobiegł za stodołę i zdechł. Wbrew temu co się mówi o 9 życiach, to nie wiele trzeba żeby kot jebnął w kalendarz, jedynie do skoków mają cholery umiejętności.
PS. chuj w dupę temu bratu, obsranemu pijusowi.
Zdradzę ci tajemnice, jakbyś miał z głodu zdechnąć, to byś został kanibalem.



Jak jesteś pierdoloną małpą to może i tak.
Zgłoś
Avatar
mohito 2020-10-05, 23:10
mygyry napisał/a:

Znieczuleni na krzywdę żywej istoty a piszesz, że byś mu przypierdolił, żelazna logika



Krzywdzisz ponosisz karę. Proste.
Zgłoś
Avatar
CaptainTrips 2020-10-06, 14:14 1
~VaultQuantumLass napisał/a:

Szkoda ze mnie tam nie bylo, dziadzio tez by dostal kopa. Straszny jest fakt ze ludzie sa znieczuleni na jaka kolwiek krzywde, do zywej istoty.



uratowal kotu zycie, a ty co dzisiaj zrobiles?
Zgłoś
Avatar
Cudak 2020-10-06, 15:57
mygyry napisał/a:

Znieczuleni na krzywdę żywej istoty a piszesz, że byś mu przypierdolił, żelazna logika



Ktoś kto jest zdolny by skrzywdzić ufne, bezbronne stworzenie, powinen być wyjątkiem od tej reguły.
Zgłoś
Avatar
Szczypek91 2020-10-06, 21:55
Z dwojga złego lepiej że kot dostał kopa w dupsko niż że został plackiem.
Zgłoś
Avatar
donger 2020-10-06, 22:16
~VaultQuantumLass napisał/a:

Szkoda ze mnie tam nie bylo, dziadzio tez by dostal kopa. Straszny jest fakt ze ludzie sa znieczuleni na jaka kolwiek krzywde, do zywej istoty.



Ty to chyba od tej ameby Spurek
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie