18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
m................x 2010-11-30, 1:54 3
domage napisał/a:

Wiedziałem że jakiś hanys zacznie nagonke na sosnowiec...
Na CB, tak samo... zawsze hanys narzeka na goroli że blokują drogę, i jeździć nie potrafią.

O chuj wam chodzi ludzie ? To, że ślązaki zaciągają jak debile, wcale mi nie przeszkadza, nawet ciekawie się słucha takiego dialektu raz na jakiś czas.

I nie, nie jestem "Łowcą Hanysów".... irytuje mnie taka ignorancja, tak samo jak wielki bilbord Media z napisem: "Witamy w Zagłębiu niskich cen", przy wlocie do sosnowca.



no bo jezdzic nie potrafia

jak ci nie przeszkadza jak slazacy zaciagaja to czmu "jak debile"? ja wprawdzie gwara sie nie posluguje ale mi sie podoba. wiele regionow w polsce ma swoja gware i nie oznacza to ze sa debilami. na gware góralską tez powiesz debile?

jaka ignorancja? wiesz co to slowo oznacza? sam poczytaj najpierw o historii gornego slaska to sie dowiesz skad bierze sie niechec. poza tym nie ma zadnej nienawisci tylko w chwili obecnej pozostaly jakies docinki, kawaly itp. ale nie ma powaznych problemow miedzy slaskiem a zaglebiem.

Mieszkam w Katowicach, pracowalem przez pewien czas Dabrowie wiec wiem.

a teraz

PS tagi sliczne
Zgłoś
Avatar
Lupi 2010-11-30, 9:49 1
Nie ma nienawisci mówisz? Hmmm to chyba nie byłes z Dąbrowy po 22 w Piekarach Śl.

A do tematu - Osiedle ładne, i jakis pajacyk podniecil sie bo na zumi przypadkiem znalazł... Eh...
Zgłoś
Avatar
musiek 2010-11-30, 10:52
jaka jest najbardziej wysunieta na poludnie dzielnica warszawy?
-sosnowiec
Zgłoś
Avatar
husarz_ 2010-11-30, 10:53 1
ale wy durni jestescie
Zgłoś
Avatar
macientyzwd 2010-11-30, 11:48 1
@domage Po piyrsze hanysy nie 'zaciągają' ino godomy po noszymu. Zaciągajom same gorole z aldreichu.

Powracając do tematu to faktycznie osiedle gwiazd w kato, w którym mam przyjemność mieszkać od niedawna:) Na szczęście widok z okna mam na centrum kato, także nie ma źle!! no i gwiazd dawidowych to te bloki na pewno nie przypominają xP
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2010-11-30, 13:53
Zaczyna się napinka na Sosnowiec i mnie zaczyna coś szarpać w środku... Nie poruszajcie tematu bo zacznę wyzywać i przez was dostane nagrodę w postaci podpisu pod postem
Zgłoś
Avatar
avenger1 2010-11-30, 14:02
specjalne oznakowanie zydowskich osiedli? a gdzie druty kolczaste mury i ogrodzenia? :<
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2010-11-30, 15:06
"bo wszyscy polacy to jedna rodzina" - w myśl tej pradawnej piosenki nie napinajcie się drodzy userzy.

od razu niech ktoś "kukurydze" z katowic wrzuci dla odmiany
Zgłoś
Avatar
szymen696969 2010-11-30, 16:33 1
gratuluje pomyslunku.. zydowska gwiazda ma ino 6 ramion a po drugie odpie***ol sie od gwiazd bo to spoko osiedle
Zgłoś
Avatar
Kobyle Caco 2010-11-30, 18:36
o, ja z tauzena :d

swoją drogą coś przypominającego kukurydze z tysiąclecia jest na teledysku behemotha, Ov the fire and the void
Zgłoś
Avatar
fikol1991 2010-12-02, 2:30
jak 2 kwadraty połączone ze sobą to gwiazda żydowska, to pozdro poćwicz...
Zgłoś