18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
23woody23 2013-12-07, 9:58 1
Masz talent jak Adam Mickiewicz... Wykorzystaj to
Zgłoś
Avatar
M................S 2013-12-07, 10:40
Ciekawe co chłopacy wymyślą na święta wielkanocne?
Zgłoś
Avatar
Kai0 2013-12-07, 10:47
Szczerze ? Lepsze takie malunki niż HWDP bezczelnie namazane na ścianie
Zgłoś
Avatar
K................o 2013-12-07, 11:00
a ja zawsze powtarzalem, że dwa kluby w jednym miescie to o jeden za dużo
Zgłoś
Avatar
cerber14 2013-12-07, 11:07 18

klasyka
Zgłoś
Avatar
czuczmen 2013-12-07, 11:11
606 do ciebie pisam dobrze piszesz i masz racje. szacun dle ciebie i wale bro za twoje komenty bo walisz w sedno.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-12-07, 11:13 6
thewhitestar napisał/a:


Haha, kolejny frustrat co na wfie zawsze był wybierany jako ostatni Widzę uraz pozostał


Co innego uprawiać sport czynnie, a co innego podniecać się grą innych jak pomponiara.
Zgłoś
Avatar
castagir 2013-12-07, 11:24 1
@606
Na pewno lepiej wyglądają jak jakieś pizdrzące hipsterskie cipki reklamują fikuśne damskie ciuszki na tych Twoich elewacjach.
Zryj piach śmieciu. Pewnie po prostu nie spodobało Ci się bo godzi to wszystko w Twoich dalekich kuzynów z półwyspu arabskiego.
Zgłoś
Avatar
konrad7348988 2013-12-07, 11:45 1
ojjj chyba na odcisk nadepnąłem Corradolicious, thewhitestar, mydełko w szatni po meczyku już czeka;p

Osobiście referuje sporty wnoszące coś pozytywnego do życia , Zombie to tylko hobby
Zgłoś
Avatar
F-ICE 2013-12-07, 11:47 1
Seio myślicie że tu chodzi u piłke? Kluby to tylko przykrywka do wojenen narkotykowych, suma do zgarnięcia jest spora więc i środki odpowiednie Przynajmniej w Krk, nie wiem jak gdzie indziej
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2013-12-07, 11:52
Zarammoth napisał/a:


Co innego uprawiać sport czynnie, a co innego podniecać się grą innych jak pomponiara.


Rozumiem że muzyki też nie słuchasz tylko sam ją grasz. Filmów nie oglądasz tylko sam je kręcisz. No i gry, a w zasadzie żadnych gier, bo przecież tylko C hasz i napierdalanie kodem!
Zgłoś
Avatar
mloncur 2013-12-07, 12:13


thewhitestar napisał/a:


Rozumiem że muzyki też nie słuchasz tylko sam ją grasz. Filmów nie oglądasz tylko sam je kręcisz. No i gry, a w zasadzie żadnych gier, bo przecież tylko C hasz i napierdalanie kodem!



co to kurwa jest C hash?
Zgłoś
Avatar
606 2013-12-07, 12:47 2
castagir napisał/a:

@606
Na pewno lepiej wyglądają jak jakieś pizdrzące hipsterskie cipki reklamują fikuśne damskie ciuszki na tych Twoich elewacjach.
Zryj piach śmieciu. Pewnie po prostu nie spodobało Ci się bo godzi to wszystko w Twoich dalekich kuzynów z półwyspu arabskiego.



1. Jakbyś idioto przeczytał przynajmniej 15 moich komentarzy, to wiedziałbyś jak wygląda moje podejście do półwyspu arabskiego.
Tak do żydów jak i brudasów.
Aha, to u was w waszym chujowym mieście są, byli i będą żydzi. U nas ich nie ma.

2. Skoro nie życzę sobie GÓWNA na elewacji, to nie znaczy, że chcę w zamian "hipsterskie cipki". Wolałbym czyste ściany albo PORZĄDNE graffitti.

Nie jestem przeciwny ogólnemu malowaniu ścian, ale niech to będzie coś porządnego. Nie gejowskie przepychanki, nie chujowe tagi jakiegoś idioty, tylko prawdziwa sztuka.
Ale zawsze musi się pojawić taki imbecyl jak ty, który to wszystkich w sieci rozpierdala jedną ręką i pierdoli swoje farmazony. Tak bardzo się napinasz, a piszesz do mnie z wielkich liter? I bardzo dobrze śmieciu. Do Pana trzeba z szacunkiem.
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2013-12-07, 13:43
mloncur napisał/a:

co to kurwa jest C hash?


Taki mało popularny język programowania w którym zostało napisane zaledwie jakieś... 99% wszelkiego dzisiejszego oprogramowania?

lmgtfy.com/?q=c+hasz
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-12-07, 13:44
Kraków- takie piekne miasto z takimi hujowymi miekszancami, mieszkam obok Krakowa i zawsze mam go dosych po h pobytu, na ulicy mija sie wciaz pedalow i hipsterów a miedzy blokami półgłowki domorośli mężczyźnie ganiający z maczetami którzy zachowuja sie jak muslimy i pwoadza swieta wojnę z powodu sportu o którym często mało wiedzą
tak, Kraków jest piękny ale żałosny
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie