18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
Avalanger 2013-12-07, 14:05 2
Kurwa, ci Krakowianie mają jakiś pierdolony FETYSZ z tymi maczetami, gdzie się nie ruszysz, kurwa gość z kosą, a podobno w świętokrzyskim grasują scyzoryki. Ja pierdolę.

Powyżynaliby się w pizdu, byłby spokój. Dla takich imbecyli tylko prace społeczne, albo do utylizacji, smrodzą powietrze.

Najbardziej odraża mnie w tym wszystkim to, że istnieje mnóstwo tępych PIZD, które przed takimi się rozkraczą, dadzą dupy i ich chujowe do granic możliwości geny się powielą. A potem na zasiłku na koszt państwa, NASZ koszt.

Nie mam nic do piłki, przeciętni kibice jeżdżący na mecze - okej. Spotkania klubowe we własnym gronie są zajebiste, a w doborowym towarzystwie nawet legionista z widzewiakiem się napije...

Mój kraj, taki chujowy.
Zgłoś
Avatar
pemb 2013-12-07, 14:08 1
@Corradolicious
Ja uprawiam sport regularnie (biegi, trening kettlebell, z obciążeniem własnego ciała), ale wg mnie piłka nożna to nuda. Kilku facetów biegających za piłką, a największą porażką są kluby które się nienawidzą przez chuj wie co. Walka kurwa o kawałek szmaty.
Zgłoś
Avatar
SalvaCzoko 2013-12-07, 14:54
Operacja: Stadion kutas otwarta! Zapraszam każdego ze sprayem w Krakowie, odważnego na rysowanie kutasów na elewacji stadionu dwóch pedalskich drużyn latających za piłką! Odwet za pierdoloną bazgraninę jaką psotanowił cieć z Sraxy namalować, a z Psów zamalować na moim domu, pozdro wy tępe chuje.
Zgłoś
Avatar
m................6 2013-12-07, 15:04
jebane lewaki elewacje niszcza
Zgłoś
Avatar
606 2013-12-07, 15:48
SalvaCzoko napisał/a:

Operacja: Stadion kutas otwarta! Zapraszam każdego ze sprayem w Krakowie, odważnego na rysowanie kutasów na elewacji stadionu dwóch pedalskich drużyn latających za piłką! Odwet za pierdoloną bazgraninę jaką psotanowił cieć z Sraxy namalować, a z Psów zamalować na moim domu, pozdro wy tępe chuje.



Czyli jak pojadę do waszego pejsatego miasta i namaluję kutasa na waszym pejsatym stadioniku to będę bohaterem, tak?
Zgłoś
Avatar
cerber14 2013-12-07, 16:52 3
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Stiffmeistera 2013-12-07, 18:39
I jeszcze ktoś popiera nawoływanie do brutalnego mordu :x
Zgłoś
Avatar
maddog77 2013-12-07, 19:22
Hutu&Tutsi...jebane czarnuchy...a za Faraona i tak kiedyś zapłacicie.
Zgłoś
Avatar
Kamilarz 2013-12-08, 11:42
Jebać wszystkie kluby piłkarskie. PZŁ. Darz Bór.
Zgłoś