18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Bmwf10520 2024-07-06, 12:16
Driver19cm napisał/a:

Za to, tf.oja stara zawsze wypluwa. Takie słuchy chodzą wśród Ukraincow. Ssie jak polonez w zimie, ale zawsze kurwa wypluwa
Jest na nią sposób. Podobno po wytrysku do paszczy, należy jej przyjebać ręką w tył głowy. Spróbuj sam



Oszukali cię,to o twoją siostre chodziło.

[ Dodano: 2024-07-06, 12:18 ]
baronturbina napisał/a:

Sobota 11:49 a ty znów najebany. Wy Ukraińcy nie potraficie inaczej?



To i tak lepiej od was jacapy bo wy sracie za firanke i szklanka samogonu na rozruch.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-07-06, 12:25 3
Bmwf10520 napisał/a:

Oszukali cię,to o twoją siostre chodziło.
To i tak lepiej od was jacapy bo wy sracie za firanke i szklanka samogonu na rozruch.


BMW hahahah no może cudowna seria 3 1998 rok? Masz bardziej zjebanego nicka niż ja. Nie gadam z banderowcami do tego patologią.
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui 2024-07-06, 15:17 2
baronturbina napisał/a:

BMW hahahah no może cudowna seria 3 1998 rok? Masz bardziej zjebanego nicka niż ja. Nie gadam z banderowcami do tego patologią.



Bo jestes pierdolonym kacapem? Przeciez ma w nicku F10 520. Czytac nie umiesz becwale jeden.

[ Dodano: 2024-07-06, 15:23 ]
Driver19cm napisał/a:

Uwielbiam koty. Za miastem mam od lat działkę. Obok gospodarz ma potężne gospodarstwo. Tam chyba z 10 kotów. Wszystkie nauczone życia na zewnątrz. Polują na co się da. Ptaki, żaby, krety, kaczki. Wszystko w okolicy wytepione Zabijają dla zabawy, bo jedzenie dostają rano i wieczorem. Co roku jest ich więcej. Bo na wsi wiadomo, nie ma kastracji
W tym roku dwa kocury i dwie kotki mam zamiar sprowadzić do nas na osiedle. Gdzieś im zrobię maly domek, od środka ocieplony. Obok mamy staw, tam ptactwa od zajebanja. Będzie uciecha i zabawa



Spoko.. u mnie zdziczalych psow nie ma, lisy i jenoty sie skonczyly, a puchate miski -szopy pracze, jeszcze nie dotarly. Wizon to juz calkowicie nie do obrania za cel. A dziki mi nic nie zrobily. To przynajmniej do tych wiejskich koteckow co sobie dla zabawy ubijaja dzikie stworki i ja dla zabawy w durszlak przeinacze;) 12/76 Magnum 3 zera 45 gramow i ze 100 metrow na pelnym czoku odparowuja kotecka;*
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-07-06, 15:31
KosmatyHui napisał/a:

Bo jestes pierdolonym kacapem? Przeciez ma w nicku F10 520. Czytac nie umiesz becwale jeden.
Spoko.. u mnie zdziczalych psow nie ma, lisy i jenoty sie skonczyly, a puchate miski -szopy pracze, jeszcze nie dotarly. Wizon to juz calkowicie nie do obrania za cel. A dziki mi nic nie zrobily. To przynajmniej do tych wiejskich koteckow co sobie dla zabawy ubijaja dzikie stworki i ja dla zabawy w durszlak przeinacze;) 12/76 Magnum 3 zera 45 gramow i ze 100 metrow na pelnym czoku odparowuja kotecka;*


Nie wiem czy dostrzegłoś ale w średnio mnie interesuje co ma w nicku tak samo jak wsio-wozy z Bawarii na kredyt. Ale Twoje 12/76 mnie zaciekawiło… Masz breneke gumową w kształcie kutasa? Pełny Czok to jakiś homo szyfr myśliwych? Baba w domu a ty z kolegami sobie „czoki” ceramicznym ProTechem „smarujecie”?
Zgłoś
Avatar
JamPawel 2024-07-06, 15:35 1
Fajna ta koleżanka brata, taką nie za mądra. Głos ma dość przyjemny, jeśli wygląda 6/10 lub lepiej, to powiedz jej że jesteś producentem filmowym lub znanym fotografem gwiazd, pewnie uwierzy. A wtedy ładuj po same kule.
Zgłoś
Avatar
chorym 2024-07-06, 15:38 1
jebać koty
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-07-06, 16:39 3
Propsy dla panny za zabicie sierściucha. Na mojej posiadłości też pełno kocurów się szwęda, w ogrodzie, jak i w koło penthouse'a.
Wszelakiej maści, od dzikich kocurów z ranami na futrze i bez oka, a ostatnio nawet jakiś łacaj z obrożą komuś spierdolił i miauczał na parapecie, żeby go wpuścić do domu. Podobno łapią gryzonie, ale chuja tam prawda.. Jak krety ryły ogród, tak dalej ryją, dlatego od dawna mamy klatkę na te łacaje.

Kiedyś topiliśmy takiego sierściucha w studni, tak jak robiły to nasze prababki z młodymi pomiotami, ale za dużo bujania się z truchłem i nie chce się zakopywać, to potem stary zaczął wywozić do lasu, ale weszły te zjebane pedalskie przepisy zakazujące wywożenia zwierząt do lasu, czy pozostawiania w miejscu publicznym oraz możliwa kara grzywny i więzienia za ten wyczyn, dlatego od niedawna zostawiamy na dworze michę z trutką na szczury w 2-3 miejscach ( trutka darmowa od starego z zakładu pracy, bo wiadomiks, że szkoda hajsu na to wydawać). W ciągu dwóch dni trutka opierdolona fest, a kocur pewnie leży zdechły u sąsiada na dworze 3 płoty dalej... 🥰
Zgłoś
Avatar
tuaksx 2024-07-06, 16:41 1
Byłem ostatnio na urodzinach babci na totalnym zadupiu. Przyjechała też wiejska część rodziny (nie dlatego, że mieszkają na wsi). Chociaż z głupkami ciężko się rozmawia, to było w miarę ok dopóki nie wjechał temat "banderowców, ruskich/niemieckich agentów" itd. Że też ludzie nie mają innych problemów i w kółko pierdolą o tym samym. Zero jakiegokolwiek cieszenia się życiem, zainteresowań, aktywności, czegokolwiek. To tak w nawiązaniu do dużej grupy tutaj, a kotka trochę szkoda
Zgłoś
Avatar
Bmwf10520 2024-07-06, 21:24
baronturbina napisał/a:

Nie wiem czy dostrzegłoś ale w średnio mnie interesuje co ma w nicku tak samo jak wsio-wozy z Bawarii na kredyt. Ale Twoje 12/76 mnie zaciekawiło… Masz breneke gumową w kształcie kutasa? Pełny Czok to jakiś homo szyfr myśliwych? Baba w domu a ty z kolegami sobie „czoki” ceramicznym ProTechem „smarujecie”?



Przez 7 lat miałem tu jeden nick i mnie zbanowali za komentarze w dziale Ukraina.
Nowy nick z dupy na szybko,auto jak auto żadna wypas bryka.
Ale skoro dupa cie zapiekła to już twoje horyzonty.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-07-06, 22:25
Bmwf10520 napisał/a:

Przez 7 lat miałem tu jeden nick i mnie zbanowali za komentarze w dziale Ukraina.
Nowy nick z dupy na szybko,auto jak auto żadna wypas bryka.
Ale skoro dupa cie zapiekła to już twoje horyzonty.


Jesteś ograniczony? Jak umiesz czytać to przeczytaj co mnie zaciekawiło.
Zgłoś