18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
R................N 2024-07-06, 7:12 3
Wczorajsza kaczuszka mu zaszkodziła
Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo 2024-07-06, 7:53 21
Zdechłe koty na Sadisticu. Żenada.
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2024-07-06, 8:11 4
Uwielbiam koty. Za miastem mam od lat działkę. Obok gospodarz ma potężne gospodarstwo. Tam chyba z 10 kotów. Wszystkie nauczone życia na zewnątrz. Polują na co się da. Ptaki, żaby, krety, kaczki. Wszystko w okolicy wytepione Zabijają dla zabawy, bo jedzenie dostają rano i wieczorem. Co roku jest ich więcej. Bo na wsi wiadomo, nie ma kastracji

W tym roku dwa kocury i dwie kotki mam zamiar sprowadzić do nas na osiedle. Gdzieś im zrobię maly domek, od środka ocieplony. Obok mamy staw, tam ptactwa od zajebanja. Będzie uciecha i zabawa
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-07-06, 8:14 9
Driver19cm napisał/a:

Uwielbiam koty. Za miastem mam od lat działkę. Obok gospodarz ma potężne gospodarstwo. Tam chyba z 10 kotów. Wszystkie nauczone życia na zewnątrz. Polują na co się da. Ptaki, żaby, krety, kaczki. Wszystko w okolicy wytepione Zabijają dla zabawy, bo jedzenie dostają rano i wieczorem. Co roku jest ich więcej. Bo na wsi wiadomo, nie ma kastracji
W tym roku dwa kocury i dwie kotki mam zamiar sprowadzić do nas na osiedle. Gdzieś im zrobię maly domek, od środka ocieplony. Obok mamy staw, tam ptactwa od zajebanja. Będzie uciecha i zabawa


Tylko uważaj, bo banderowcy mogą te koty przekabacić na swoją stronę. Będą szczały Polakom na wycieraczki i będą podkradać kurczaka ludziom z parteru, jak otwarte okna w kuchni zostawią. Driver powiem Ci… igrasz z ogniem.
Zgłoś
Avatar
turor 2024-07-06, 9:09 1
baronturbina napisał/a:

Tylko uważaj, bo banderowcy mogą te koty przekabacić na swoją stronę. Będą szczały Polakom na wycieraczki i będą podkradać kurczaka ludziom z parteru, jak otwarte okna w kuchni zostawią. Driver powiem Ci… igrasz z ogniem.



Zdziwiłbym się jakbyś do banderowców nie nawiązał, wyssane ze spermą banderowca pewnie
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2024-07-06, 9:19 3
turor napisał/a:

Zdziwiłbym się jakbyś do banderowców nie nawiązał, wyssane ze spermą banderowca pewnie



Za to, tf.oja stara zawsze wypluwa. Takie słuchy chodzą wśród Ukraincow. Ssie jak polonez w zimie, ale zawsze kurwa wypluwa

Jest na nią sposób. Podobno po wytrysku do paszczy, należy jej przyjebać ręką w tył głowy. Spróbuj sam
Zgłoś
Avatar
R................N 2024-07-06, 10:17
Driver19cm napisał/a:

Za to, tf.oja stara zawsze wypluwa. Takie słuchy chodzą wśród Ukraincow. Ssie jak polonez w zimie, ale zawsze kurwa wypluwa
Jest na nią sposób. Podobno po wytrysku do paszczy, należy jej przyjebać ręką w tył głowy. Spróbuj sam



Jak ci brakuje argumentów, to na czyjąś rodzinę włazisz ? … a oszczał cię pies.
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2024-07-06, 10:21
RobsoN napisał/a:

Jak ci brakuje argumentów, to na czyjąś rodzinę włazisz ? … a oszczał cię pies.



Na twoja już wszedłem. I jeszcze tam wrócę. Aha. Jakbyś mógł z tego rosołu zrobić pomidorówkę na jutro. Śmietanę masz na samym dole
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-07-06, 10:24
turor napisał/a:

Zdziwiłbym się jakbyś do banderowców nie nawiązał, wyssane ze spermą banderowca pewnie


Hawk Tuah Banderowcu podły.
Zgłoś
Avatar
turor 2024-07-06, 11:00 1
Driver19cm napisał/a:

Za to, tf.oja stara zawsze wypluwa. Takie słuchy chodzą wśród Ukraincow. Ssie jak polonez w zimie, ale zawsze kurwa wypluwa
Jest na nią sposób. Podobno po wytrysku do paszczy, należy jej przyjebać ręką w tył głowy. Spróbuj sam



Zapomniałeś jeszcze o mojej matce, dzieciach i czwartym pokoleniu wstecz napisać
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-06, 11:19
turor napisał/a:

Zapomniałeś jeszcze o mojej matce, dzieciach i czwartym pokoleniu wstecz napisać



śmigiełkowi się konta pomieszały.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-07-06, 11:49 1
dżonyłojlker napisał/a:

śmigiełkowi się konta pomieszały.



Sobota 11:49 a ty znów najebany. Wy Ukraińcy nie potraficie inaczej?
Zgłoś
Avatar
dantee 2024-07-06, 11:59 1
ja pierdole, a to dopiero początek wakacji.
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui 2024-07-06, 12:11 1
No i wspaniale, dorby siersciuch to martwy siersciuch.

[ Dodano: 2024-07-06, 12:12 ]
AlbertoNihilo napisał/a:

Zdechłe koty na Sadisticu. Żenada.



Na szczescie takie cuda jak plask hamburgeryce z 10tego pietra - na glownej, czasem nadrabiaja te niedogodnosci;)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie