18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
hudziel 2012-10-08, 16:05
Chujowe. Nie oddaje tego sensu co po angielsku. pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
mrowek1-85 2012-10-08, 17:23 34
hudziel napisał/a:

Chujowe. Nie oddaje tego sensu co po angielsku. pozdrawiam


przeczytałem po angielsku i sens jest dokładnie taki sam.
Zgłoś
Avatar
s................r 2012-10-08, 17:30 1
Mistrz komiks
Zgłoś
Avatar
rusofil 2012-10-08, 22:07
Kolejny suchar, który był już na kwejku, gagu (i to po kilka razy) i zapewne na pierdylionie innych, nieśmiesznych stron. Widzę, że Sadol zamienia się we wcześniej wymienione strony.
Zgłoś
Avatar
H................l 2012-10-08, 22:22 1
^ Ile osób jeszcze będzie tak pierdolić pod każdym wrzucanym kawałem, krótką scenką, no kurwa to jest nudne już.
Zgłoś
Avatar
milk_powder 2012-10-08, 22:48
@rusofil
to ty? z wiocha.pl? damn it.
Zgłoś
Avatar
barwoog 2012-10-08, 23:02 3
rusofil napisał/a:

Kolejny suchar, który był już na kwejku, gagu (i to po kilka razy) i zapewne na pierdylionie innych, nieśmiesznych stron. Widzę, że Sadol zamienia się we wcześniej wymienione strony.



Nie wiem jak autor komentarza ale ja nie wchodzę na badziewne strony typu kwejk itp i nie wiem co na nich jest. Ten komiks zajebisty. Skoro wiesz co na nich jest, domniemam że na nie wchodzisz. Więc pytam się po co wchodzisz na coś co jest badziewne i później o tym piszesz. Nie lubię takich komentarzy...
Zgłoś
Avatar
s................r 2012-10-09, 18:03
@up
Amen czlowieku, sadistic jest jedyna strona z "roznosciami z sieci", ktora ogladam. Lubie tu humor i ciete riposty i guzik mnie obchodzi, ze cos bylo gdzies tam indziej. Wszystko kurwa bylo juz gdzies indziej oprocz materialow wlasnych sadoli.
Wiec mody, prosze wprowadzcie jakies konkretne zasady, ze nie zarzucamy ze cos bylo na innej stronie. Chociaz zauwazylem, ze juz z tym walczycie.
Zgłoś