18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:17
Avatar
DRIZZLERE17 2019-05-12, 8:45 1
Spidermonkey
en.wikipedia.org/wiki/SpiderMonkey


Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-05-12, 11:42 10
Prawy tył tego samochodu wygląda jakby regularnie tak schodziła z tego drzew.... cofnij... domu.
Ktoś musi ich nauczyć używania schodów. Jak psa uczyłem chodzenia po schodach to kładłem co kilka stopni kawałek kiełbasy ale w tym przypadku można użyć bananów albo kfc.

______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2019-05-12, 12:22
Komornik pukał
Zgłoś
Avatar
miskolargol 2019-05-12, 12:32
dupa połamana.
Zgłoś
Avatar
black_fucker 2019-05-12, 12:38
Mialem napisac „czytala Krystyna Czubowna” z racji tego ze to nagranie z zoo, ale pomyslalem ze napewno czlonek tego stada to nagrywal, wiec nie chce obrazic p. Krystyny.
Zgłoś
Avatar
Pan_Mordu 2019-05-12, 16:22
Budynek mieszkalny to rzadko spotykany element krajobrazu dżungli stąd pewnie brak umiejętności zachowania sie w nowym środowisku.
Zgłoś
Avatar
Heathen 2019-05-12, 18:31
Ten dźwięk łamania.....już sobie wyobrażam płacz jak dostanie rachunek za leczenie:)
Zgłoś
Avatar
impressa88 2019-05-13, 8:42
Zycie nieudacznika nigdy nie należało do łatwych
Zgłoś
Avatar
htp 2019-05-13, 9:51
Ciekawe, kto to wrócił wcześniej, ojciec, czy maż?
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów