18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Bialix 2024-03-23, 17:47 1
Sony zrobiło to lepiej

Zgłoś
Avatar
szukajek 2024-03-23, 19:01
Piekne zachowanie kierowcy białego to musialo byc nieziemskie
jedziesz za autem z jakimis butlami, Uj wie co w nich i nagle one lecą na ciebie:X
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-03-23, 19:41
DupaJasiu123 napisał/a:

Ale co by miało jebnąć albo wybuchnąć? Po pierwsze nie wiadomo czy pełne, po drugie nie wiadomo co w środku jest, po trzecie po to są kołnierze aby zaworu nie urwało, po czwarte nawet jak wycieknie to zapłonu potrzeba, na otwartej powierzchni stężenie bardzo małe będzie, po piąte nawet jak będzie zapłon to zapali się to co wycieknie na zewnątrz, płomień nie "wejdzie" do środka i nie rozpierdoli butli.


Mistrzuniu konkurencji LPG stylem dowolnym. Po pierwsze są butle „bezkołnierzowe”- 2,3,5,11,30,33 kg. W tym wypadku stosuje kołpaki ochronne, które chuja dadzą. Po 2 pożar przy rozszczelnieniu gwarantowany bo butla sunąc po betonie czy asfalcie zaiskrzy. Po 3 wybuch nastąpi tylko gdy butla będzie poddana działaniu wysokiej temperatury i nastąpi rozerwanie zbiornika w wyniku przyrostu ciśnienia w jego wnętrzu.
To ze wozisz w detalu butle dla Polskiego Gazu nie czyni cię mistrzuniem w dziedzinie :/)
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-03-23, 20:12 1
Dla tych, co mają niedosyt...

Zgłoś
Avatar
belfer87 2024-03-23, 22:14 3
Pawehan napisał/a:

Ale kierowca osobówki dobrze ogarnięty . Ciekawe ilu z was stać by było na taki sprytny manewr. Sam uważam siebie za dobrego kierowcę ale nie wiem czy tak dobrze bym sobie w takiej sytuacji poradził.



Nie wiem skąd tyle piw za ten komentarz, ponieważ uważam, że każdy ogarnięty kierowca zrobił by to samo bez większego kłopotu (o ile nie jest babą). Widzę, że dla większości jest to jakiś niesamowity manewr ( co mnie niestety niepokoi). Sadistic powinien nauczyć czujności i prawidłowych odruchów większość Sadoli Zawssze byłem czujny, ale Sadistic zwiększył mój level życia conajmniej razy 2
Zgłoś
Avatar
Pepewatch 2024-03-24, 0:44 2
belfer87 napisał/a:

Nie wiem skąd tyle piw za ten komentarz, ponieważ uważam, że każdy ogarnięty kierowca zrobił by to samo bez większego kłopotu (o ile nie jest babą). Widzę, że dla większości jest to jakiś niesamowity manewr ( co mnie niestety niepokoi). Sadistic powinien nauczyć czujności i prawidłowych odruchów większość Sadoli Zawssze byłem czujny, ale Sadistic zwiększył mój level życia conajmniej razy 2



Dokładnie, też nie rozumiem tego spustu na ten komentarz. Normalne wycofanie ze skrętem, taka podstawa, potem człowiek się dziwi i wkurwia na drodze że tyle melepet jeździ, no ale jak dla nich to był jakiś wyczyn to teraz zaczynam rozumieć jaki jest poziom przeciętnego kierowcy na drodze
Zgłoś
Avatar
willoo 2024-03-25, 2:55 1
Pawehan napisał/a:

Ale kierowca osobówki dobrze ogarnięty . Ciekawe ilu z was stać by było na taki sprytny manewr. Sam uważam siebie za dobrego kierowcę ale nie wiem czy tak dobrze bym sobie w takiej sytuacji poradził.



ale że co, cofać nie potrafisz?
Zgłoś
Avatar
bujaszaka 2024-03-25, 22:54 1
Pawehan napisał/a:

Ale kierowca osobówki dobrze ogarnięty . Ciekawe ilu z was stać by było na taki sprytny manewr. Sam uważam siebie za dobrego kierowcę ale nie wiem czy tak dobrze bym sobie w takiej sytuacji poradził.



No to w chuj musisz być dobry kierownik skoro cofanie po łuku to dla ciebie manewr godny Kena Blocka.
Zgłoś