18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
L................2 2024-03-23, 0:36 2
Pięknie by jebło..
Zgłoś
Avatar
Maniecky 2024-03-23, 2:01 10
Wiem tylko jedno, za kierownica nie byla kobieta ani chinczyk.
Zgłoś
Avatar
DupaJasiu123 2024-03-23, 2:55 25
Ale co by miało jebnąć albo wybuchnąć? Po pierwsze nie wiadomo czy pełne, po drugie nie wiadomo co w środku jest, po trzecie po to są kołnierze aby zaworu nie urwało, po czwarte nawet jak wycieknie to zapłonu potrzeba, na otwartej powierzchni stężenie bardzo małe będzie, po piąte nawet jak będzie zapłon to zapali się to co wycieknie na zewnątrz, płomień nie "wejdzie" do środka i nie rozpierdoli butli.
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2024-03-23, 6:32 35
Ale kierowca osobówki dobrze ogarnięty . Ciekawe ilu z was stać by było na taki sprytny manewr. Sam uważam siebie za dobrego kierowcę ale nie wiem czy tak dobrze bym sobie w takiej sytuacji poradził.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-03-23, 7:05
Drugie ujęcie (to z osobowym) puściłeś od tyłu.
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2024-03-23, 7:32 3
Jeżdżę szybko nie ukrywam i często niezgodnie z przepisami, Ale staram się sam siebie zwalniać . Wyprzedzam często , wymijam , czasem trąbie i opierałam innych ale co zrobisz kiedy baba ,kobieta za kierownicą zawalidroga ameba , a ty akurat się spieszysz? Prawo jazdy robiłem w 98 roku kategorie A i B.
Większość z was tutaj nie było jeszcze na świecie, lub sraliście dopiero w pieluchy. Uważam siebie za dobrego kierowcę , ale unikanie niebezpieczeństwa przez szybki manewr cofania to nawet dla mnie coś nowego. Trzeba będzie to poćwiczyć na jakimś placu . Koleś tutaj rzucił mi wyzwanie
Zgłoś
Avatar
andrzejo_79 2024-03-23, 8:01 4
the CRITTERS
Zgłoś
Avatar
poliqon 2024-03-23, 8:42 1
zgadnijcie kto prowadził biały samochód - facet czy baba
Zgłoś
Avatar
smc 2024-03-23, 9:51 2
Kobieta. Ale nie jakiś ram pustak, tylko ogarniająca życie, prawdziwą z krwi i kości Kobietą.
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-03-23, 10:27 1
DupaJasiu123 napisał/a:

Ale co by miało jebnąć albo wybuchnąć? Po pierwsze nie wiadomo czy pełne, po drugie nie wiadomo co w środku jest, po trzecie po to są kołnierze aby zaworu nie urwało, po czwarte nawet jak wycieknie to zapłonu potrzeba, na otwartej powierzchni stężenie bardzo małe będzie, po piąte nawet jak będzie zapłon to zapali się to co wycieknie na zewnątrz, płomień nie "wejdzie" do środka i nie rozpierdoli butli.



No ale to co na filmach oszukiwali?
Zgłoś
Avatar
betonowypiotr 2024-03-23, 10:53
I wszystko turla się na dół...
Zgłoś
Avatar
danielxc717 2024-03-23, 12:26 6
Pawehan napisał/a:

Jeżdżę szybko nie ukrywam i często niezgodnie z przepisami, Ale staram się sam siebie zwalniać . Wyprzedzam często , wymijam , czasem trąbie i opierałam innych ale co zrobisz kiedy baba ,kobieta za kierownicą zawalidroga ameba , a ty akurat się spieszysz? Prawo jazdy robiłem w 98 roku kategorie A i B.
Większość z was tutaj nie było jeszcze na świecie, lub sraliście dopiero w pieluchy. Uważam siebie za dobrego kierowcę , ale unikanie niebezpieczeństwa przez szybki manewr cofania to nawet dla mnie coś nowego. Trzeba będzie to poćwiczyć na jakimś placu . Koleś tutaj rzucił mi wyzwanie



Jedz stary chuju na badania bo grubo po 40stce peqnei jesteś ślepy i upośledzony
Zgłoś
Avatar
smc 2024-03-23, 13:04 3
betonowypiotr napisał/a:

I wszystko turla się na dół...



Dziwne. Powinno w górę.
Zgłoś
Avatar
Sonal 2024-03-23, 15:38
smc napisał/a:

Dziwne. Powinno w górę.



NA górze Żar by tak było
Zgłoś